NFS Carbon Download Pełna wersja

NFS Carbon Download Pełna wersja

Ryk silnika i pisk hamulców są coraz bliżej: zagraj w NFS Carbon Download i poczuj prawdziwą adrenalinę. Najnowsza wersja znanej na całym świecie serii Need for Speed mocno trzyma poziom, stając się jedną z ulubionych odsłon tego tytułu wśród graczy. Przekonaj się, jak łatwo można uzależnić się od zawrotnej prędkości.

Kontynuacja historii: NFS Carbon Download

Jeśli poprzednia część Need for Speed (Most Wanted) przypadła wam do gustu, z pewnością ucieszy cię fakt, iż NFS Carbon kontynuuje historię, która została tam okrutnie zakończona. Przypomnimy pokrótce, że w Most Wanted twoim zadaniem było pokonanie wszystkich zawodników z Czarnej Listy. Na jej szczycie znajdował się główny antagonista, Razor. Choć udało ci się go pokonać i odzyskać swoje BMW, to ponownie musicie uciekać przed policją.

Pobierz również: NFS Most Wanted Download

Skorumpowanych stróży prawa w NFS Carbon Pełna wersja nie brakuje. Policyjne pościgi to jeden z ważniejszych elementów trybu fabularnego w tej części gry. Sama historia, którą prezentuje Electronic Arts, nie jest długa. Nie można jednak powiedzieć, by nie obfitowała w rozmaite wydarzenia, które czynią ją naprawdę atrakcyjną. Sami gracze przyznają zresztą, że zdecydowanie lepiej czują klimat Need for Speed, gdy czeka na nich jakaś fabuła.

NFS Carbon Pobierz Pełna wersja i sprawdź nowości

Pomimo tego, że Need for Speed to jedna z lepiej dopracowanych serii, Electronic Arts zawsze stara się zadowolić fanów i dostarczać im powiewu świeżości przy każdej kolejnej odsłonie. W NFS Carbon Download za darmo także znajdziesz interesujące nowości.

POLECAMY GRĘ:  Assetto Corsa Download Pełna wersja

Doceniasz różnorodność tras w grach opartych na symulacji prowadzenia samochodu? W takim razie NFS Carbon pobierz, aby zobaczyć, co nowego przygotowało dla swoich użytkowników EA. Z poprzednich wersji szeroko znane graczom są drogi o charakterze miejskim. Ta część została wzbogacona o trasy na zboczach kanionów. Są one równie malownicze, co niebezpieczne.

Po raz pierwszy w historii tej serii właśnie za sprawą NFS Carbon, możesz korzystać z pomocników. Dotychczas byłeś samotnym wilkiem, wszystkie przeszkody pokonywałeś sam, a wyścigi trzeba było wygrywać w pojedynkę. Ta wersja Need for Speed zakłada tworzenie ekipy przyjaciół wokół głównego bohatera.

Rzecz jasna nie mogło zabraknąć odświeżenia ścieżki dźwiękowej. Specjalnie na potrzeby NFS Carbon, EA ponownie zdobyło licencje na wiele świetnych utworów. Gracz ma możliwość samodzielnego dobierania playlisty spośród dostępnych pozycji. Do tej odsłony Need for Speed prowadzono również „starą” nowość, czyli przywrócono tryb dnia i nocy.

Na czym polega tryb fabularny w NFS Carbon do pobrania bez klucza?

Tym razem twój bohater znajduje się w Palmont City. Jednym z jego podstawowych zadań w NFS Carbon Download jest oczywiście nie dać się złapać policji. Jednak chyba nie sądziłeś, że to jedyny element historii w tej wersji gry? Unikanie bliższych kontaktów ze stróżami prawa to tylko jeden z elementów. Tak naprawdę ruszasz na podbój całego Palmont City.

Miasto, w którym się znajdujesz, jest podzielone na odrębne obszary. Każdy z nich jest kontrolowany przez poszczególne gangi. Trzeba przyznać, że w NFS Carbon Pełna wersja spotkasz naprawdę wielu antagonistów. Musisz kolejno pokonać każdego z nich, aby zdobyć poszczególne tereny miasta. Przyznaj, że cieszysz się na myśl o tym, ilu bossów będziesz musiał pokonać! Dlatego tak ważne jest, aby wygodnie sterowało ci się pojazdem…

POLECAMY GRĘ:  Forza Horizon 4 Download Pełna wersja

Jak pobrać NFS Carbon Pełna wersja na dowolny sprzęt

Jakość sterowania zależy od wielu czynniku. Sam jednak wiesz najlepiej, na jakim sprzęcie lepiej poprowadzisz swój pojazd w NFS Carbon. Gra ukazała się w 2006 roku i od tego czasu Electronic Arts zadbało, byś miał w czym wybierać.

Standardowo już Need for Speed dostępne jest na Microsoft Windows. Tym razem pomyślano jednak także o Macintoshu. Jeśli wolisz konsole, NFS Carbon pobierz na PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo DS, Game Cube lub PSP. Wymagania sprzętowe nie są szczególnie wysokie, zwłaszcza że w zamian otrzymujesz wysokiej jakości rozrywkę.

Jakie zadania spełnia twoja ekipa w NFS Carbon?

Wspomnieliśmy wyżej, że w NFS Carbon Pełna wersja koniec z wiecznym występowaniem solo. Tym razem masz do dyspozycji swoją własną ekipę. Jej członkowie mają różnorodne umiejętności i jeżdżą rozmaitymi samochodami. Nie są to jedynie figuranci, którzy mają stanowić zapychacz w grze. Ich zadaniem jest realna pomoc głównemu bohaterowi.

Wśród twoich przyjaciół w NFS Carbon Download za darmo znajdziesz trzy rodzaje osób. Pierwszym z nich są blockerzy. Już po nazwie zapewne domyślisz się, że wezwani na trasę wyścigu, bocker zajmie się tym, by skutecznie zablokować twojego przeciwnika.

Kolejny typ pomocnika to drafter. Posiada on wyjątkową umiejętność: jadąc przed tobą, rozpędza się do tak zawrotnej prędkości, że wytwarza tunel aerodynamiczny, po wjechaniu w który, także ty osiągasz niesamowitą szybkość. Ostatnim rodzajem wsparcia w NFS Carbon jest scout. Jego rola polega na wyszukiwaniu skrótów, bocznych dróg, które pozwolą ci sprytnie wyprzedzić antagonistę.

NFS Carbon

Nie musisz zastanawiać się, jak pobrać NFS Carbon Pełna wersja z pomocnikami, ponieważ stanowią oni stały element gry. Ta nowość spodobała się wielu graczom, którzy docenili inwencję twórców i możliwość prowadzenia wyścigów nowej jakości.

POLECAMY GRĘ:  The Crew 2 Download Pełna wersja

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w NFS Carbon Pełna wersja

Warte uwagi jest między innymi to, że w NFS Carbon Download przywrócono wyścigi w trybie drift. Polegają one na pokonywaniu wyznaczonej trasy w taki sposób, by jednocześnie wykonywać jak najdłuższe i najbardziej efektowne ślizgi. Wielu graczy tęskniło za tą opcją, więc jej ponowne włączenie do rozgrywki to dobry ruch EA.

Bardzo przyzwoicie prezentuje się także grafika. NFS Carbon Pełna wersja prezentuje nocne ulice rozświetlone neonami i świetnie przygotowany motion blur, wzmacniający wrażenie zawrotnej prędkości. Samo miasto również przygotowano solidnie, tworząc niejednorodną mapę, na której poruszamy się zarówno między wieżowcami, jak i w dzielnicach przemysłowych czy na przedmieściach.

Choćbyśmy starali się jak najdokładniej opisać NFS Carbon za darmo, nic nie odda wrażeń tak dobrze, jak samodzielne rozegranie wyścigu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *