Bloons TD 6 Download Pełna wersja

Bloons TD 6 Download Pełna wersja za darmo

Wskakuj czym prędzej do barwnego świata Bloons Td 6 Download! Ten wyjątkowy tower defense zajmie cię na wiele godzin. Będziesz się bawił i główkował jednocześnie, rozrywka miesza się tutaj z trudnymi wyzwaniami. Będziesz atakowany przez licznych przeciwników, konieczne jest zatem opracowanie skutecznej strategii. Czy jesteś na to gotowy?

Tower defense w wydaniu Bloons Td 6 Download

Jak już wiesz, Bloons Td 6 Download za darmo należy do gier strategicznych, a konkretnie tower defense. Ten rodzaj rozgrywki polega na obronie terytorium lub konkretnego mienia, które zostało przydzielone graczowi. Innym tytułem z tego gatunku jest bardzo popularne Zombie vs Plants. W Bloons Td 6 ów obrona skupia się na różnego rodzaju strukturach, mających utrudniać wrogom atak lub prowadzić walkę przeciwko nim.

Bloons Td 6 Pełna wersja twój bohater musi bronić się przez tytułowymi „Bloons” – są to atakujące cię balony różnego rodzaju. Jeśli chcesz skutecznie się im przeciwstawić, musisz wykorzystać do tego specjalne wieże. Ogólne zasady rozgrywki są zatem analogiczne do tych, które znamy już z poprzednich odsłon Bloons Tower Defense. Decydujesz o przeznaczeniu poszczególnych wież i sprawdzasz różne plany odparcia ataku.

Bloons Td 6 Pobierz Pełna wersja i przekonaj się, jak przebiega rozgrywka

Na początku gry wybierasz jednego z małpich bohaterów, którym będziesz posługiwał się w rozgrywce. Twoim zadaniem w Bloons Td 6 jest stworzenie skutecznej obrony. Bloony, które będą cię atakować, pojawiają się falami. W każdej rundzie przemieszczają się one po określonych ścieżkach. Ustalone są także rodzaje Bloonów, które będą brały udział w ataku.

POLECAMY GRĘ:  The Guild 3 Download Pełna Wersja

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, do dyspozycji masz różne rodzaje wież. W Bloons Td 6 Download część z nich służy do tego, by jak najbardziej uszkodzić atakujące cię Bloony i doprowadzić do ich całkowitego zniszczenia. Inne zaś służą spowalnianiu Bloonów przeciwnika, dzięki czemu zyskujesz na czasie. Niektóre wieże stanowią swego rodzaju back-up, wspierający pozostałe elementy obrony. Możesz także korzystać z wież przynoszących dochód, który jest ci niezwykle potrzebny – dzięki niemu możesz ulepszać właściwości swojej obrony.

Rodzaje walut w Bloons Td 6 do pobrania bez klucza

Interesującym elementem wielu gier tego typu jest zdobywanie funduszy na poszczególne ulepszenia. Bloons Td 6 pobierz i zarabiaj różne rodzaje walut. „Monkey Money” służą odblokowywaniu dodatkowych funkcji w grze. Dzięki temu będziesz mieć jeszcze więcej możliwości w rozgrywce. Za tę walutę możesz również kupić specjalne moce, nowe kosmetyki oraz wyjątkowych bohaterów.

Jeśli zależy ci na ulepszeniach, w Bloons Td 6 Download postaw na punkty wiedzy. W specjalnym drzewku ulepszeń dostajesz za nie unikalne usprawnienia. Wykorzystaj je w rozgrywkach, aby skuteczniej stawić czoła wrogowi. Ostatnim elementem do zdobycia są trofea. To wyjątkowy rodzaj waluty, który pozwala na odblokowanie niedostępnych nigdzie indziej kosmetyków.

Jak pobrać Bloons Td 6 Pełna wersja z nowościami

Dzięki producentom gry, nie ma problemu z tym, jak pobrać Bloons TD 6 Pełna wersja tak, by dostępne były wszystkie nowości zawarte w tej części. Zostały one włączone do nowej wersji gry z automatu, jak wszystkie wprowadzane aktualizacje. Sprawdź zatem, jakie świeże elementy znajdziesz w szóstej odsłonie Bloons Tower Defense.

Pierwszą ważną zmianą w Bloons Td 6 są nowe wieże: Druid i Alchemist. Dodatkowo, pojawiły się również nowe, rozbudowane mapy. Co więcej, przeszkody na mapie są blokowane przez strzały, na przykład Snajpera. Kolejną interesującą nowością są wyjątkowe balony: DDT, Purple oraz B.A.D. W ten sposób do dyspozycji ataku trafia około dwudziestu balonów, przed którymi będziesz musiał się bronić.

POLECAMY GRĘ:  Planet Zoo Download Pełna wersja

Jeśli marzyło ci się podniesienie umiejętności, Bloons Td 6 pobierz, by przekonać się, że ulepszenia wkroczyły na nowy poziom. Od tej części jest ich pięć, zamiast czterech. Są także trzy drogi ulepszeń, zamiast dwóch.

Silnie dostrzegalną zmianą jest również pełne wejście w 3D. Dzięki temu świat przedstawiony robi jeszcze większe wrażenie niż wcześniej. Choć trzeba przyznać, że od samego początku bardzo barwna grafika i ciekawe efekty, czynią rozgrywkę niezwykle przyjemną.

Specjalne tryby gry w Bloons Td 6

Poza standardową rozgrywką w Bloons Td 6 Pełna wersja dostępne są również specjalne tryby gry. Uatrakcyjniają one czas spędzony przed ekranem i stawiają nowe wyzwania przed graczem. Jest ich bardzo wiele i każdy z nich opiera się na wyjątkowych zasadach, których nie ma w podstawowej grze.

Bloons TD 6

Jednym z takich trybów w Bloons Td 6 Download jest Odyseja. Wybrane wieże oraz bohater odbywają specjalną podróż, aby pokonać przeciwników w różnych rozgrywkach, z wyjątkowymi zasadami obowiązującymi na poszczególnych etapach. Udostępniony został także tryb kooperacji w wersji multiplayer, w którym może brać udział do czterech graczy jednocześnie.

Dostępność Bloons Td 6

Możesz samodzielnie zdecydować, w jaki sposób najwygodniej będzie ci się grać. Dlatego też Bloons Td 6 pobierz na wybraną przez siebie platformę. Od samego początku – czerwiec 2018 roku – gra dostępna jest w wersji na Androida i iOS. Natomiast w marcu 2020 rok udostępniono jej wersję na Microsoft.

Co istotne, Bloons Td 6 za darmo bezustannie opatrywane jest aktualizacjami. Pojawia się w nich nie tylko dodatkowa zawartość gry. Służą one również poprawie równowagi, co ma pozytywny wpływ na różnorodność rozgrywki.

Ruszaj zatem do wyjątkowego boju w Download Bloons Td 6 i niech nie zwiedzie cię niepozoroność twoich kolorowych przeciwników!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *