Raft Download Pełna Wersja

Raft Download Pełna Wersja

Mamy świetną propozycję dla wszystkich fanów gier survivalowych – Raft Download. To wyjątkowo popularna pozycja, którą pobrało już miliony graczy na całym świecie. Jako tytuł opracowany przez niezależne studio, który mógł nigdy nie rozwinąć skrzydeł, odniosła ona spory sukces.

Raft Download – z czym to się je?

Twoja historia jako postaci w Raft za darmo jest przygnębiająca. Na porzuconych połaciach świata poszukujesz swojej rodziny – żony oraz córki. Dlatego w linii fabularnej twoim zadaniem jest zbieranie informacji, dzięki wyłapywaniu sygnałów radiowych. Wiadomości, które uda ci się uzyskać, są zapisywane w specjalnym dzienniku. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się twój los – twórcy nie postawili jeszcze ostatniej kropki. Co jakiś czas dodają aktualizacje, co daje nadzieję, że w przyszłości być może poznasz zakończenie tej historii.

Grając w Raft Pełna wersja, wcielasz się zatem w rozbitka, znajdującego się na tytułowej tratwie. Dryfując po rozległym oceanie, pragniesz przetrwać jak najdłużej. Dlatego też podejmujesz się różnych wyzwań, aby sprostać podstawowym potrzebom, bez których żaden człowiek nie byłby w stanie przeżyć. Musisz radzić sobie przede wszystkim z głodem i pragnieniem. Przekonaj się, w jaki sposób możesz to osiągnąć.

Sprawdź, czy przetrwasz: Raft Pobierz Pełna wersja

Spodobał ci się wstępny opis? W takim razie Raft pobierz, aby sprawdzić, czy przetrwałbyś jako rozbitek. Początkowo do dyspozycji masz hak, którym wyławiasz z wody rozmaite przedmioty. Mogą to być kawałki drzewa, plastikowe śmieci czy liście palmowe. Pamiętaj, że wiele z nich może ci się przydać.  Na samym początku konieczne jest przede wszystkim zdobycie pożywienia oraz wody zdatnej do picia.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 1 Download Pełna Wersja

Swoją tratwę z biegiem czasu możesz ulepszać dzięki przetworzonym przez siebie przedmiotom. Jedną z koniecznych modyfikacji jest na przykład poprawa jej sterowności. W Raft samodzielnie wytwarzasz przydatne narzędzia. Możesz nawet stworzyć sieci oraz broń (na przykład przydatny w starciu z morskimi drapieżnikami harpun). Użycie ich to idealny sposób nie tylko na zdobycie kolejnych porcji żywności, ale także na zachowanie bezpieczeństwa.

Eksplorowanie w Raft do pobrania bez klucza

Jeśli zapragniesz zebrać więcej rzeczy, możesz między innymi wskoczyć do wody. Twoja postać świetnie pływa, dzięki czemu możesz znaleźć jeszcze więcej przydatnych elementów, niż przy użyciu samego haka. 

Raft Pełna wersja pozwala ci także na nurkowanie w rejonach przybrzeżnych, co pozwala ci na zebranie przedmiotów, które osiadły na dnie oceanu. Wyjątkową szansą na zdobycie specjalnych rzeczy jest eksploracja napotkanych wysp.

Za każdym razem, gdy wypuszczasz się poza tratwę, musisz pamiętać o czyhających na ciebie niebezpieczeństwa. W Raft Download walczysz nie tylko z ludzkimi potrzebami, ale również z naturą samą w sobie. Jednym z kłopotów, które możesz napotkać, są silne prądy. Jeśli więc nie będziesz ostrożny, twoja tratwa może ci po prostu uciec.

Będziesz mieć także swego rodzaju wroga – w Raft czeka na ciebie rekin, krążący dookoła twojego małego skrawka świata. Wskakując do wody, musisz liczyć się z tym, że zostaniesz zaatakowany. Jak pewnie się domyślasz, przeżycie starcia z uzbrojonym w wielkie zęby rekinem, nie należy do najłatwiejszych.

Jak pobrać Raft Pełna wersja – dostępne opcje

Pewnie już teraz zastanawiasz się, jak pobrać Raft za darmo i jakie są dostępne opcje. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że gra dostępna jest wyłącznie w wersji na komputer prywatny.

Nie pograsz w nią zatem na konsoli. Jednakże, szczerze polecamy spróbować, nawet jeśli nie jesteś fanem pecetów. Zainteresowanie graczy tą pozycją nie budzi żadnych wątpliwości: do maja 2017 roku wersja deweloperska została pobrana ponad siedem milionów razy.

POLECAMY GRĘ:  Bus Simulator 18 Download Pełna Wersja

Zatem Raft pobierz na swój pecet, spełniając kilka zalecanych przez producentów wymagań. Twój sprzęt powinien być wyposażony w następujące parametry: Intel Core i5 2.6 GHz, 8 GB RAM, kartę grafiki 2 GB GeForce GTX 760, 6 GB HDD oraz Windows 7/8/10 64-bit.

Jeśli te wymagania cię odstraszają, nie przejmuj się. Raft pociągnie także na nieco słabszym komputerze, z procesorem Dual Core 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta 1 GB GeForce GTX 560, 6 GB HDD i Windowsem 7 64-bit.

Tryby i grafika w Raft

Z pewnością jesteś ciekawy, jakie tryby gry obowiązują w Raft Download. Cóż, w tym miejscu z pewnością się nie zawiedziesz. Oczywiście w tę pozycję możesz zagrać klasycznie, w trybie jednoosobowym. Dostępny jest jednak także tryb multiplayer. Opiera się on na kooperacji z innymi graczami w sieci.

Natomiast odnosząc się do kwestii grafiki, trzeba przyznać, że w Raft świat przedstawiony prezentuje się naprawdę barwnie. To dobrze opracowana, piękna oprawa, która przywodzi na myśl świat kreskówek. Przyjazna dla oka forma znacząco uatrakcyjnia grę.

Jak powstała Raft Pełna wersja?

O grze opowiedzieliśmy już niemal wszystko, poza historią jej powstania. Powszechnie wiadomo, że za opracowanie tego tytułu odpowiada Redbeet Interactibe. Natomiast wydawcą gry jest Axolot Games, odpowiedzialne między innymi za taką pozycję, jak Scrap Mechanic. Nie każdy jednak wie, gdzie narodziła się idea Raft.

Swoje pierwsze kroki Raft Pełna wersja postawiła na szwedzkim uniwersytecie w Uppsali. To właśnie tam pracę nad nią rozpoczęła trójka studentów. Swoje dzieło wydali oni jako wczesny dostęp w 2018 roku.

Niezależna platforma umożliwiała pobranie gry za darmo. Popularność, jaką zaczęła się cieszyć, skłoniła jej twórców do wydania komercyjnej wersji. Dzięki temu dziś możesz nie tylko skorzystać z w pełni dopracowanej pozycji, ale również licznych aktualizacji.

Trzeba przyznać, że Raft Download to jeden z tych tytułów, które cieszą się nietuzinkową historią powstania. Niemniej jednak także bez tego byłby godny uwagi, ponieważ to naprawdę solidna i rozbudowana gra survivalowa.

POLECAMY GRĘ:  BeamNG Drive Download Pełna wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *