The Sims 1 Download Pełna Wersja

The Sims 1 Download Pełna Wersja

Klasyk nad klasykami wśród symulatorów i gier w ogóle – The Sims 1 Download – to tytuł, który znają absolutnie wszyscy. Stwórz własną postać, swój dom i oddaj się bogatemu życiu towarzyskiemu, i zawodowemu. Gwarantujemy, że spędzisz z tą grą wiele godzin i nie pożałujesz żadnej z nich.

Klasyka gatunku: The Sims 1 Download

Musisz wiedzieć, że The Sims 1 stała się najlepiej sprzedającą się pozycją w historii gier na PC. Stworzyła ją firma Maxis, która znana była już ze stworzenia SimCity Classic. W styczniu 2000 roku Electronic Arts wydało The Sims 1 pełna wersja na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce tytuł ten pojawił się już w marcu tego samego roku. Cóż to był za sukces! Na punkcie tej gry oszalały zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. To także pierwsza aż tak popularna gra z niekończącą się rozgrywką.

Polecamy również nowszą wersję gry: The Sims 4 Download

Symulator życia – już samo to określenie brzmi naprawdę szałowo. Cóż, The Sims 1 pobierz czym prędzej i przekonaj się, że to sformułowanie opisuje tę grę najlepiej. Ponadto, dzięki temu, że twórcy nie narzucili żadnego odgórnego celu gry, rzeczywiście trudno jest uznać, by był jakiś moment, w którym musisz przestać grać. Nawet jeśli twoi Simowie umrą, mogą zostawić po sobie potomstwo, którym będziesz grać.

The Sims 1 pobierz pełna wersja ze wszystkimi dodatkami

Jeśli już decydujesz się na The Sims 1 pełna wersja, to skorzystaj także ze wszystkich dodatków, które wydano do gry. Jest ich siedem i były udostępniane od 2000 do 2003 roku. Pierwszym dodatkiem jest Światowe życie, gdzie otrzymujesz nowe obiekty i rozszerza się twoje sąsiedztwo.

POLECAMY GRĘ:  Farming Simulator 19 Download Pełna Wersja za darmo

Kolejnym dodatkiem jest Balanga, która ułatwia zapraszanie gości i udostępnia obiektyw związane z organizowaniem imprez. Świetnym dodatkiem jest także Randka, gdzie Sim może zabrać inną postać na rankę do miasta, np. na kolację.

Wśród kolejnych dodatków do The Sims 1 Download znajdziesz Zwierzaki, Gwiazda oraz Abrakadabra. Dzięki pierwszemu z nich możesz przygarnąć różnorodne zwierzęta. Co ciekawe, w tym dodatku możliwa jest także hodowla warzyw. W drugim z dodatków możesz zostać prawdziwą gwiazdą rodem z Hollywood. Natomiast ostatni dodatek wprowadza nową część miasta i sprawia, że twój Sim może używać magii.

Jak zacząć w The Sims 1 do pobrania bez klucza?

Masz już własne The Sims 1 i zastanawiasz się, co dalej? Obsługa gry jest bardzo intuicyjna. Wszystkie elementy zostały opatrzone zarówno ikonami, jak i opisami. Na samym początku tworzysz własną postać. Możliwości jest wiele, bowiem twórcy pozwalają na dobór zarówno twarzy, jak i włosów, a także stroju. Oczywiście decydujesz także o tym, jakiej płci będzie twój Sim. Wybierasz także jego podstawowe cechy. Masz także dostęp do stworzenia krótkiego opisu Sima. W następnym kroku przechodzisz do widoku miasta.

W The Sims 1 pełna wersja masz dostęp od razu do całego miasta. Tam możesz zdecydować, czy chcesz wprowadzić się do gotowego domu, czy wybrać pustą parcelę. W przypadku tej drugiej opcji dom musisz wybudować całkowicie samodzielnie. Pamiętaj też, że prawie każdy obiekt możesz usunąć lub zmienić jego położenie. Warto także zwrócić uwagę na to, że choć w The Sims 1 Download obiekty są dwuwymiarowe, to sam Sim jest trójwymiarowy. Ta grafika, jak na swoje czasy, była naprawdę świetna.

Jak pobrać The Sims 1 pełna wersja i jak grać?

Samą grę The Sims 1 pobierz z wybranej przez siebie platformy. Musisz co prawda spełniać podstawowe wymagania sprzętowe, ale raczej nie trzeba się tym szczególnie martwić. Trudno byłoby dzisiaj nie uzyskać poziomu sprzed dwudziestu lat. Ważną informacją dla miłośników konsoli jest fakt, iż gra jest dostępna także na tego rodzaju sprzęt. Dlatego, jeśli mimo wszystko nie lubisz grać na PC, możesz skorzystać z dogodniejszej dla ciebie formy.

POLECAMY GRĘ:  Farming Simulator 17 Download Pełna Wersja

Po stworzeniu postaci oraz jej domu w The Sims 1 zaczynasz kierować życiem swojego Sima. Na samym początku gry twoje środki finansowe są bardzo ograniczone, dlatego powinieneś czym prędzej znaleźć sobie pracę. Z pomocą przyjdzie ci gazeta, która jest codziennie rano dostarczana pod drzwi twojego sima. Pieniądze będą ci potrzebne nie tylko po to, aby móc kupować lepsze przedmioty do domu, ale także po to, aby płacić rachunki i kupować jedzenie.

Samo znalezienie pracy to jednak nie wszystko. Musisz utrzymać się w niej, regularnie do niej chodząc. Jak pobrać The Sims 1 pełna wersja samochód do pracy? Cóż, ta wersja nie przewiduje jeszcze tego rodzaju opcji, lecz całkowicie automatyzuje ów proces. Auto do pracy samo przyjedzie po twojego Sima o wyznaczonej godzinie. Pilnuj się, ponieważ nie będzie czekać wiecznie! Analogicznie, jeśli twoje Simy będą mieć dzieci, będzie przyjeżdżał po nie autobus szkolny.

Co jeszcze musisz wiedzieć o The Sims 1?

Zanim przejdziemy dalej, jeszcze kilka słów dotyczących pracy. W The Sims 1 za darmo pełna wersja masz możliwość rozwijania umiejętności twojego sima. Może on ćwiczyć malowanie, czytać książki czy grać w szachy.

Zdobyte umiejętności przekładają się na jego awans zawodowy. Innymi słowy – im lepszy jest twój Sim, tym więcej pieniędzy zarabia. Wchodząc w zakładkę dotyczącą jego pracy, możesz nawet sprawdzić, jakie umiejętności są od niego wymagane, aby mógł uzyskać lepsze stanowisko.

Praca to jednak nie wszystko! Twoja postać w The Sims 1 Download może także prowadzić bogate życie towarzyskie. Nawiązując nowe przyjaźnie, poprawiasz humor swojego Sima. To ważne, ponieważ bez tego brakuje mu chęci do wykonywania obowiązków. W grze możesz także flirtować z innymi postaciami. Jeśli twojemu Simowi uda się zdobyć ich serce, możecie wziąć ślub i założyć rodzinę.

POLECAMY GRĘ:  City Car Driving Download Pełna wersja

Grając w The Sims 1 pełna wersja, pamiętaj o obowiązkach twojego Sima. Chodzenie do pracy to tylko jeden z nich. Musisz także sprzątać, opłacać rachunki, jeść i spełniać podstawowe potrzeby fizjologiczne. Jeśli twój Sim ma dziecko, koniecznie musisz o nie dbać. W przeciwnym razie opieka społeczna po prostu je zabierze.

Powrót do klasyków, takich jak The Sims 1 jest zawsze fantastycznym przeżyciem. Tym razem także się nie zawiedziesz. Dzięki temu wyjątkowemu symulatorowi życia zafundujesz sobie genialną rozrywkę i powrót do gamerskiej przeszłości w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *