Dead Island 2 Download Pełna Wersja

dead island 2 download pełna wersja

Yager Development zapowiedziało powstanie gry Dead Island 2 Download. Jest to gra z typowego sandboxa o charakterze zręcznościowym. Gracz z perspektywy pierwszej osoby ma możliwość eksploracji Kalifornii. Kalifornii zmienionej przez śmiertelny wirus, który spowodował, ze nie liczni przeżyli, a reszta została zamieniona w krwiożercze zombi, żywe trupy. Studio daje możliwość graczowi walkę z zombi samotnie oraz wraz z przyjaciółmi, w trakcie której możliwe jest spotkanie się ośmiu osób.

Dead Island 2 Download

Dead Island 2 jest kontynuacją Dead Island, a także Dead Island Riptide. Jednak w grze zaszła zdecydowana zmiana, gdyż za produkcję gry nie odpowiada studio znane z dwóch poprzednich tytułów – Techland. Techland został zastąpiony niemieckim studiem Yager Development odpowiedzialne za takie serie gier jak np. Spec Ops The Line.

Gra rozpoczyna się po wydarzeniach znanych z poprzednich części – zaledwie kilka miesięcy po zdarzeniach z Banoi. Rząd nie poradził sobie z rozprzestrzeniającym się wirusem który zamienia ludzi w zombi. Śmiertelnie niebezpieczny wirus rozprzestrzenia się na tereny Kalifornii. Władzę Stanów Zjednoczonych postanowiły, że zarażony teren zostanie objęty kwarantanną, a strefa zostanie utworzona przy udziale wojska.

Jednakże w strefie kwarantanny pozostali ludzie nie zarażeni wirusem, którzy po prostu nie chcieli opuszczać swoich domów i terenów w których się wychowali. Miejsce kwarantanny jest także terenem, gdzie ludzie pragnący mocnych wrażeń mogą znaleźć ekstremalną rozrywkę – walkę o własne życie.

Jednak znajdują się tutaj także ludzie, którzy uciekają przed prawem i tylko w strefie kwarantanny mogą żyć nie bacząc na reguły i zasady. Studio zatroszczyło się także o odwzorowanie terenów w jakich przyjdzie graczowi podróżować. Znajdą się tutaj takie elementy jak słynny most Golden Gate który jest wizytówką San Francisco, jak również znany z Los Angeles Venice Beach. Za grafikę w grze odpowiada znany i dający świetne osiągnięcia silnik Unreal Engine 4.

POLECAMY GRĘ:  Overwatch Download Pełna Wersja

Dead Island 2 Pełna Wersja

Dead Island 2 Download to kontynuacja zdarzeń i podjętych przez gracza rozwiązań znanych z pierwszej odsłony gry. Akcja gry osadzona jest w świecie o otwartym charakterze. Gracz może eksplorować swobodnie świat, jednak musi uważać na niebezpieczeństwa jakie czyhają na niego na każdym kroku. Gracze mogą skupić się na zadaniach pobocznych dzięki którym jeszcze lepiej poznają okolicę.

Gracz obserwuje rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Cała zabawa w głównej mierze polega na stawianiu czoła masom przeciwników jakimi są żywe trupy. Jednak nie wszystkie są mało groźne. Na swojej drodze gracz spotkać będzie mógł wiele rodzajów zombi – jednych bardziej drugich mniej szkodliwych.

Największą atrakcją dla gracza jest możliwość stawienia czoła hordom zombi wraz z jego drużyną złożoną z innych graczy. Dzięki temu gracze mają możliwość przemierzania terenów Kalifornii wspólnie i wspólne stawianie czoła masom wrogów. Nie jest to jednak złota reguła, każdy z graczy bowiem odpowiada za siebie i to od nich samych zależy czy chcą ze sobą współpracować czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *