Twierdza Krzyżowiec Download Pełna Wersja

Twierdza Krzyżowiec Download Pełna wersja za darmo

Dodatek do oficjalnej serii StrongholdTwierdza Krzyżowiec Download jest zdecydowanie warty twojej uwagi. To rozbudowana gra strategiczna, dzięki której będziesz mógł zanurzyć się w wirtualnie odtworzonej historii. Dobre przygotowanie oraz interesująca rozgrywka wciągną cię bez reszty.

Twierdza Krzyżowiec Download a Stronghold

Opisywana tutaj Twierdza Krzyżowiec Download stanowi wyjątkowy dodatek do Stronghold. Gra-matka łączy  w sobie pewne elementy symulacji z rozwiniętą strategią. Jej akcja toczy się w średniowiecznej Europie, a twoim zadaniem jest tworzenie osad, rozwijanie ich i wykonywanie rozmaitych misji. Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja została wydana jako samodzielny dodatek do tej gry.

Za wydanie Twierdza Krzyżowiec odpowiada Take-Two Interactive, a jej producentem jest Firefly Studios. Ta wersja miała swoją premierę we wrześniu 2002 roku (w Polsce w październiku 2003 roku). Zanim nastąpiło oficjalne wydanie, udostępniono niewielką wersję demonstracyjną.

Nowy świat w Twierdza Krzyżowiec Pobierz Pełna wersja

Trzeba przyznać, że Twierdza Krzyżowiec wnosi wyjątkową wartość do całej serii. Przenosi cię bowiem do zupełnie innego świata, w którym zmieniają się zarówno warunki, jak i historia, z którą masz do czynienia. Gdzie zatem wędrujesz, rozpoczynając rozgrywkę?

Świat przedstawiony w Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja to tereny pustynne. Trudne warunku nie sprzyjają zatem ani uprawom, ani szybkiemu przemieszczaniu się. Akcja gry dzieje się w czasach wypraw krzyżowych. Ty zaś lądujesz w samych ich sercu, na Bliskim Wschodzie. Przebywając na terytorium Saracenów, stajesz przed trudnymi wyborami, musisz bowiem przyjąć odpowiednią strategię, aby przetrwać.

POLECAMY GRĘ:  Heroes 5 Download Pełna wersja

Rozgrywka w Twierdza Krzyżowiec do pobrania bez klucza

Chcąc sprawdzić, jak zmieniło się prowadzenie rozgrywki, Twierdza Krzyżowiec pobierz i rozejrzyj się dokładnie po mapie. Choć modyfikacje w tej części nie są znaczące, to widać pewną różnicę. Ma na to wpływ właśnie zmiana klimatu, w którym teraz funkcjonujesz. Wcześniej mogłeś budować farmy w wielu miejscach, tym razem musisz się postarać, aby trafić na dobrą ziemię.

Zmianie nie uległa natomiast możliwość tworzenia okazałych budowli w Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja. Masz szansę stać się kreatorem ogromnych warowni i mniejszych obiektów. Możesz stworzyć świetną linię obronną, za pomocą specjalnych murów, fos, wież czy wilczych dołów. Do tego wszystkiego dochodzą różnorodne możliwości poprowadzenia scenariusza, ale o tym za moment.

Jak pobrać Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja

Ta gra strategiczna naprawdę przyciąga uwagę. Nic więc dziwnego, że zastanawiasz się, jak pobrać Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja za darmo. Twórcy gry umożliwili skorzystanie zarówno z tradycyjnej formy (gra na CD), jak i ze Steama. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować, jak najwygodniej będzie ci nabyć grę.

Twierdza Krzyżowiec

Twierdza Krzyżowiec Download została stworzona pod Microsoft Windows. Wymagania producenta są naprawdę niskie i powinien poradzić sobie z nimi praktycznie każdy pecet. Wystarczy procesor Pentium III 500MHz, 128MB RAM oraz akcelerator 3D. To dobra wiadomość dla posiadaczy nieco starszego sprzętu.

Twierdza Krzyżowiec pobierz i wybierz najlepszy tryb

Niskie wymagania sprzętowe nie oznaczają, że twórcy Twierdza Krzyżowiec nie zadbali o różnorodność trybów gry. Rozgrywkę możesz prowadzić samodzielnie, w tradycyjnym trybie singleplayer. Producent umożliwił jednak także rozgrywkę w Internecie lub sieci lokalnej, za pomocą trybu multiplayer. W ten sposób w grze może brać wspólnie udział nawet do ośmiu graczy.

Sama rozgrywka w Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja za darmo także oferuje rozmaite możliwości. Przede wszystkim możesz obrać stronę konfliktu i ruszyć do boju wraz z Ryszardem Lwie serce oraz jego europejskim rycerstwem, bądź u boku Saladyna z jego arabskimi wojownikami. Do dyspozycji masz aż cztery różnorodne kampanie, których ukończenie powinno sprawić ci wiele frajdy.

POLECAMY GRĘ:  The Guild 3 Download Pełna Wersja

Wyjątkową opcją w Twierdza Krzyżowiec jest Szlak Krzyżowca. To odrębna kampania, w której musisz zająć się wypełnianiem misji typu skirmish. Ich wielorakość przypadła do gustu już wielu graczom, zatem zdecydowanie warto spróbować swoich sił także w nich.

Co jeszcze znajdziesz w Twierdza Krzyżowiec?

Ciekawą zmianą, jaką zauważyli gracze w Twierdza Krzyżowiec Download, jest uwzględnienie braków wody na pustyni jako elementu strategicznego. Ważną nowością są również nowe jednostki, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Wśród nich znajdziesz grenadierów, konnych łuczników czy rycerzy teutońskich. Łącznie do dyspozycji masz ponad dwadzieścia jednostek bojowych.

Tworząc Twierdza Krzyżowiec, nie zapomniano także o ukłonie w stronę bardziej kreatywnych graczy. Udostępniono dla nich specjalny edytor map, dzięki któremu mają oni szansę na stworzenie autorskich scenariuszy. To świetny sposób na urozmaicenie sobie czasu z grą i wypróbowanie swoich sił w nowych sytuacjach.

Dzięki takim możliwościom, wielu miłośników Twierdza Krzyżowiec za darmo opracowało specjalne mody do gry. W sieci znajdziesz zatem  nowe mapy, scenariusze i postaci. Ukazała się nawet modyfikacja, poprawiająca grafikę gry, dodająca nowe portrety postaci oraz usuwająca najbardziej uciążliwe błędy.

Odbądź podróż w czasie z Twierdza Krzyżowiec i udaj się na owładnięty krucjatami Bliski Wschód, by stoczyć zwycięskie bity i sprawdzić, jak dobry jesteś w sztuce wojennej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *