Minecraft Dungeons Download Pełna wersja

minecraft dungeons download pełna wersja za darmo

Jeśli lubisz połączenie mrocznych klimatów z rozgrywką w stylu minecraftowym, to Minecraft Dungeons Download jest doskonałą pozycją dla ciebie. To wyjątkowa pozycja, która łączy ze sobą dwa różne światy, dając niespotykany dotąd efekt. Wkrocz do świata pełnego ciemności i przeżyj wspaniałą przygodę w świecie Minecraft.

Przedstawiamy Minecraft Dungeons Download

Już na początku musimy ci powiedzieć, że Minecraft Dungeons to nie kolejna część Minecrafta, w której skupisz się głównie na kreowaniu własnych obiektów czy budowli. Choć gra wykorzystuje znane z tej serii elementy, to stanowi spin-off do tej popularnej pozycji. Dzięki temu zyskujesz gwarancję zupełnie nowych doświadczeń, w dobrze ci znanej otoczce graficznej.

Tym razem masz do czynienia z konkretną historią. Fabuła Minecraft Dungeons Pełna wersja za darmo skupia się na Arcyzłosadniku oraz jego potężnej armii potworów. Jest to twój główny antagonista, ponieważ ma on zamiar zaatakować wioskę, w której żyjesz wraz ze swoimi bliskimi. Twoim zadaniem jest pokonanie tej hordy, dlatego wyruszasz w przerażającą podróż, chcąc chronić to, co kochasz najbardziej.

Minecraft Dungeons Pobierz Pełna wersja z zupełnie nowym światem

Tym razem, w przeciwieństwie do klasyka, w Minecraft Dungeons Download mamy do czynienia ze światem zamkniętym. Poruszasz się po proceduralnie generowanych lochach. Musisz być bardzo ostrożny, bowiem w każdym z nich znajdują się pułapki. Natrafisz także na liczne potwory, które będziesz musiał pokonać. Jest to gra przygodowa i skupia się na realizacji scenariusza, toteż nie masz także możliwości budowania.

POLECAMY GRĘ:  Metal Gear Solid V Download Pełna Wersja

Dążąc do uratowania wioski, masz szansę skorzystać z pomocy przyjaciół. Minecraft Dungeons pobierz i wybierz tryb multiplayer. Może brać w nim udział do czterech graczy, na zasadach kooperacji. Twórcy stworzyli także możliwość prowadzenia rozgrywek międzyplatformowych, co znacząco ułatwia zabawę ze znajomymi.

Powstanie Minecraft Dungeons do pobrania bez klucza

Za Minecraft Dungeons Pełna wersja odpowiada oczywiście Mojang, studio, które stworzyło również pierwotną wersję gry. Wydawcą jest natomiast Xbox Games Studios. Gra ukazała się w maju 2020 roku. Tytuł jest dostępny na różnorodne platformy. Możesz zagrać zarówno na sprzętach z oprogramowaniem Microsoft Windows, jak i na konsolach PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Co więcej, producenci Minecraft Dungeons nie postawili przed użytkownikami pecetów zbyt wygórowanych wymagań. Wystarczy procesor Intel Core i5 2.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870, 6 GB HDD oraz Windows 7/8/10 64-bit.

Jak pobrać Minecraft Dungeons Pełna wersja z dodatkami

Poza Minecraft Dungeons Pełna wersja za darmo, każdy gracz ma jeszcze dostęp do specjalnych dodatków. Powstały one na przestrzeni roku, od lipca 2020 roku do lutego 2021 roku. Każdy z nich wprowadza nową jakość do gry, dlatego warto się nad nimi zastanowić. Dodatki są dostępne wprost od producenta, pamiętaj, by zawsze sprawdzać, czy korzystasz z bezpiecznego miejsca.

Skoro już wiesz, jak pobrać Minecraft Dungeons za darmo, to przedstawimy ci, co możesz zyskać w rozszerzeniach. Pierwszy dodatek, „Jungle Awakens” daje ci nowe wyposażenie oraz odkrywa na mapie nowe miejsca. Ponadto, masz trzy dodatkowe misje do wykonania. W kolejnym dodatku („Creeping Winter”) również pojawiają się trzy nowe misje oraz ciekawe obiekty. Razem z dodatkiem dostępna była również aktualizacja, wprowadzająca codzienne wyzwania oraz nowe postaci.

POLECAMY GRĘ:  Overwatch Download Pełna Wersja

Do Minecraft Dungeons pobierz także dwa ostatnie dodatki, tj.: „Howling Peaks” oraz „Flames of the Nether”. W pierwszym z nich dodaje nowe mapy, przedmioty oraz misje. Natomiast ostatni zawiera aż sześć misji, nowe zwierzę, dwie skórki, przedmioty oraz mapy.

Przebieg gry w Minecraft Dungeons

W Minecraft Dungeons rozgrywka przebiega zgodnie ze scenariuszem. Rozpoczynasz od wyboru swojej postaci. Do dyspozycji masz kilkanaście opcji, które różnią się od siebie w10yglądem. Dzięki temu masz szansę kierować bohaterem, pasującym do twoich preferencji. Jeśli twój bohater jest gotowy, możesz już wskoczyć do fantastycznego świata gry.

Poruszając się po Minecraft Dungeons, będziesz spoglądał na mapę z lotu ptaka. Musisz przemierzać nieprzyjazne terytoria (nie tylko lochy, ale również kaniony czy bagna), pokonywać wszelkie trudności i walczyć z przeciwnikami. To właśnie ten ostatni element jest najważniejszy. System walki w tym tytule cechuje się charakterem zręcznościowym.

Ulepszanie postaci w Minecraft Dungeons

Przy okazji pojawiania się opinii na temat Minecraft Dungeons Pełna wersja, można było spotkać się ze stwierdzenie, iż w grze nie ma szansy na ulepszenia postaci. Jest to jednak tylko po części prawda. Faktycznie, nasza postać nie posiada żadnych wyróżniających ją umiejętności, które rosłyby wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Można ją jednak ulepszyć w inny sposób.

Metodą na usprawnienie swojego bohatera w Minecraft Dungeons Download, jest sprawienie mu solidniejszego wyposażenia. Możesz zdobyć dla niego lepszy pancerz, różne rodzaje broni oraz inne elementy ekwipunku, które urozmaicają twoje możliwości. Ulepszanie postaci nie jest też całkiem proste, bowiem poszczególne przedmioty musisz odnaleźć lub kupić u handlarza.

Porzuć na moment klasyczną rozgrywkę na rzecz Minecraft Dungeons. Klimatyczna grafika, dobra oprawa, naszpikowana niespodziankami mapa i prosty, ale ciekawy scenariusz – dzięki temu przyjemnie spędzisz czas na rozgrywce solo lub z przyjaciółmi.

POLECAMY GRĘ:  GTA 5 Download Pełna Wersja za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *