NFS Most Wanted Download Pełna wersja

NFS Most Wanted Download pełna wersja za darmo

Poczuj pełną moc pod maską i daj się jej ponieść w NFS Most Wanted Download. Zagraj w legendarne Need for Speed w wyjątkowej odsłonie, pełne pościgów, przesiąknięte świetną fabułą i nasycone genialnymi pojedynkami najszybszych samochodów w świecie gier. Sprostaj najwyższym wymaganiom i pokonaj najlepszych kierowców z Czarnej Listy.

Jaka historia czeka na ciebie w NFS Most Wanted Download?

Do rozgrywki w NFS Most Wanted Download za darmo wchodzisz z prawdziwym impetem. Przybywasz bowiem do Rockport, aby wciąż udział w jednym z osławionych nielegalnych wyścigów samochodowych. Stawka w tej niezwykle niebezpiecznej zabawie jest bardzo wysoka: nie tylko możesz stracić swój pojazd na rzecz zwycięzcy wyścigu, ale też trafić za kratki w razie wpadki. Tymczasem ty od razu stajesz w szranki z jednym z kierowców z Czarnej Listy. Czy szczęście ci dopisze?

Niestety, na początku NFS Most Wanted Pełna wersja jesteś raczej pechowcem. Razor, z którym stajesz do walki, to śliski, podły typ, pnący się po trupach do celu. Także ty zostajesz przez niego oszukany: twoje auto jest uszkodzone. Skutkiem tego jest przegrany wyścig, po którym Razor przejmuje twój ukochany pojazd.

Jakby tego było mało, dodatkowo zostajesz aresztowany. To zdecydowanie nie jest twój dzień. Choć policja musiała cię wypuścić, to przez cały czas będą siedzieć ci na ogonie, aby zdobyć obciążające cię dowody.

Ta historia nie mogła się tak skończyć. Uciekasz i bierzesz sprawy w swoje ręce i prowadząc emocjonującą rozgrywkę w NFS Most Wanted. Z początku ukrywasz się na przedmieściach. Tam też bierzesz udział w wielu wyścigach, aby wreszcie odbyć się od dna, przejść do Camden Beach, a następnie powrócić do Rockport, aby odegrać się na swoim wrogu i odzyskać swoją własność.

POLECAMY GRĘ:  Forza Horizon 4 Download Pełna wersja

Pokonaj Razora: NFS Most Wanted Pobierz Pełna wersja

Przed tobą bardzo wyboista droga w NFS Most Wanted. Osiągnięcie pełnego sukcesu będzie wymagało wielu godzin poświęconych mniejszym i większym wyścigom. Do Camden Beach możesz dostać się, dopiero gdy uda ci się pokonać 13. zawodnika z Czarnej Listy. Natomiast do Rockport wracasz po zwycięstwie nad 9. z kolei zawodnikiem na Czarnej Liście.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda ciężka praca i oddanie sprawie, NFS Most Wanted pobierz i przekonaj się, jak wiele musisz zrobić, by wygrywać wyścigi z kolejnymi antagonistami. Im wyższa pozycja twojego przeciwnika, tym większe wymagania musisz spełniać.

Konieczne jest ukończenie określonej liczby wyścigów, zdobywanie wysokich notowań i kamieni milowych. Z tyłu głowy zawsze masz jednak myśl, że Raznor czeka na ciebie wraz z twoim autem. Po jego pokonaniu cała Czarna Lista będzie twoja, a ty zajmiesz miejscu na jej szczycie.

Pamiętaj, że pokonanie zawodników w NFS Most Wanted za darmo nieraz wymaga od dwóch do nawet pięciu wyścigów. Z samym Razorem będziesz na końcu walczyć aż pięć razy. Jeśli go pokonasz, odzyskasz swoje BMW, a przede wszystkim także honor. Jak myślisz, czy uda ci się przejść przez wszystkie przeciwności losu, a przy okazji także uniknąć ponownego aresztowania.

Pozostałe tryby w NFS Most Wanted do pobrania bez klucza

Poza interesującą fabułą, w NFS Most Wanted Download możesz także skupić się na innym trybie gry. Jednym z nich jest seria prób. To element, który świetnie nadaje się do tego, by posłużyć za trening. Odbywasz tam jazdy „próbne”, dzięki którym uczysz się sterować pojazdem, ćwiczysz i sprawdzasz swoje możliwości. W trybie tym możesz wybierać próby czasu lub trenować skuteczne uciekanie przed pościgiem policji.

POLECAMY GRĘ:  NFS Carbon Download Pełna wersja

Drugi dodatkowy tryb w NFS Most Wanted Pełna wersja to wyścigi. W tym miejscu otrzymujesz szeroki wachlarz możliwości, co czyni rozgrywkę bardziej urozmaiconą. Wśród licznych opcji znajdziesz: tor (standardowy wyścig na okrążenia), eliminacje (pokonujesz okrążenia i po każdym z nich odpada najsłabszy zawodnik), sprint, drag (sprint w miejskiej wersji, z ruchem ulicznym i zmianą biegów), a także próbę prędkości (wygrywa osoba z najwyższą sumą prędkości) lub czasu (pokonanie wyznaczonego odcinka drogi we wskazanym czasie).

Klasyka gatunku: Jak pobrać NFS Most Wanted Pełna wersja

Need for Speed to jeden z najbardziej znanych tytułów gier związanych z symulacją samochodem. Można pokusić się o stwierdzenie, że ta seria już teraz wielkimi literami zapisała się na kartach gamerskiej historii. Jednym z jej elementów jest oczywiście NFS Most Wanted Pełna wersja. Ta odsłona została wydana przez Electronic Arts w 2005 roku.

Rozważając, jak pobrać NFS Most Wanted Pełna wersja, weź pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo. Do uzyskania gry korzystaj tylko z zatwierdzonych przez producenta źródeł. W ten sposób unikniesz nieprzyjemności spowodowanych przez nieuczciwych internautów.

NFS Most Wanted Download

W zależności od własnych preferencji NFS Most Wanted pobierz za darmo na klasycznego peceta lub konsolę. Wybór jest szeroki, ponieważ gra dostępna jest również na Xbox 360, PlayStation 2, Game Cube, PS Portable, Game Boy Advance oraz Nintendo DS.

Czego nie mogło zabraknąć w NFS Most Wanted?

Są pewne elementy, z których Need for Speed po prostu słynie, toteż nie może ich zabraknąć w żadnej z części tego popularnego tytułu. Jednym z nich są oczywiście fenomenalne auta. W NFS Most Wanted Download znajdziesz ich pod dostatkiem. Licencjonowane pojazdy, które zostały genialnie odwzorowane, będą cieszyć twoje oczy przez całą rozgrywkę,  niezależnie od wybranego trybu. Warto chociażby przypomnieć, że jako główny bohater, zaczynasz grę, będąc posiadaczem pięknego BMW.

POLECAMY GRĘ:  The Crew 2 Download Pełna wersja

Drugim takim elementem w NFS Most Wanted jest muzyka. Od lat wiadomo, że jak wychodzi nowe Need for Speed, to ścieżka dźwiękowa do tej gry, utkwi jej użytkownikom w głowach na długo. Electronic Arts zdobywa licencje na liczne utwory z różnorodnych gatunków, dzięki czemu każdy znajdzie w NFS coś dla siebie.

Oczywiście w NFS Most Wanted możesz grać zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym. To zatem jedna z tych gier, która będzie ci sprawiała radość nie tylko solo, ale także w czasie zabawy z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *