Forza Horizon 4 Download Pełna wersja

Forza Horizon 4 Download pełna wersja za darmo

Zawitaj do świata wyścigów z Forza Horizon 4 Download. Wybierz platformę, na której chcesz grać i wyrusz na podbój dróg. Walcz o pierwsze miejsce w zawodach, zdobywaj fenomenalne pojazdy i bierz udział w pobocznych zabawach. Przyjemnie spędzony czas gwarantowany!

Przedstawiamy Forza Horizon 4 Download

Pod tym tytułem powstała już cała seria gier, więc nie ma co się dziwić, że Forza Horizon 4 Download za darmo cieszyła się tak dużą uwagą ze strony graczy. Zresztą, zasłużenie. Jest to gra komputerowa, której motywem są oczywiście wyścigi samochodowe. Została ona stworzona przez Playground Games. To brytyjskie studio odpowiada także za wszystkie pozycje z tej serii.

Microsoft Studios wydało Forza Horizon 4 Pełna wersja w październiku 2018 roku. Wówczas gracze mogli zdobyć grę zarówno na komputery prywatne z systemem operacyjnym Microsoft Windows, jak i na konsole Xbox One. W marcu 2021 roku nastąpiła rewolucja, grę udostępniono bowiem na Steamie. W ten sposób przed fanami tego tytułu otworzyły się nowe możliwości.

Z pewnością decyzja opublikowania Forzy Horizon 4 publicznie była spowodowana produkcją nowej wersji gry, czyli Forza Horizon 5 Download.

Forza Horizon Pobierz Pełna wersja i wyrusz na podbój Wielkiej Brytanii

Każdy, kto miał do czynienia z poprzednimi częściami tej gry, wie jak różniły się one od siebie światem przedstawionym. Poruszaliśmy się już zatem po stanie Kolorado, czy nawet Australii. W Forza Horizon 4 będziemy ścigać się po rozległych terenach Wielkiej Brytanii. Zwiedzając świat zbudowany na potrzeby tego tytułu, z pewnością dopatrzysz się podobieństw do kilku znanych miejsc, takich jak Cotswolds, Edynburg czy Lake District.

POLECAMY GRĘ:  NFS Carbon Download Pełna wersja

Niektórzy recenzenci zgodnie twierdzą, że w kwestii widoków w grze niewiele się zmieniło. Najlepiej Forza Horizon 4 pobierz i sam się przekonaj, że dodano kilka ciekawych szczegółów, oddających klimat Wielkiej Brytanii.

Jednym z nich jest chociażby towarzysząca ci w czasie rozgrywek mżawka. Zresztą pogoda odkrywa dosyć istotną rolę w tej grze, ale o tym za moment. Ważne jest jednak to, że grafika utrzymuje dobry poziom i wizualnie Forza Horizon 4 Download nadal zadowala wielu miłośników tego rodzaju gier.

Wyjątkowa ilość samochodów w Forza Horizon 4 do pobrania bez klucza

Kto nie liczy na świetne fury w grach wyścigowych, niech pierwszy rzuci tłumikiem. Twórcy Forza Horizon 4 jak zwykle wysoko postawili poprzeczkę. To wersja gry pobiła bowiem pozostałe na głowę pod względem ilości pozostałych pojazdów – masz do dyspozycji ponad 450 aut.

Oczywiście sama ilość to jeszcze nie wszystko. Nie ma co ukrywać, jakość samochodów w Forza Horizon 4 Pełna wersja jest naprawdę świetna. Zresztą, z pewnością nie uszło uwadze zagorzałych fanów tej serii, że twórcy uzyskali licencje na pojazdy od ponad 100 światowej sławy producentów. Możesz zatem jeździć porządną terenówką, poczuć niezapomniany klimat w jednym z kultowych klasyków lub wybrać nietuzinkowy pojazd wyścigowy.

Jak pobrać Forza Horizon 4 Pełna wersja na wybraną platformę

Dzięki temu, że twórcy udostępnili grę na kilka platform, możesz sam zdecydować jak pobrać Forza Horizon 4 Pełna wersja. Musisz jednak pamiętać, że decydując się na komputer prywatny, powinieneś spełniać kilka podstawowych parametrów. Wśród minimalnych wymagań twórcy znalazł się procesor Intel Core i5-750 2.67 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 250X lub lepsza, 80 GB HDD oraz system operacyjny Windows 10 64-bit.

POLECAMY GRĘ:  NFS Most Wanted Download Pełna wersja

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, od 2021 roku Forza Horizon 4 jest dostępna także na Steamie. W ten sposób przed graczami otworzyły się nowe możliwości. Jedną z nich jest szansa na przeprowadzanie cross-platformowych rozgrywek.

Ponadto, każdy może teraz przechowywać swoje zapisy w chmurze. Oczywiście sama gra oferuje dwa tryby rozgrywki: single oraz multiplayer. W rozgrywce wieloosobowej przez Internet może brać udział od jednego do nawet siedemdziesięciu dwóch graczy.

Wielkim ukłonem w stronę fanów serii jest również stworzenie specjalnego miejsca, w którym mogą oni popuścić wodzę fantazji. Jeżeli należysz do miłośników autorskich modyfikacji, Forza Horizon 4 pobierz i wejdź w specjalny kreator dla użytkowników. Przy jego pomocy będziesz mógł stworzyć swoją własną trasę wyścigową.

Zmienna pogoda w Forza Horizon 4

Pragniesz sprawdzić się w różnych warunkach pogodowych? To świetnie się składa! Forza Horizon 4 pobierz, by móc doświadczyć różnorodnych wrażeń związanych z warunkami atmosferycznymi. W tej odsłonie gry pogoda ulega zmianie co siedem dni. Opiera się ona na systemie pór roku, odpowiadających oczywiście tym, które znamy ze świata rzeczywistego.

Forza Horizon 4

Wirtualna pogoda w Forza Horizon 4 za darmo pełni nie tylko funkcje estetyczne (choć trzeba przyznać, że poszczególne efekty prezentują się naprawdę dobrze). Ma ona realny wpływ na rozgrywkę. Na przykład, w czasie deszczu jest ślisko i dużo trudniej o odpowiednią przyczepność. Natomiast zimą zamarzają jeziora, co pozwala ci odwiedzić nieznane dotąd zakątki i skorzystać ze skrótów.

Dodatki do Forza Horizon 4 Pełna wersja

Twórcy Forza Horizon 4 nie spoczęli na laurach. Pomimo sporego obszaru otwartego świata, który gracz otrzymał do swojej dyspozycji oraz największej, jak dotąd, bazy pojazdów, postanowili oni jeszcze bardziej rozbudować tę pozycję. Dlatego też do gry zostały wydane dwa dodatki.

Pierwszym dodatkiem do Forza Horizon 4 było Fortune Island. Ukazało się ono w grudniu 2018 roku. Gracze otrzymali wraz z nim kolejną mapę oraz nowe samochody. Jednym z popularniejszych aut tego dodatku jest Lamborghini Urus. Drugi dodatek to wydane w czerwcu 2019 roku LEGO Speed Champions. To wyjątkowy element, ponieważ mapa, którą zawiera, jest stworzona z klocków legi. Do tego dostępne stają się samochody typu Porsche, Ferrari i MINI z serii Speed Champions.

POLECAMY GRĘ:  Assetto Corsa Download Pełna wersja

Dzięki Forza Horizon 4 Download oraz specjalnym dodatkom do tej gry, na długo zapomnisz, czym jest nuda i odkryjesz całą gamę nowych, sportowych emocji. Zostań mistrzem i opanuj jazdę w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *