CS GO Download Pełna Wersja za darmo

cs go download pełna wersja

CS GO Download jest kolejną odsłoną gry, zaraz po wcześniejszej odsłonie jaką był Counter-Strike: Source. Jest to próba odświeżenia klimatu z poprzednich serii gier – warto zauważyć, że Counter-Strike zaczynał jako zwykły mod do równie znanej i popularnej gry jaką jest Half-Life. Pomimo wielu lat zasady gry nie uległy zmianie – gra dalej opiera się na drużynowym działaniu graczy w celu wykonania konkretnego zadania. W grze mamy do czynienia z dwoma zespołami rywalizującymi ze sobą – anty terrorystów oraz terrorystów.

CS GO Download

Każdy wyeliminowany przez gracza zawodnik z przeciwnej drużyny to nagroda w postaci gotówki dzięki której możliwe jest kupienie dużo lepszej broni oraz wyposażenia. CS GO Download za darmo oferuje swoim fanom cztery typy rozgrywki. Jednym z nich jest wyścig zbrojeń, kolejnym demolka, turniejowy uproszczony oraz turniejowy klasyczny. Pierwszy tryb jest typowym meczem deathmatch – po zlikwidowaniu przeciwnika gracze zyskują nową broń. Kolejny tryb to podobnie deathmatch z tą różnicą że podzielony został na rundy.

Trzeci tryb to typowe wprowadzenie dla zupełnie owych graczy którzy do tej pory nie zetknęli się z produktem jakim jest CS: GO Download. Tryb klasyczny turniejowy pozbawiony został wszelkich udogodnień i przeznaczony jest przede wszystkim dla doświadczonych graczy zaprawionych w grach FPS. Gra oferują swoim graczom wybór pięciu map z rozszerzeniem de_ – są to mapy typu podłóż/rozbrój bombę. Kolejnymi mapami są mapy z rozszerzeniem cs_ w której zadaniem graczy jest odbijanie zakładników.

Każda z siedmiu dostępnych w grze plansz jest wzorowana na mapach które są doskonale znane z poprzednich części gry. Fani całej serii doskonale rozpoznają nazwy map takie jak Dust, Aztec czy Nuke. Nie odbyło się oczywiście bez wprowadzenia zmian na mapach – jednak ich głównym założeniem jest poprawienie jakości rozgrywki. Arsenał w grze został delikatnie tylko rozbudowany – są to między innymi koktajl mołotowa, granat-przynęta, IMI Negev, Tec-9, Mag-7, Sawed-Off, PP-Bizon, a także Taser.

POLECAMY GRĘ:  Minecraft Dungeons Download Pełna wersja

CS GO Pełna Wersja

Bardzo ciekawym gadżetem jest ostatni z wymienionych, gdyż dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie przeciwnika jednym celnym strzałem. Twórcy gry nie zapomnieli także o odświeżenie systemu matchmakingu – system dobiera graczy według posiadanych przez nich umiejętności. Nie licząc serwerów oferowanych przez Valve gracze mają także możliwość tworzenia swoich hostów do własnej rozgrywki. Najnowsza odsłona Counter Strike Global Offensive Download jest niezwykle popularna wśród wszystkich graczy. Wszyscy do tej pory trzymali się wersji CS 1.6 – niezwykle popularnej zarówno wśród zawodowych graczy jak i tych zupełnie nowych.

Jednakże po wprowadzeniu CS GO Download a co najlepsze skiny do cs go, gracze stopniowo odeszli od tradycyjnej wersji. Odświeżona grafika i mapy sprawiły, że do Counter-Strika przyciągnięci zostali nie tylko starzy gracze, ale także Ci zupełnie nowi nie znający zupełnie tytułu. CS GO Download jest niezwykle godnym następcą swoich poprzednich odsłon – nowa odsłona jest niezwykle grywalna i popularna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *