The Crew 2 Download Pełna wersja

The Crew 2 Download Pełna wersja za darmo

Odkryj nową jakość wyścigów z The Crew 2 Download. Po sporym sukcesie pierwszej odsłony tej serii – The Crew z 2014 roku – nowa wersja to prawdziwa gratka dla fanów gier wyścigowych. Zobacz, co tym razem przygotowano dla ciebie w niepowtarzalnej ekipie fanatyków adrenaliny. Sprawdź, jakie zmiany wprowadzono, a które elementy gry zachowano.

Czym jest The Crew 2 Download?

Choć trudno było przegapić tak głośny tytuł w świecie gier, postanowiliśmy w kilku słowach przedstawić opisywaną serię. Może jednak uchował się ktoś, kto nie zna tej gry? Otóż The Crew 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat. Opiera się ona oczywiście na uczestnictwie w zawodach, a twoim celem będzie zostanie najlepszym z najlepszych. Choć w czasie rozgrywki pojawiają się scenki fabularne, to sama w sobie historia nie jest rozbudowana. Zresztą nie odgrywa ona żadnej większej roli w grze.

Twórcami The Crew 2 Pełna wersja są dwa studia: brytyjskie  Ubisoft Reflections oraz francuskie  Ivory Tower. Efekt ich długiej współpracy został wydany przez Ubisoft w czerwcu 2018 roku. Gra dostępna jest w wielu wersjach językowych (poza oczywiście angielskim i francuskim, jest to także niemiecki, chiński, polski, niderlandzki oraz wiele innych). To bardzo ważny element gry, ponieważ umożliwia owocne korzystanie z niej wielu graczom na całym świecie. Trzeba także dodać, że w stosunku do poprzedniej części jest to sequel.

Sandboks w wersji wyścigowej: The Crew 2 Pobierz Pełna wersja

Sandboksowa gra wyścigowa, jaką jest The Crew 2, podbiła serca fanów, choć pojawiło się także kilka negatywnych opinii. Jako największe wady gry wskazywano jej powtarzalność w stosunku do poprzedniej części. To jednak niewiele w porównaniu do tego, jak wiele rozrywki dostarcza ona swoim fanom. W jej otwartym świecie poruszamy się po obszarze całych Stanów Zjednoczonych. Mapa jest bardzo podobna do tej, z którą mieliśmy do czynienia w pierwszej części gry. Twórcy dokonali jednak kilku modyfikacji, które uatrakcyjniają rozgrywkę.

POLECAMY GRĘ:  Forza Horizon 4 Download Pełna wersja

Jeśli kochasz wyścigi, The Crew 2 pobierz i spróbuj swoich sił na różnorodnych trasach. Cała gra polega bowiem na udziale w rozmaitych zawodach. Świetnym rozwiązaniem zastosowanym przez twórców, jest umożliwienie graczom korzystania z trybu jedno- lub wieloosobowego. Dzięki temu możemy świetnie bawić się solo, jak i z przyjaciółmi. Rywalizacja z prawdziwymi osobami dodaje dreszczyku emocji.

Różnorodne postaci w The Crew 2 do pobrania bez klucza

Tym razem nie ma mowy o tym, by bohater został ustalony odgórnie. Decyzja wreszcie należy do ciebie. W The Crew 2 gracz samodzielnie dopasowuje postać do własnych preferencji. Można wybierać spośród gotowych zawodników. Każdy z nich ma pewne cechy charakterystyczne, toteż z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Przyjrzyj się im dokładnie, ponieważ wybór tę decyzję będziesz podejmować już na początku.

W pierwszych chwilach rozgrywki twój zawodnik naprawdę nie robi szału. W końcu na tym polega zabawa: The Crew 2 pobierz i sam spraw, aby wybrana przez ciebie postać stała się prawdziwym mistrzem. Dodatkowo, wraz z kolejnymi zwycięstwami oraz zdobywanym doświadczeniem, zyskujesz szansę na ulepszanie swoich środków transportu. Robisz to zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Jednym z elementów, które poprawisz tylko dzięki osiągnięciu odpowiedniego etapu, jest podwyższona przyczepność opon.

Jak pobrać The Crew 2 Pełna wersja ze wszystkimi środkami transportu

Zdecydowanie można powiedzieć, że The Crew 2 Download słynie ze swoich pojazdów. Samych aut do wyboru jest naprawdę wiele, choćby unikalnych modeli jest już około pięćdziesięciu. Ogólnie samochody dostępne w grze dzielą się na kilka kategorii, więc jest w czym przebierać. Tak, jak dotychczas, w The Crew Pełna wersja można również przebierać w motocyklach. Ściganie się na dwóch kółkach w tej wersji gry jest naprawdę emocjonujące.

POLECAMY GRĘ:  NFS Most Wanted Download Pełna wersja

Prawdziwą rewolucją w The Crew 2 jest włączenie do środków transportu łodzi oraz samolotów. To pionierskie rozwiązanie sprawia, że rozgrywka staje się wyśmienita. Ruszając na podbój Ameryki, można być już nie tylko królem szos, ale także wód i przestrzeni powietrznej. Na szczęście nie trzeba głowić się nad tym, jak pobrać The Crew 2 Pełna wersja za darmo z tą opcją, ponieważ stanowi ona integralną część gry.

Tryby gry w The Crew 2

Dzięki kreatywności twórców gracz nigdy nie nudzi się w The Crew 2. Dostępnych jest kilka ciekawych aktywności, rozproszonych po całej planszy. Jest to na przykład triathlon pod postacią Live Extreme, Offroad, Pro Racing czy Street Racing. Każda z nich dzieli się dodatkowo na podkategorie.

Dla przykładu, tryb Street Racing w The Crew 2 Pełna wersja umożliwia nie tylko zwykłe ściganie się po ulicach, ale także drag racing, konkursy driftowe oraz testowanie hyper car. Możesz także zdecydować się na wyczyny motocyklami crossowymi, wyścigi terenówkami, czy nawet monster truckami.

The Crew 2

Różnorodność konkurencji czeka na ciebie także przy wyborze innych środków transportu w The Crew 2 za darmo. Możesz brać udział w rozmaitych zawodach samolotowych oraz wygrywać w różnych konkurencjach na wodzie. Do ścigania się służą bowiem nie tylko motorówki, ale również łodzie z kategorii jetsprint.

Wymagania do The Crew 2

Producent wskazał kilka wymagań, które warto spełnić. The Crew 2 pobierz na Windows PC, jeśli spełniasz co najmniej takie parametry: procesor Intel Core 2 Quad 2.5 GHz/AMD Athlon II X4 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza, 18 GB HDD oraz Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit.

Trzeba przyznać, że The Crew 2 Pełna wersja to dobra, odświeżona wersja poprzedniej części. Solidnie opracowana grafika, która jest przyjemna dla oka, a także otwarty świat i nowe możliwości ścigania się, to zdecydowane plusy tej produkcji. Dodatkowo graczom przez cały czas towarzyszy fenomenalna muzyka.

POLECAMY GRĘ:  NFS Carbon Download Pełna wersja

Wybierz wymarzony środek transportu, dobierz swoją postać w The Crew 2 i stań  w szranki z najlepszymi zawodnikami w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *