The Sims 4 Download Pełna Wersja za darmo

The Sims 4 Download Pełna Wersja

Nowiutka i jak dotąd ostatnia edycja popularnego symulatora, The Sims 4 Download, to coś, na co wszyscy fani czekali ze zniecierpliwieniem! Electronic Arts dokonało wyczekiwanych zmian i w 2014 roku wypuściło najnowszą wersję gry. To jeszcze nie wszystko, trzy lata później świeżutkie Simsy trafiły także do miłośników PlayStation4 i Xbox One.

Na czym polega gra w The Sims 4 Download?

Sposób rozgrywki w The Sims 4 Download nie uległ wielkim zmianom. Jest wszystko to, co fani tego symulatora kochają najbardziej: tworzysz postaci, budujesz lub kupujesz dom, a następnie kierujesz życiem swoich Simów. Można stertować nimi zarówno w ich własnych domach, jak i poruszając się po mieście.

Najnowsze The Sims 4 Pełna wersja za darmo, jak i pozostałe, wymagają tego, by w głównej mierze dbać o podstawowe potrzeby stworzonej przez siebie postaci. Początkowo było ich osiem, ale już w poprzedniej wersji zredukowano je do sześciu: głód, pęcherz, energia, higiena, towarzystwo i zabawa. Oczywiście konieczne jest także spełnianie aspiracji Sima.

Innym elementem rozgrywki jest pozyskiwanie potrzebnych na życie funduszy. W The Sims 4 Download za darmo musisz pracować, aby mieć za co opłacać rachunki oraz kupować jedzenie. Jeśli uda ci się zarobić nieco więcej, stać cię będzie na ładniejsze i lepsze przedmioty do twojego domu. Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko, bo niektóre udogodnienia możesz wykupić tylko wtedy, gdy uzyskasz określoną liczbę punktów umiejętności.

The Sims 4 Pobierz za darmo i rozwijaj swojego Sima!

Włączając grę po raz pierwszy z pewnością zauważysz, że w The Sims 4 tworzenie własnej postaci jest jeszcze ciekawsze, niż poprzednio. Możesz definiować liczne szczegóły, od kształtu twarzy, przez sylwetkę aż po włosy czy makijaż. Dobierasz także strój na wiele różnych okazji: codzienny, wyjściowy, kąpielowy, piżamę, sportowy i na zimną pogodę. Gra pozwala także na wybieranie dodatków, takich jak tatuaże i elementy biżuterii. Wybierasz nawet tembr głosu twojego Sima.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 2 Download Pełna Wersja za darmo

Z pewnością ciekawi cię rozwój ścieżki kariery Simów w najnowszej wersji. Jeśli tak, to The Sims 4 pobierz już teraz i na własnej skórze przekonaj się, jakimi drogami może podążyć historia twojej postaci. Już poprzednia wersja dostarczyła wielu ciekawych rozwiązań w tym zakresie, ponieważ podzielono na przykład umiejętności na bardziej szczegółowe (na przykład kreatywność na uzdolnienia muzyczne, malarskie lub pisarskie).

The Sims 4 Download wybierasz jedną spośród dziesięciu dostępnych ścieżek życia. Aspiracja wybrana przez ciebie determinuje jedną z cech osobowości twojego Sima. Pozostałe trzy musisz uzupełnić. To właśnie wybrane przez ciebie aspiracja i cechy postaci powinny decydować o tym, jaką karierę wybierzesz oraz jakie umiejętności rozwiniesz.

Nowości w The Sims 4 do pobrania bez klucza

W grze pojawiło się także kilka innych bardzo ciekawych nowości. Przede wszystkim w The Sims 4 Pełna wersja za darmo Simy wreszcie są w stanie wykonywać kilka czynności jednocześnie. Nie mają zatem problemu z tym, by prowadzić rozmowę w trakcie jedzenia posiłku. Mogą także jeść i oglądać telewizję jednocześnie etc. Z przyjemnością patrzy się zatem na bogate życie towarzyskie Simów, które z ożywieniem prowadzą dyskusję na wybrany przez ciebie temat, jednocześnie zaspokajając potrzebę głodu.

Ważną zmianą w The Sims 4 Download są stany emocjonalne, które będą towarzyszyły twoim Simom. Tym razem nie odnoszą się one jedynie do realizacji potrzeb czy pragnień, które pojawiają się w czasie gry. System ten jest o wiele bardziej skomplikowany. Simy mogą bowiem mieć lepszy lub gorszy nastrój w zależności od wydarzeń, które je spotykają. Niezwykle silny wpływ na stany emocjonalne mają interakcje z innymi.

Zmiany związane z The Sims 4 to także udogodnienia związane z unowocześnianiem rozgrywki. Twój Sim może na przykład posiadać na własność samochód. Zniknęła także tradycyjna gazeta (choć pojawia się w dodatkach) a pojawiły się nowoczesne tablety. Urocze sprzęty i urządzenia mogą obsługiwać także dzieci.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 1 Download Pełna Wersja

Jak pobrać The Sims 4 i dostępne dodatki

Poza The Sims 4 za darmo, którą można w kilku prostych krokach pobrać na stronie producenta lub po prostu kupić stacjonarnie, bardzo ciekawe są także dodatki do tej gry.

Jeśli lubisz zapoznawać się z grą w całości, krok po kroku, to przy The Sims 4 pobierz pierwszy stworzony do niej dodatek „Witaj w pracy”. Jego premiera miała miejsce w 2015 roku. Otrzymujesz w nim kilka dodatkowych profesji oraz wyjątkową możliwość prowadzenia własnego biznesu. Oczywiście także w tej serii nie mogło zabraknąć dodatku związanego ze zwierzętami. Tym razem są to „Psy i koty”, które umożliwiają nie tylko przygarnięcie pupili, ale również karierę weterynarza.

The Sims 4 pojawiło się także kilka innych interesujących dodatków. Jendym z nich jest „Śnieżna eskapada”, dzięki której można uprawiać sporty zimowe. W rozszerzeniu „Uniwersytet” Simowie mogą pójść na studia, a „Wyspiarskie życie” pozwala na zamieszkanie na tropikalnej wyspie, gdzie można zostać ekologiem. Oczywiście to tylko przykłady, bowiem dodatków do gry jest o wiele więcej.

Co jeszcze czeka na fanów The Sims 4?

Skoro już wiesz jak pobrać The Sims 4, z czym to się je i jakie są dostępne dodatki, to mogłoby się wydawać, że już wszystko zostało napisane. Jednakże twórcy gry wcale nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nadal szykują dla użytkowników nowości, które powinny być dostępne już niebawem.

Na lipiec 2021 roku zapowiedziano kolejny dodatek do The Sims 4. Ma on nosić tytuł „Wiejska sielanka”. Będzie to już jedenaste rozszerzenie do czwartej części tej gry. Zgodnie z zapowiedziami Electronic Arts ma ono umożliwiać wcielenie się w farmera. Nie są znane szczegóły co do przedmiotów i konkretnych możliwości, ale z pewnością trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa wizja.

POLECAMY GRĘ:  House Flipper Download Pełna Wersja

Z całą pewnością można powiedzieć, że The Sims 4 trzyma poziom. To nadal jedna z najbardziej popularnych gier komputerowych, pochłaniających wiernych fanów na wiele, wiele godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *