The Sims 3 Download Pełna Wersja za darmo

the sims 3 download pełna wersja

Świeżutka odsłona dla fanów The Sims 1 i 2, ale i również fanów The Sims 4 – The Sims 3 Download – to  genialna symulacja z wieloma zmianami. Czym prędzej przekonaj się, co Electronic Arts przygotowało tym razem i zanurz się w wirtualnym świecie stworzonych przez siebie postaci!

Sława The Sims 3 Download nie mija!

Popularność gry The Sims 3 nie wzięła się  znikąd. Ten niezwykły symulator pozwala na kreowanie postaci, budowanie domów i tworzenie rozbudowanego, wirtualnego życia. Nic dziwnego, że premiera jego kolejnej odsłony została okraszona działaniami marketingowymi na naprawdę szeroką skalę. Opłaciło się, efektem była rekordowa sprzedaż: w pierwszym tygodniu wyprzedano 1,4 mln egzemplarzy!

Co ważne, The Sims 3 Download pozbawiona jest błędów, które gracze wytykali poprzedniej części. EA ponownie postarało się, aby wziąć pod uwagę opinie fanów. Stworzony został bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs. Ma on także o wiele przyjemniejszy wygląd, dzięki czemu cała gra daje jeszcze więcej satysfakcji.

The Sims 3 Pobierz Pełną wersję i sprawdź, co się zmieniło!

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się świeżą wersją gry, The Sims 3 pobierz za darmo ze strony producenta, dzięki czemu zyskasz pełne wsparcie i dostęp do opcji online dla zarejestrowanych graczy. Uruchamiając grę zapewne stwierdzisz, że na pierwszy rzut oka dokonane zmiany są raczej kosmetyczne. Owszem, zmieniono niektóre elementy wyglądu, aby bardziej cieszyły oko gracza, to jednak nie wszystko!

Nie bez kozery The Sims 3 to najpopularniejsza część całej serii – wprowadzo w niej wiele interesujących zmian. Pierwsze istotne modyfikacje dostrzeżesz przy kreowaniu postaci. W tej części masz do wyboru więcej opcji związanych z wyglądem i osobowością. Pozytywnych zmian doczekał się także panel budowania, dzięki czemu tryb tworzenia domu jest łatwiejszy w obsłudze.

POLECAMY GRĘ:  City Car Driving Download Pełna wersja

Jedną z najbardziej szałowych przemian w The Sims 3 jest możliwość wyjścia do miasta. Tak, dobrze czytasz – twój Sim nie musi już być zamknięty w czterech ścianach. Możliwe jest udanie się na przykład do parku, gdzie można zagrać w szachy. Nadal nie jest to idealna wersja, a większość budynków nie jest widoczna od wewnątrz. Jest to jednak zmiana zdecydowanie na plus, która bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Dodatki do The Sims 3 do pobrania bez klucza

Tak jak w poprzednich wersjach, również w The Sims 3 pobierz najbardziej atrakcyjne dodatki, aby cieszyć się wyjątkowymi elementami rozgrywki. Jest w czym wybierać, ponieważ producenci postarali się o szeroki wachlarz urozmaiceń do rozgrywki. Wśród dodatków należy wymienić chociażby „Wymarzone podróże”. Twoi Simowie mogą tam odwiedzać ośrodki turystyczne W Chinach, Egipcie i we Francji.

Sporym powodzeniem cieszy się także inny dodatek do The Sims 3 – „Kariera”. Zyskujesz w nim nowe miasto stylizowane na dzielnice przemysłową. Ponadto, otrzymujesz dostęp do dziewięciu nowych ścieżek kariery. Wyjątkowe ścieżki rozwoju oferuje także dodatek „Zostań gwiazdą”. Dzięki temu twój Sim może być magikiem, akrobatą, piosenkarzem czy nawet DJ-em.

Klasycznie już The Sims 3 Download zyskało także dodatek „Zwierzaki”. Oprócz możliwości posiadania zwierząt oraz ich obecności poza domem twoje Sima, otrzymujesz także nowe miasto. Wśród interesujących rozwiązań można wymienić też „Rajską wyspę”. Twoi Simowie mogą tam budować domy na wodzie lub łodzie mieszkalne oraz wyjątkowe hotele. Jedną z ciekawszych aktywności w tej wersji jest nurkowanie.

Jak pobrać The Sims 3 z dostępem do społeczności?

Pobieranie The Sims 3 za darmo jest bardzo proste i intuicyjne. Nie ma także niczego trudnego w dostaniu się do społeczności fanów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie producenta. To otworzy przed tobą wiele nowych możliwości. Jedną z nich jest prawo do pobrania dodatkowego miasta. Z pewnością zauważysz także, że wielu graczy prowadzi blogi na temat swojej gry. Udostępniają tam grafiki i filmiki z własnych rozgrywek.

POLECAMY GRĘ:  BeamNG Drive Download Pełna wersja

Ogromną zaletą społeczności skupionej wokół The Sims 3 jest możliwość udostępniania stworzonych przez siebie ulepszeń. Gra pozwala bowiem na dokonywanie podstawowych zmian, na przykład barw w kolorze ubrać etc. Niektórzy fani bardzo chętnie tworzą nowe stroje, którymi potem dzielą się z innymi.

Nowości w The Sims 3: jak grać?

Skoro już wiesz jak pobrać The Sims 3 pełna wersja za darmo, czas poznać szczegóły związane ze zmianami wprowadzonymi w tej wersji oraz dowiedzieć się, jakie są podstawowe zasady gry.

Standardowo grę w The Sims 3 Download zaczynamy od stworzenia swojego Sima lub całej rodziny. Jak już wcześniej zostało wspomniane, zmodyfikowano niektóre elementy związane z tworzeniem postaci. Pojawiło się zdecydowanie więcej opcji edycji twarzy oraz włosów, dzięki czemu można zadbać o detale. Dosyć szczegółowych zmian można dokonywać także na ubraniach.

Niezwykle ważnym elementem każdej postaci jest jej osobowość. The Sims 3 Pełna wersja umożliwia dobranie cech osobowości spośród 60 dostępnych opcji. Wszystkie cechy podzielono na kategorie: fizyczne, umysłowe, towarzyskie i związane ze stylem życia. Co ważne, wybrane przez ciebie cechy będą determinowały późniejsze zachowania twojego Sima. Usunięto za to, znane z poprzedniej części, pragnienia i obawy. Pozostawiono jedynie chwilowe potrzeby, za których spełnienie otrzymuje się punkty. Można je później wymienić na fenomenalne opcje, takie jak brak konieczności korzystania z toalety czy możliwość urodzenia trojaczków.

Budowanie domu i praca w The Sims 3

Nieznacznym poprawkom poddano tryb budowania w The Sims 3. Mogą one wydawać się nieważne, ale gdy tylko rozpoczniesz grę zobaczysz, jak duże mają one znaczenie. Elementy związane z budową domu oraz wystrojem wnętrz zostały posegregowane w klarownej formie graficznej. Nareszcie można też ustawiać obiekty pod niemalże dowolnym kątem.

Kariera w The Sims 3 także uległa pewnym przemianom. Twój Sim może aplikować o pracę także w mieście, bezpośrednio w miejscu, które cię interesuje. Ponadto, choć nadal nie możesz kierować nim w czasie wykonywania obowiązków pracowniczych, możesz decydować jak będzie się zachowywał, na przykład, czy będzie ciężko pracował, czy też podlizywał się szefowi. Niekiedy w momencie awansu możesz także decydować o tym, jaka będzie dalsza ścieżka twojej kariery.

POLECAMY GRĘ:  Pure Farming 2018 Download Pełna Wersja

Jak widzisz, nie ma na co czekać! The Sims 3 pobierz od producenta już teraz i skorzystaj ze wszystkich nowych smaczków, które z pewnością cię zachwycą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *