Stardew Valley Download Pełna wersja

Stardew Valley Download Pełna wersja za darmo

Wpadnij do pięknie przygotowanego, kolorowego świata Stardew Valley Download. Spędź przyjemnie czas w tym wyjątkowym symulatorze, który został tak ciepło przyjęty przez społeczność graczy. Stwórz swoją farmę i prowadź na niej spokojne, sielskie życie.

Stworzenie Stardew Valley Download

Jednym z wyjątkowych elementów Stardew Valley jest to, że została ona stworzona przez Erica Barone’a, znanego jako Concerned Ape. Powstała ona w całości z jego inicjatywy. Zajął się wszystkimi aspektami gry, fabuł, grafiką czy nawet muzyką. Ostateczny efekt został wydany przez Chucklefish w lutym 2016 roku, z dostępem zarówno do rozgrywki jedno- jak i wieloosobowej.

Eric stworzył Stardew Valley Pełna wersja jako grę symulacyjną z elementami fabularnymi. Dzięki zastosowaniu szerokich rozwiązań wydano ją zarówno na pecety z rozmaitym oprogramowaniem (Microsoft Windows, Linux, macOS), jak i na konsole typu Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4. Ponadto, Stardew Valley Download dostępne jest w kilku wersjach językowych, w tym z językiem niemieckim, hiszpańskim, chińskim, rosyjskim, tureckim, węgierskim czy włoskim.

Postaw swoje pierwsze kroki

Rozpoczynając rozgrywkę w Stardew Valley, musisz najpierw stworzyć własny awatar. Do dyspozycji otrzymujesz bardzo szczegółowy kreator, dzięki któremu dokładnie spersonalizujesz swoją postać. Gdy tylko to zrobisz, wyruszasz na odziedziczoną po dziadku ziemię. Co tam na ciebie czeka?

Jeśli lubisz klimaty odnawiania starych terenów czy zaczynania od zera, to Stardew Valley pobierz teraz, bo z pewnością ci się spodoba. Gdy tylko przeniesiesz się na farmę dziadka, przekonasz się bowiem, że czeka tam na ciebie kompletna ruina. Dom ledwo stoi, a pole woła o pomstę do nieba. Cóż jednak możesz poradzić? Już rzuciłeś pracę w korporacji i życie w mieście. Nie pozostaje ci nic innego, jak zakasać rękawy i brać się do roboty.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 3 Download Pełna Wersja

Podstawowe przedmioty

Oczywiście nie w Stardew Valley Download nie zostajesz zupełnie bez niczego. Poza domkiem i polem otrzymujesz na początku kilka podstawowych przedmiotów. Wśród narzędzi, jakie masz do dyspozycji, znajdziesz motykę oraz konewkę. Na starcie dostajesz również pierwsze nasionka. Nietrudno zgadnąć, co musisz zrobić. Ziemię po dziadku należy zaorać, posiać od nowa, a na sam koniec podlać. No i oczywiście mieć nadzieję, że rośliny szybko wyrosną.

Co możesz zrobić, aby zwiększyć ilość posiadanych przedmiotów w Stardew Valley Pełna wersja? Zamiast czekać bez sensu, aż wyrosną ci warzywa, możesz uzyskać drewno, poprzez ścięcie kilku drzew oraz pozbierać kamienie. Gdy skończysz, możesz też pojechać do pobliskiego miasteczka. Tam po raz pierwszy zetkniesz się z jego mieszkańcami i poucinasz sobie krótkie pogawędki.

Jak pobrać Stardew Valley Pełna wersja z dodatkowymi aktywnościami?

Pewnie zastanawiasz się, jak pobrać Stardew Valley Pełna wersja tak, by móc wykonywać także inne czynności – poza uprawą pola i krótkimi wycieczkami do miasta. Twórca gry włączył do jej pełnej wersji możliwość wykonywania przez gracza także innych czynności. Co więcej, możesz dzięki nim zarobić. Pamiętaj jednak o tym, by kontrolować swój pasek energii. Jeśli masz jej zbyt mało, twoja postać musi się przespać, by móc dalej działać.

Załóżmy, że jesteś pełen energii, a twoje pole w Stardew Valley jest zadbane i chwilowo nie ma na nim nic do roboty. To idealny moment na to, by udać się na ryby. Złowione okazy możesz sprzedać, dzięki czemu podreperujesz budżet swojego gospodarstwa. Po pięciu dniach ciężkiej pracy na farmie oraz ewentualnych połowów zyskujesz dostęp do kopalni, gdzie również możesz pracować. Zdobędziesz w niej rudy, kamienie szlachetne oraz zwykłe kamienie. Musisz jednak uważać, ponieważ czają się w niej potwory, z którymi trzeba walczyć.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 2 Download Pełna Wersja

Stardew Valley pobierz symulator życia na wsi

Choć Stardew Valley Download z powodzeniem zajmuje czas graczy jako symulacja własnej farmy, to jego największą zaletą jest fakt, iż to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania. Otóż Stardew Valley Pełna wersja to także ciekawy symulator życia. Jakie masz w nim możliwości? Możesz na przykład zawierać przyjaźnie – wysyłasz przyjaciołom upominki, a oni odpłacają ci się tym samym.

W tej grze możesz nie tylko poznawać inne osoby, ale również wchodzi z nimi w rozbudowane relacje. Masz szansę na przykład na to, by zdobyć życiową partnerkę. Wystarczy, że spośród zainteresowanych tobą postaci wybierzesz tę jedyną (lub tego jedynego; w grze nie ma ograniczenia płciowego przy wyborze partnera) i okażesz swoją hojność, podarowując jej prezenty. W grze można wziąć ślub, czy nawet mieć dzieci.

Stardew Valley

Dzięki trybowi wieloosobowemu możesz zagrać w Stardew Valley razem z przyjaciółmi. Do gry możecie wejść w liczbie od dwóch do czterech osób. Wasze domy staną wówczas obok siebie. Ogólny zarys rozgrywki nie ulegnie zmianie, ale z pewnością będziecie czerpać sporo radości z czasu wspólnie spędzonego przy grze.

Zadbaj o farmę w Stardew Valley

Nie zapominajmy jednak o tym, że farma to nasz podstawowy element w Stardew Valley za darmo. Wspomnieliśmy już o uprawie roślin, jednak nie jest to jedyne zajęcie, jakim możesz się tam zająć. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, byś miał na przykład własne zwierzęta hodowlane. Możesz mieć również sadzawkę z rybami.

Inną czynnością, której możesz się podjąć w Stardew Valley Pełna wersja, jest stworzenie własnej pasieki. Możesz mieć również sad, gotować własne dżemy czy wytwarzać alkohol. Wszystko zależy od ciebie, bowiem najważniejsze jest to, żebyś twoje gospodarstwo przynosiło zysk. Co ciekawe, gra jest także pełne dosyć nietuzinkowych aktywności. Jedną z nich jest możliwość klonowania diamentów. Ale to i tak jedna z mniej dziwacznych czynności. Możesz też hodować własne potworki lub stać się pionierem w hodowli gigantycznych grzybów.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 3 Download Pełna Wersja

Wykorzystaj różnorodne możliwości w Stardew Valley, aby spędzić miło czas, bawiąc się dobrze przy rozwoju własnej farmy, zdobywaniu diamentów czy hodowli zwierząt. Zdobywaj przyjaciół, załóż rodzinę i pomnażaj zyski swojego gospodarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *