Heroes 5 Download Pełna wersja

heroes 5 download pełna wersja za darmo

Wyjątkowa seria wymaga wyjątkowej kontynuacji, a Heroes 5 Download idealnie oddaje klimat całego Heroes of Might and Magic. To już piąta odsłona tej sagi, która utrzymuje niepowtarzalną atmosferę, znaną z poprzednich części, a jednocześnie wprowadza powiew świeżości. Miłośnicy tego tytułu z pewnością mieli na co czekać, twórcy postarali się bowiem utrzymać poprzeczkę niezwykle wysoko.

Poznaj Heroes 5 Download

Saga gier, do której należy Heroes 5, ukazuje się już od 1995 roku. To naprawdę wyjątkowa seria, dzięki której można prześledzić rozwój technologii stosowanych w strategicznych grach komputerowych. To także gra-matka inspirująca wielu innych twórców na przestrzeni ponad dwóch dekad.

Sprawdź też starszą wersję gry: Heroes 3 Download

Piąta część tej serii została wyprodukowana przez Nival, rosyjskie studio odpowiadające między innymi za takie tytuły, jak Silent Storm czy Blitzkrieg. Wydawcą gry jest niezwykle popularna firma Ubisoft, której osiągnięcia trudno zmieścić w krótkim tekście.

Swoją premierę Heroes 5 Pełna wersja miało w maju 2006 roku (wersja polska ukazała się miesiąc później). To strategiczna gra turowa, które jest dostępna na Microsoft Windows oraz OS X. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak pobrać Heroes 5 Pełna wersja, to możesz skorzystać z tradycyjnych sklepów lub nabyć grę online, a zagrasz na systemach od Microsoft i Apple.

Heroes 5 Pobierz pełna wersja i poznaj świeżą fabułę

Jednym z wyjątkowych elementów Heroes 5 Download jest oderwanie fabuły od poprzednich części gry. Brak powiązań historii nie stanowi jednak słabości – wręcz przeciwnie. To interesujący zwrot ku stworzeniu czegoś nowego, co pozwala na przyciągnięcie pełnej uwagi gracza i zaprezentowanie mu nietuzinkowej wersji znanej mu już wcześniej gry.

POLECAMY GRĘ:  Planet Zoo Download Pełna wersja

Tym razem Heroes 5 pobierz, aby przenieść się do nowego świata Ashan. To fantastyczne miejsce, w którym ścierają się ze sobą siły dobra i zła. Nie ma już baśniowych elementów, jest mrok i nieustanna bitwa z demonami. Ziemie dookoła ciebie pustoszeją, a ty musisz sprawić, by cała kraina nie popadła w mrok i zapomnienie.

Jedną z najgorszych zbrodni demonów jest zamordowanie króla Nicolaia. Jego pogrążona w rozpaczy żona pragnie tylko jednego – zemsty. Silne emocje prowadzą ją do tragicznej decyzji, jaką było zawarcie sojuszu z armią Nieumarłych. Dlatego w Heroes 5 to od ciebie zależą losy świata. Za pomocą armii swojego bohaterami musisz stawić czoła wrogowi i oczyścić krainę ze złych mocy.

Kampanie w Heroes 5 do pobrania bez klucza

Choć sam sposób prowadzenia rozgrywki w Heroes 5 Pełna wersja nie uległ zmianie, to bardzo rozbudowane kampanie stanowią ogromne urozmaicenie gry. Łącznie twórcy udostępniają ponad trzydzieści rozmaitych misji w sześciu kampaniach. Sposób rozgrywki zależy od doboru frakcji, każda bowiem cechuje się własnymi stworami i taktyką.

Każda z kampanii w Heroes 5 ma własną, rozbudowaną historię. Wszystkie opierają się na poszczególnych bohaterach. Możesz zatem przejść przez wszystkie kampanie, wykonać każdą z misji i uwolnić wszystkie obszary na mapie. Tak, jak w poprzednich częściach, musisz ulepszać swoją armię. Im wyższe umiejętności mają twoje postaci, tym silniejszymi są wojownikami.

Jak pobrać Heroes 5 Pełna wersja z dodatkami

Zanim przejdziemy do dalszego szczegółowego opisywania Heroes 5 Download, chcemy wspomnieć o dodatkach. W tej części czekają na ciebie dwa oficjalne rozszerzenia oraz dwa dodatki fanowskie. Każdy z nich urozmaica rozgrywkę w nowe elementy.

Jeśli chodzi o oficjalne dodatki, to Heroes 5 pobierz z „Kuźnią przeznaczenia” oraz „Dzikimi hordami”. W pierwszym z nich pojawiły się nowe scenariusze dla pojedynczego gracza, a także wyjątkowa frakcja krasnoludów. Natomiast w drugim pojawiają się orkowie oraz kilka kolejnych zakręć, map i artefaktów.

POLECAMY GRĘ:  Bloons TD 6 Download Pełna wersja

Pierwsza fanowska wersja do Heroes 5 za darmo to „Legends of the Ancients”. Powstała ona z modyfikacji, tworzących nowe kampanie, zbudowane wokół Starożytnych i Kreegan. Drugi dodatek to „Dark Messaiah”.

Frakcje w Heroes 5 Pełna wersja

W tej części serii Heroes of Might and Magic znajdziesz osiem odrębnych frakcji. Twórcy Heroes 5 stworzyli je w sposób szczegółowy, każda z nich przypisana jest do konkretnego miasta, ma własne rasy oraz czczonego przez siebie smoka.

Heroes 5

Do dyspozycji w Heroes 5 Pełna wersja masz zatem Przystań, Nekropolis, Lochy, Sylwan, Akademię, Infreno, Fortecę oraz Twierdzę. Przypisane są im kolejno ludzie, nekromanci i nieumarli, mroczne elfy, elfy, czarodzieje, demony, krasnoludy i orkowie.

Łącznie w Heroes 5 spotkasz ponad czterdzieści rozmaitych stworzeń oraz mnogość zaklęć. Niektóre kreatury posiadają nietuzinkowe umiejętności, które stanowią szczególną pomoc na polu bitwy. Jedną z nich jest możliwość leczenia u Aniołów.

Nowości w Heroes 5

Fani serii z pewnością byli mile zaskoczeni ulepszeniami, które zostały wprowadzone w Heroes 5 Download. Jest to bowiem pierwsza gra w historii całej sagi Heroes of Might and Magic, która korzysta w pełni z trójwymiarowego środowiska. Pojawiły się również nowe budynki, modele jednostek, obiekty, a także kilka dodatkowych, fascynujących animacji.

Na koniec chcemy jeszcze dodać, że w Heroes 5 możesz zdecydować się na grę w trybie Multiplayer. Dzięki temu możesz zarówno rywalizować z przyjaciółmi w ramach rozgrywki na komputerze, jak i korzystać z Internetu lub lokalnej sieci. Twórcy zadbali również o to, byś mógł wykazać się kreatywnością, tworzyć własne modyfikacje, w tym autorskie mapy.

Stocz ciężkie bitwy i spróbuj w pełni zrealizować kampanie, sprawdź siłę różnorodnych kreatur i zawalcz o losy świata w Heroes 5 za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *