Mafia 3 Download Pełna Wersja

mafia 3 download pełna wersja

Mafia 3 Download jest kolejną odsłoną kultowej serii gry gangsterskiej. Każdy z graczy doskonale pamięta pierwszą część serii – klimatyczne Stany Zjednoczone, a do tego stare samochody, skorumpowani gliniarze i czasy prohibicji. W Mafii 3 Pełna Wersja wcielamy się w bohatera, będącego weteranem wojny w Wietnamie – dodatkowo przyjdzie się graczom zmierzyć z zadaniem dorwania zabójców jego mafijnej rodziny – a przy tym nie dać się zabić i wymierzyć mafijną sprawiedliwość.

Mafia 3 Download

Mafia 3 Download to swoisty ukłon w kierunku gier sandboxowych – takich jak np. GTA. Gracze będą mogli podążać bezpośrednio za głównym wątkiem przygodowym lub też poświęcić się na zwiedzanie okolicy i robienie zadań pobocznych.

A jeśli szukasz więcej darmowych gier do pobrania, to koniecznie odwiedź serwis Exiro.pl.

W grze zdecydowanie poprawiono model rozgrywki znany z poprzednich części – poprawiono model walki, prowadzenia samochodów, a także sposób w jaki można przejmować kryjówki wrogich ekip mafijnych.

Mafia 3 jest dalej grą obsadzoną w realiach akcji, TPP, wyścigów samochodowych, klimatów gangsterskich, TPS i przede wszystkim osadzona w latach 60 oraz 70 XX wieku – czyli tych które tak bardzo przyciągnęły rzesze fanów na całym świecie. 

Mafia 3 za darmo jest stworzona przez studio Hangar 13, w którego skład wchodzą byli pracownicy 2K Czech. Pierwsza część serii nosiła tytuł Mafia: The City of Lost Heaven i swoją premierę miała w 2002 roku – weszła wtedy na konsole Play Station 2, Xbox oraz komputery stacjonarne.

Pierwsza część gry spotkała się z wielkim entuzjazmem ze strony graczy, jednak twórcy gry pozostawili graczy samych przez blisko 8 lat i kazali im czekać aż 8 lat – do 2010 roku na drugą część gry – wówczas światło dzienne ujrzała gra Mafia II – można było w nią pograć na konsolach Xbox, Play Station 3 oraz komputery stacjonarne.

POLECAMY GRĘ:  CS GO Download Pełna Wersja za darmo

Gra ponownie została ciepło przyjęta przez graczy, jednak nie bez wątpliwości. Wokół drugiej części serii rozgorzało wiele dyskusji, jednak nie zapobiegło to twórcom gry już w 2012 wspomnieć o planach wydania kolejnej odsłony gry.

Pierwszy raz Mafia 3 Download została oficjalna zapowiedziana w połowie 2015 roku. Ponownie gra została zapowiedziana na konsole Play Station nowej generacji oraz Xboxy – jak również komputery stacjonarne. Wszystko sprowadza się w tym momencie jedynie do jakości graficznych – wiadomo, że konsole mają jedną, a w przypadku komputerów stacjonarnych wszystko zależy od sprzętu jakim dysponuje gracz.

Historia z gry Mafia 3 Pełna Wersja przeniesiona została do 1968 roku, w wymyślonym mieście wzorowanym w głównej mierze na mieście Nowy Orlean z tamtego okresu. Bohaterem jakim przyjdzie graczowi sterować jest niejaki Lincoln Clay – weteran wojny w Wietnamie. Wiadomo, że należał on jeszcze przed wojną do świata przestępczego, jednak nie ma wzmianki dokładnie do której ze stron.

Podczas pobytu i walki w Wietnamie, jego grupa została zdradzona i zlikwidowana – marny los spotkał także jego najbliższą rodzinę, która poniosła brutalną śmierć. Tematyką gry jest jak łatwo się domyślić wymierzenie zemsty na wrogiej ekipie, a w głównej mierze za osobę, która wydała rozkaz – donowi włoskiej rodziny SaLa Marco. Gracze będą mogli współpracować z innymi bossami, ale i nie tylko.

Nasz bohater Clay, będzie mógł poprzez odpowiednie kontakty nawiązać kontakty z bossami innych ekip, dzięki czemu łatwiej będzie można dotrzeć do Sala Marco. Co ciekawsze do bohatera dołączy Burke – irlandzki mafioso który dowodzi haitajskimi gangsterami Cassandra. Dodatkowo graczy spotka miła niespodzianka – będą mogli spotkać w trzeciej odsłonie samego Vito Scaletta – znanego z drugiej części gry. Również na jego pomoc gracze będą mogli liczyć.

POLECAMY GRĘ:  Overwatch Download Pełna Wersja

Mafia 3 Pełna Wersja

Mafia 3 to tytuł w 100% przeznaczony do rozgrywki w trybie dla jednego gracza. Tryb multiplayer nie został wzięty pod uwagę przez producentów. Pocieszeniem dla graczy okaże się jednak bardzo dobrze rozbudowana kampania dla gracza, a także ogromy zespół aktywności i pobocznych zadań wraz z nagrodami. Dzięki temu gracze znajdą coś dla siebie pomiędzy wykonywanymi zadaniami głównymi.

Jako gra nowej generacji należy pamiętać, ze wymagania gry będą wysokie. Dla posiadaczy konsol nie ma to specjalnie większego znaczenia. Jedynie gracze z komputerów stacjonarnych powinni sprawdzić specyfikację swoich komputerów – ewentualnie zawsze można podkręcić procesor lub dokupić kość pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *