Cities Skylines Download Pełna Wersja

cities skylines download pełna wersja

Cities Skylines Download jest grą strategiczno – ekonomiczną, od twórców serii Cities in Motion. Graczowi postawiono zadanie aby zbudował wymarzone miasto, które zamieszkałe będzie przez wirtualnych obywateli. Stworzenie miasta jest możliwe dzięki budowania odpowiednich budynków, ustalaniu podatków, a także nawiązywaniu porozumień handlowych z innymi miastami – a to tylko niektóre z wielu elementów gry. A jeśli interesują Cię również inne gry, podobne do Cities Skylines, czy SimCity – koniecznie sprawdź darmowe gry do pobrania.

Cities Skylines Download

Cities Skylines Download jest grą ekonomiczno – strategiczną która jest dziełem zespołu Colossal Order. Zespół ten odpowiedzialny był między innymi za Cities in Motion Symulator Transportu Miejskiego czy też Symulator Współczesnej Metropolii Transport i komunikacja miejska. Producenci przy produkcji gry postanowili pójść nieco dalej i nie ograniczać się tylko i wyłącznie do transportu. Zespół tworząc Cities Skylines Download rzucił wyzwanie takiemu gigantowi jakim jest SimCity.

Celem rozgrywki jest poniekąd zabawa, której efektem jest wybudowanie solidnego i mocnego ekonomicznie miasta. Podczas rozgrywki gracz musi troszczyć się także o dobro i zadowolenie swoich obywateli. Musi skupiać się także nad finansami swojego miasta gdyż to od nich zależy w głównej mierze powodzenie misji. Gra wyszła na przód z myślą o moderach – dzięki temu gracze mogą dowolnie zmieniać grę i dostosowywać ją w innej formie, tak zwanych modach do gry. Po jego stworzeniu mogą oni się nim podzielić z innymi graczami.

Cities Skylines Download oferuje swoim graczom mapę o rozmiarach 36 kilometrów kwadratowych. Jest to ogromna otwarta przestrzeń w której gracz może rozpocząć swoją przygodę ze swoim miastem. Nieoficjalnie jednak mówi się, że gra oferuje zdecydowanie większy obszar dla graczy. Gracz jest w stanie zapełnić ten obszar swoim miastem, jednak musi pamiętać o najważniejszych elementach.

POLECAMY GRĘ:  Heroes 3 Download Pełna wersja

Między innymi gracze zwrócić swoją uwagę muszą na sprawne działanie systemu administracyjnego – w tym straży miejskiej jak i policji. Bardzo ważnym elementem jest także odpowiednie zapewnienie ciągłego dopływu gotówki do miasta, która umożliwia między innymi dalszą rozbudowę – możliwe jest to między innymi dzięki odpowiednio dostosowanymi podatkami.

Gracze muszą mieć także na uwadze fakt, że ich metropolia jest zamieszkiwana przez różne klasy społeczne. Wysokość podatków musi być zatem odpowiednio dostosowana do danego obszaru. Tak samo gracz musi prowadzić odpowiednią politykę – inną dla ścisłego centrum swojego miasta, a inną dla jego obrzeży.

Cities Skylines Pełna Wersja

Wirtualni ludzie nie mogą także przemierzać metropolii pieszo. Gracz powinien zatroszczyć się odpowiednio o środki transportu publicznego, gdyż nie każdy z mieszkańców posiada swój własny samochód. Bardzo ważną kwestią jest także kontakt z innymi metropoliami i handel z nimi.

W grze Cities Skylines Download gracz ma możliwość tworzenia metropolii tak zwanymi kamieniami milowymi. Poprzez wykonywanie poszczególnych zadań oferowany jest mu nowy obszar jak również nowe budynki. W grze gracz musi zwracać uwagę na wiele elementów – takich znanych mu z życia codziennego. Przy budowie np. lotniska gracz musi zwrócić uwagę na teren i zalesienie, gdyż drzewa tłumią dźwięki dzięki czemu zwiększa się komfort pobliskich mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *