Metal Gear Solid V Download Pełna Wersja

metal gear solid v download pełna wersja

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gry akcji. Gra Metal Gear Solid V Download skupia się przede wszystkim na niepostrzeżonym skradaniu się pośrodku wrogów, którzy niczego się nie spodziewają. W ten sposób gracz omija wrogie patrole i przekrada się do strzeżonych budynków. Gra proponuje kilka zmian – w ten sposób odróżnia się w zdecydowanym stopniu od poprzednich części serii. Głównymi zmianami są otwarty świat dający graczowi możliwość lepszej eksploracji terenów, a także możliwość korzystania z pojazdów.

Metal Gear Solid V Download

Za produkcję nowej gry Metal Gear Solid V Download odpowiada japońska firma Konami oraz studio Kojima Production. Początki serii gier o żołnierzu Solid Snake sięgają aż 1987 roku i reżysera Hideo Kojima. W skłąd serii oprócz głównych tytułów gry wchodzą także poboczne dodatki do gry. Fabuła gry jest związana ze sobą w każdej części i tworzy wspólną całość – przygoda żołnierza rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Bohaterem gry Metal Gear Solid 5 Download jest Punished Snake, znany także Big Boss. Jest to jedna z bardziej znanych postaci całego uniwersum gry – każdy fan doskonale zna tą postać. Postać miała swoją odsłonę między innymi w Metal Gear Solid: Peace Walker. Bohater budzi się po obrażeniach jakich doznał podczas misji, włącznie z utratą jego lewej ręki.

Śpiączka trwała aż dziewięć lat, a wydarzenia jakie spowodowały jego stan twórcy przedstawili w prologu Ground Zeroes. W krótkim czasie po tym jak Snake odzyskuje przytomność, szpital w którym przebywa zostaje zaatakowany przez nieznanych, zamaskowanych napastników. Z racji osłabienia bohater musi ratować się ucieczką, w której pomaga mu tajemnicza zamaskowana postać przedstawiająca się bohaterowi jako Ishmael.

POLECAMY GRĘ:  Overwatch Download Pełna Wersja

Gra została wzbogacona o szereg nowości od twórców dzięki czemu gracze na nowo mogą cieszyć się z akcji w Phantom Pain. Najważniejszą nowością jest otwarty świat rozgrywki. Dzięki temu każdy gracz będzie w stanie wybrać drogę do celu zadania na swój własny niepowtarzalny sposób. Nowe przygody Snake’a napędza także nowy silnik graficzny – FOX Engine specjalnie przygotowany przez Kojima Production. Jego zaletą jest przede wszystkim realistyczna grafika i realnie odwzorowana fizyka.

Metal Gear Solid V Pełna Wersja

Miejscem rozgrywki w nowym Metal Gear Solid V Download jest Afganistan. W grze gracze będą mieli możliwość do dyspozycji wiele pojazdów. Skorzystać będzie można między innymi z samochodów, motocykli czy nawet helikopterów. Nie licząc mechanicznych środków transportu gracz będzie mógł przemierzać świat pieszo czy konno. Gracz będzie czuł się w świecie gry niewiarygodnie realistycznie, gdyż na swojej drodze będzie miał możliwość zetknięcia się z żywą fauną. Zwierzęta domowe będą z reguły nieszkodliwe, jednak w kontakcie z dzikimi zwierzętami gracz będzie musiał wykazać się ostrożnością i uwagą – w szczególności gdy dostrzeże np. watahę wilków.

Gra oferuje graczowi nie tylko single player, ale także multi player. Dzięki temu aż 16 graczy będzie mogło rywalizować między sobą w rozgrywce drużynowej. W trakcie rozgrywki gracze będą mieli możliwość stosowania sprzętu z single playera, ale także gadżetów dostępnych tylko w rozgrywce przez Internet. Jednym z przykładowych sprzętów z multi playera będzie np. pluszowy miś, który przyciąga uwagę wrogów dzięki czemu gracz może bezpiecznie przekraść się za ich plecami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *