Planet Zoo Download Pełna wersja

planet zoo download pełna wersja za darmo

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnego ogrodu zoologicznego, to Planet Zoo Download będzie dla ciebie idealną pozycją. Przepiękna oprawa graficzna, realizm oraz różnorodność rozgrywki wciągną cię bez reszty. Doświadcz obcowania z dzikimi zwierzętami i sprawdź, jak dobrym zarządcą jesteś.

Symulator Planet Zoo Download

Na początku chcemy w ogólnym zarysie przedstawić ci Planet Zoo Download za darmo. Jest to wyjątkowy symulator o tematyce podobnej do znanego ci zapewne Zoo Tycoon. Jest on jednak o wiele bardziej skomplikowany, przez co stanowi wyzwanie nawet dla wprawionych graczy. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę solidna symulacja ogrodu zoologicznego, bowiem naprawdę musisz postarać się, by odnieść w grze sukces.

Jako wadę Planet Zoo Pełna wersja wskazuje się czasami wyłącznie jednoosobowy tryb rozgrywki. Faktycznie, nie masz szansy na to, by grać na zasadzie kooperacji z innymi graczami. Jednak twórcy nadrobili kreatywnością, ponieważ gra jest regularnie uzupełniana o dodatkowe materiały oraz aktualizacje. Dzięki temu nie jest nudna i bezustannie się rozwija.

Stwórz własny ogród zoologiczny

Bierz się do dzieła! Planet Zoo pobierz za darmo i rozpocznij tworzenie własnego ogrody zoologicznego. Musisz wykazać się kreatywnością, ręką do zwierząt oraz zmysłem do zarządzania i ekonomii. Wszystkie swoje działania musisz opierać o ilość posiadanych środków finansowych, potrzeby zwierząt oraz konieczność wywarcia dobrego wrażenia na gościach ogrodu.

Tworząc swoje własne zoo w Planet Zoo, wybierasz rodzaj budynków, wystrój ogrodu oraz oczywiście projekt. Właściwe rozmieszczenie pozwala na zachowanie właściwej dbałości o zwierzęta oraz komfortu odwiedzających. Ważne jest także wybranie odpowiedniego ukształtowania terenu oraz roślinności. Każde zwierzę musi mieć schronienie dostosowane do jego potrzeb.

POLECAMY GRĘ:  The Guild 3 Download Pełna Wersja

Musisz pamiętać także o tym, że w Planet Zoo Pełna wersja, ogród jest twoim biznesem. Odpowiadasz zatem także za takie elementy jak zatrudnianie personelu, opłacanie go i tworzenie obiektów dla swoich pracowników. Ponadto, jako odpowiedzialny miłośnik zwierząt, prowadzisz również prace na rzecz ochrony zagrożonych gatunków oraz rozmaite badania. W samym ogrodzie tworzysz także wyjątkowy klimat dla gości – dobierasz oświetlenie, ławki, kwiaty, drzewa, a nawet pojedyncze obiekty, takie jak skały. Daje ci to całą gamę możliwości.

Zwierzęta w Planet Zoo

Kluczowym elementem Planet Zoo Download za darmo są oczywiście zwierzęta. W podstawowej wersji gry masz dostęp aż do siedemdziesięciu trzech gatunków (dodatki pozwalają na pobranie kolejnych trzydziestu pięciu). W twoim ogrodzie mogą żyć między innymi lwy, wilki, żyrafy, gnu, słonie, zebry czy bawoły. Ta wspaniała różnorodność jest tym cenniejsza, że grę cechuje fenomenalna grafika.

Aby doświadczyć realizmu tej gry, Planet Zoo pobierz i przekonaj się, na jak wysokim poziomie jest sztuczna inteligencja zastosowana przez twórców. Sprawia ona, iż zwierzęta w twoim ogrodzie zachowują się w sposób naturalny. Zwierzęta stadne muszą żyć razem, można mieszać gatunki, które w prawdziwym środowisku występują wspólnie (na przykład zebry, gnu i bawoły), zaś drapieżniki należy trzymać oddzielnie, ponieważ mogą zaatakować zwierzynę łowną.

Ważne w Planet Zoo jest spełnianie potrzeb każdego ze zwierząt. Trzeba zwracać uwagę praktycznie na wszystko, włącznie z układem kamieni czy krzewów na wybiegu. Co więcej, mają one także własny genom, który stanowi o ich zdrowiu, płodności oraz długości życia. Zwierzęta mogą się rozmnażać, ale także umierać ze starości. Warto także zauważyć, że gra zawiera kilka krytycznie zagrożonych gatunków i podgatunków zwierząt.

Jak pobrać Planet Zoo Pełna wersja – wymagania

Za wydanie Planet Zoo odpowiada studio Frontier Developments. Gra ukazała się w listopadzie 2019 roku. Przez pierwsze pół roku udało się sprzedać aż milion egzemplarzy. To duży sukces dla gry, która została stworzona wyłącznie na Microsoft Windows.

POLECAMY GRĘ:  Bloons TD 6 Download Pełna wersja

Z pewnością zastanawiasz się jak pobrać Planet Zoo Pełna wersja tak, by spełniać wymagania sprzętowe. Wśród zalecanych parametrów producenci wskazali: procesor Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 16 GB RAM, kartę grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 580, 16 GB HDD oraz system operacyjny Windows 10 64-bit. Można jednak spokojnie włączyć grę także na sprzęcie z nieco niższymi parametrami.

Planet Zoo

Planet Zoo Download dostępnych jest kilka trybów gry. Możesz wybrać sandboks i prowadzić rozgrywkę w dowolny dla siebie sposób. Dostępny jest także tryb kariery oraz specjalny tryb wyzwań, a także franczyza online. Dzięki tak rozmaitym możliwościom, nie będziesz się nudził.

Wyjątkowe możliwości: Planet Zoo pobierz i wykaż się kreatywnością

W czasie gry w Planet Zoo naprawdę masz szansę się wykazać. Jednym z bardzo ciekawych elementów rozgrywki jest sposób rozmnażania. Genomy poszczególnych zwierząt mają spore znaczenie dla przyszłego potomstwa. Masz zatem szansę stworzenia idealnych okazów, które sprzedasz z dużym zyskiem.

Swoich umiejętności możesz użyć także przy tworzeniu krajobrazu w Planet Zoo. Wybierając poszczególne obiekty, takie jak kamienie, krzewy i inne elementy ze świata przyrody, możesz stworzyć naprawdę wspaniałe miejsca, na przykład przepiękne jaskinie czy imponujące wodospady.

Pamiętaj, że w Planet Zoo za darmo obowiązuje tryb dnia i nocy. Ponadto, istotną rolę odgrywa także pogoda. Zmienne warunki nie tylko wpływają na rozgrywkę, ale są także dostosowane do klimatu  kontynentu, na którym położone jest twoje ZOO.

Poprowadź własny ogród zoologiczny w Planet Zoo Pełna wersja. Zadbaj o zagrożone gatunki zwierząt, rozmnażaj swoje okazy, olśnij gości przepięknym krajobrazem i dziel się w sieci swoimi osiągnięciami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *