Euro Truck Simulator 2 Download Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Download Pełna Wersja

Wyrusz w trasę z Euro Truck Simulator 2 Download za darmo i przekonaj się, ile potrafisz znieść jako profesjonalny kierowca. Przemierzaj największe europejskie miasta, zadbaj o towar i rozbuduj własne przedsiębiorstwo. Sprawdź, czy będziesz w stanie odnieść sukces, zanurzając się w wyjątkowo udany symulator.

Co znajdziesz w Euro Truck Simulator 2 Download

Komputerowa symulacja jazdy pojazdami ciężarowymi, jaką jest Euro Truck Simulator 2 za darmo, to już druga odsłona popularnego Euro Truck Simulator wydanego w 2008 roku. Już wtedy SCS Software bardzo wysoko postawiło poprzeczkę, tworząc rozbudowany świat kierowców ciężarówek. Czy udało się ją przeskoczyć? Warto przekonać się o tym samemu.

Wydanie Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja na Windows miało miejsce w 2012 roku. Producent gry postanowił jednak, że udostępni ją także na macOS (co nastąpiło w 2015 roku). Poczyniono także ukłon w kierunku użytkowników Linuxa, wydając wersję beta na ten system w 2013 roku.

Bardzo ważnym elementem, za który producentom Euro Truck Simulator 2 należą się brawa, jest wydanie symulatora w wielu wersjach językowych. Można tutaj wymienić chociażby wersję polską, angielską, niemiecką, hiszpańską, włoską, japońską, ukraińską czy szwedzką, a to nadal tylko przykłady kilku wybranych opcji.

Euro Truck Simulator 2 Pobierz Pełna wersja i rozpocznij rozgrywkę

Nie ma nic za darmo – twórcy Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja kultywują tę zasadę już od początku rozgrywki. Jako kierowca możesz użyć symulatora do zbudowania własnej firmy transportowej. Jednakże, aby to uczynić, musisz najpierw posiadać odpowiednie środki finansowe. Jak je zdobyć?

POLECAMY GRĘ:  The Sims 1 Download Pełna Wersja

Całą zabawę zaczynasz, wykonując zlecenia dla innych firm. Euro Truck Simulator 2 pobierz i na samym początku zrealizuj kilka zadań wyznaczonych przez twoich późniejszych konkurentów. Nie musisz mieć do tego specjalnego sprzętu, ponieważ misje będziesz robić na ich ciągnikach. W ten sposób zarobisz pierwsze pieniądze, które przydadzą ci się do założenia swojego przedsiębiorstwa. Możesz także zaciągnąć pożyczkę w banku, co zdecydowanie ułatwi ci start w tym trudnym biznesie.

Trasy w Euro Truck Simulator 2 do pobrania bez klucza

Miłośnicy tego rodzaju symulatorów od razu zachwyceni byli tym, że w Euro Truck Simulator 2 Download wszystkie podstawowe trasy są dostępne od ręki. W poprzedniej części gry, aby móc poruszać się po całej Europie, trzeba było najpierw odblokować poszczególne kraje. Tym razem twórcy od razu odsłonili całą mapę.

Zobacz, jak rozbudowany jest świat ciężarówek: Euro Truck Simulator 2 pobierz wraz z siedemdziesięcioma pięcioma miastami europejskimi. Znajdziesz wśród nich także trzy polskie miasta: Szczecin, Wrocław oraz Poznań. Niektórzy uważają, że jest ich zbyt mało, ale to i tak ciekawy akcent gry. Od razu masz dostęp do gęstej sieci dróg i autostrad, ciekawych wyzwań oraz solidnych pojazdów.

Jak pobrać Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja z dodatkami?

Zapewne zastanawiasz się, jak pobrać Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja z dodatkami. Dla każdego, kto pragnie rozwinąć swoją mapę i możliwości własnej firmy, zostały stworzone specjalne edycje symulatora. Można spokojnie zdobyć je wprost od producenta. O jakich dodatkach mowa?

Jeśli ty także uważasz, że w grze brakuje polskich akcentów, Euro Truck Simulator 2 pobierz z dodatkiem „Going East”. Zyskujesz  w nim aż piętnaście nowych miast ulokowanych w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. Rozglądając się dalej po naszym sąsiedztwie, na pewno z przyjemnością zagrasz również w „Beyond the Baltic Sea”. W tym dodatku do Euro Truck Simulator 2 Download poruszasz się po Litwie, Łotwie, Estonii, północno-zachodniej części Rosji (obejmuje to także obwód kaliningradzki) oraz południowej Finlandii.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 3 Download Pełna Wersja za darmo

Dodatki do Euro Truck Simulator 2 obejmują także inne popularne kierunki transportu, zaczerpnięte z realiów pracy kierowców ciężarówek. Jednym z takich miejsc jest Skandynawia, która pojawia się w dodatku „Scandinavia”: to dwadzieścia siedem nowych miast w Szwecji, Danii i Norwegii. Możemy także poruszać się po rozbudowanej części Francji, Włoch i Półwyspu Iberyjskiego w dodatkach (według kolejności): „Vive la France”, „Italia” i „Iberia”.

Twórcy Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja pomyśleli także o Morzu Czarnym. W dodatku „Road to the Black Sea” przemierzysz Rumunię, Bułgarię oraz europejską część Turcji. SCS Software nie spoczęło na laurach i planuje kolejny dodatek, „Heart of Russia”, który ma wprowadzić twoje ciężarówki na teren Rosji.

Zadania w Euro Truck Simulator 2

Głównym zadaniem w Euro Truck Simulator 2 Download, jakie będziesz spełniał w różnych warunkach, jest transportowanie ładunków. Jeśli wykonujesz zlecenie dla innej firmy, otrzymujesz ciągnik i ładunek od razu. Jednak, jako właściciel własnego biznesu, musisz dbać o towar już od samego początku: odbierasz go i przewozisz z punktu A do punktu B.

Niech nie zwiedzie cię prosta konstrukcja misji w Euro Truck Simulator 2. Twój kierowca musi uzyskiwać coraz wyższe poziomy, aby móc zacząć pokonywać dłuższe trasy oraz przewozić bardziej delikatne ładunki, bądź te o wyższej wartości. Rozwijać się możesz tylko poprzez poprawne wykonywanie transportów.

Za co jesteś oceniany w ETS 2 Download? W grze istotnych jest kilka czynników. Przede wszystkim w transporcie liczy się stan dowiezionego towaru, jego ważność czy przebyta przez ciebie odległość. Uzyskanie zadowalającego wyniku wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Musisz przestrzegać przepisów, aby nie dostać mandatu. Twój kierowca powinien także odpoczywać w wyznaczonych do tego miejscach, w przeciwnym razie może zasnąć za kółkiem!

Platforma społecznościowa dla Euro Truck Simulator 2 Pełna wersja

Jednym z wyjątkowych elementów, wprowadzonych przez twórców ETS 2 Download, jest specjalna platforma społecznościowa. Została ona stworzona w 2013 roku i funkcjonuje pod nazwą World of Trucks. Skupia ona fanów gry, którzy wymieniają się zdjęciami, dodają własne awatary, a nawet zmieniają rejestracje na ciągnikach.

POLECAMY GRĘ:  BeamNG Drive Download Pełna wersja

Ponadto, w ETS 2 Download mocną stroną są modyfikacje dodawane przez samych graczy. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, być stale ulepszał swoją grę. Wszyscy doskonale wiemy, jak kreatywni potrafią być miłośnicy symulatorów.

Udaj się w wyjątkową podróż w Euro Truck Simulator 2, która wprowadzi cię w realia życia kierowców ciężarówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *