The Guild 3 Download Pełna Wersja

The Guild 3 Download Pełna Wersja

The Guild 3 Download jest kolejną odsłoną serii gier o charakterze ekonomicznym, która została wzbogacona o dodatkowe elementy z gier RPG. Gracze mają możliwość sprawdzenia swoich sił w kilku ścieżkach kariery, w grze osadzonej w średniowiecznym świecie. Napotkane zadania oraz cele różnią się w zależności od wybranej klasy postaci, dlatego jest w czym wybierać.

Cała seria The Guild została zapoczątkowana w 2002 roku i to wówczas zadebiutowała jako gra łącząca w sobie elementy strategii ekonomicznej, gier RPG, jak również symulatora życia. Trzecia odsłona gry, tak samo, jak jej poprzednie części zaprojektowana została z myślą o posiadaczach komputerów stacjonarnych.

The Guild 3 Download

Fabuła gry The Guild 3 została osadzona w 1400 roku – czyli w późnym średniowieczu. To właśnie wtedy pewien etap w życiu ludzi zaczął się kończyć, a zastąpiony został zupełnie nowym postrzeganiem świata. W grze tak samo, jak w poprzednich częściach, graczowi przyjdzie wcielić się w rolę średniowiecznego mieszczanina, który zajmuje się przede wszystkim handlem oraz polityką.

Zadaniem każdego z graczy będzie stworzenie silnej dynastii – będzie musiała ona przetrwać nie tylko długie lata, ale również zmiany, jakie zachodzić będą w Europie. Pierwszą dużą różnicą, jaką można zaobserwować w trzeciej części gry to brak zwartej, klasycznej kampanii fabularnej. Fabuła została nakreślona w sposób sandboksowy. Gracze będą mieli możliwość wykonywania poszczególnych zadań oraz opowieści, które w bardzo delikatny sposób będą ze sobą powiązane.

Pod względem mechaniki gry, trzecia odsłona The Guild 3 za darmo nie odbiega od rozwiązań znanych graczom z poprzednich części serii. Gra skupia się przede wszystkim na tworzeniu i rozwijaniu swojego własnego biznesu, a możliwe jest to na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego, jaką drogę wybierze gracz – np. poprzez handel dobrami, w których dany gracz się wyspecjalizował.

POLECAMY GRĘ:  Bloons TD 6 Download Pełna wersja

Gracze podczas swojej przygody zyskają również możliwość dołączenia do jednej z gildii, które występują w grze. Zyskają możliwość dołączenia np. do gildii alchemików. Dzięki przynależności do jednej z gildii, czy frakcji, gracz zyska możliwość poznania np. nowych umiejętności specjalnych – dzięki temu zyska możliwość stopniowego wpływania na otaczający go świat.

W The Guild 3 Download już nie będziemy mieli możliwości podążania jedną, zwartą linią fabularną. Dużo większy nacisk położono na scenariusze, których jest w grze około 12. Gracze zyskają możliwość odwiedzenia kilku zróżnicowanych miast oraz okolic znajdujących się w ich sąsiedztwie. Twórcy gry położyli również nacisk na sztuczną inteligencję – NPCów, na których gracze trafią podczas swojej wędrówki.

The Guild 3 Pełna Wersja

Na potrzeby The Guild 3 opracowano specjalny system pozwalający postaciom niezależnym analizować ich otoczenie i reagować na zaistniałe sytuacje. Gracze muszą mieć na uwadze również stosunki, w jakich żyją z mieszkańcami miasta. Ich stosunek do naszego bohatera będzie miał istotny wpływ na przebieg całej rozgrywki. Warto zatem odpowiednio planować swoje działania, nie zaszkodzi również zainteresowanie się polityką – dzięki temu można zyskać nie tylko stałą pensję, ale również potrzebne przywileje oraz kontakty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *