Gothic 3 Download Pełna Wersja

Gothic 3 Download pełna wersja za darmo

Fenomenalna kontynuacja serii, Gothic 3 Download, wysoko zawiesiła poprzeczkę. Dalsza część historii tego kontinuum, ulepszenia w rozgrywce oraz rozbudowanie tytułu sprawiły, że trzecia odsłona Gothica została bardzo wysoko oceniona przez wielu graczy. Sprawdź, co będzie czekać na ciebie po wkroczeniu do tego mrocznego świata.

Wydanie Gothic 3 Download

Tak samo, jak poprzednie wersje tej gry, także Gothic 3 został wydany przez Piranha Bytes. To studio jest odpowiedzialne także za popularne Risen. Wydawcą tej części jest JoWooD Entertainment. Ta odsłona Gothica ukazała się na rynku pod koniec 2006 roku (premiera w Europie, Japonii, Australii i Ameryce Północnej). Za wersję polską gracze mogą być wdzięczni studio Start International Polska.

Choć oficjalne wydanie Gothic 3 Pełna wersja za darmo datuje się na 2006 rok, to już trzy lata wcześniej ogłoszono, że prowadzone są prace nad tą grą. Powoli raczono graczy opisem rozgrywki i zrzutami ekranu, a przed oficjalną premierą udostępniono nawet wersję demonstracyjną z początkowym obszarem gry. Twórcy gry wiedzieli, jak budować napięcie.

Podążaj za historią: Gothic 3 Pobierz Pełna wersja

Jak zapewne dobrze wiesz, najistotniejszym elementem Gothic 3 Download za darmo jest fabuła. To ona stanowi oś dla całej akcji, dlatego warto przyjrzeć się jej nieco bliżej. Przede wszystkim należy podkreślić, że historia z tej części gry, stanowi kontynuację Gothic 2. Jesteś zatem bezpośrednio po opuszczeniu Khorinis oraz pokonaniu smoka. Dalsze losy Bezimiennego, choć zapisane w różnych scenariuszach, zależą od ciebie.

Chcąc zrealizować różne ścieżki tej fascynującej historii, Gothic 3 pobierz i zdecyduj, po czyjej stronie pragniesz stanąć. Trafiasz bowiem do krainy owładniętej wojną, w której orkowie oraz ich najemnicy walczą ze sprzeciwiającymi im się buntownikami. Kogo wspomożesz w tej trudnej walce? Czego pragniesz najbardziej: władzy, wolności czy wiecznego pokoju?

POLECAMY GRĘ:  Stardew Valley Download Pełna wersja

Tak naprawdę źródła konfliktu zbrojnego w Gothic 3 trzeba szukać o wiele głębiej. Oto walczą bowiem ze sobą dwaj bogowie – Innos i Beliar – rękoma ziemskich stworzeń. Bezimienny może przyłączyć się do buntowników i zacząć wraz z nimi walczyć w imię boga sprawiedliwości i ognia.

Drugą opcją jest dołączenie do asasynów, mordujących dla boga wojny i ciemności – Beliara. Gothic 3 Pełna wersja pozwala ci jednak na wybór jeszcze jednej ścieżki: boga wody i równowagi, Adanosa. Obierając tę drogę, musisz zniszczyć moce walczących ze sobą Innosa i Beliara, aby zaprowadzić pokój.

Nowości w Gothic 3 do pobrania bez klucza

Gothic 3 Pełna wersja pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich jest zmiana, jaka zaszła przy walce mieczem. Zniknęła część możliwości, ale sama walka została znacząco ułatwiona. Ponadto, tym razem masz szansę nauczyć się władać dwoma mieczami jednocześnie.

Ważną zmianą w Gothic 3 Download jest także wzbogacenie umiejętności postaci. Wcześniej mogłeś ćwiczyć ją w walce wręcz, a teraz masz możliwość rozwoju pod kątem magii oraz łucznictwa. Zmieniono również samą magię, ponieważ jej runiczna odmiana została unicestwiona. Posługujesz się zatem magią pradawnych i jeśli chcesz być w niej coraz lepszy, musisz przyswoić sobie ogromną wiedzę.

Wykształcenie Bezimiennego wymaga obcowania z konkretnymi obiektami. W Gothic 3 za darmo umiejętności zdobywasz za pomocą posążków bogów, ksiąg, kamiennych tablic, nauczycieli, magicznych napojów, roślin czy młyńskich kamieni. Każdy z tych przedmiotów ma swoje właściwości i odpowiednio użyty dba o konkretne atrybuty. Sporym ułatwieniem dla graczy jest także intuicyjne posegregowanie ekwipunku bohatera.

Jak pobrać Gothic 3 Pełna wersja z pełnym światem

Jeśli doceniasz gry ze wspaniale przygotowanym światem przedstawionym, to Gothic 3 pobierz za darmo i przekonaj się, jak wiele jest na niej elementów. Znajdujesz się na kontynencie Myrtana, po którym poruszasz się, przemierzając różnorodne krainy. Każda z nich jest okupowana przez konkretną francję, poza królewską stolicą.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 2 Download Pełna Wersja

W Gothic 3 istnieje około dwudziestu miast. Cały świat jest jednak niezwykle rozwinięty, cechuje się on ogromnym bogactwem naturalnym. Jeśli dobrze się rozejrzysz, na pewno dostrzeżesz, jak pięknie przygotowano grafikę (jak na swoje czasy) roślin oraz zwierząt. Ponadto, wszędzie rozsiane są interesujące misje, których łącznie jest aż sześćset.

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Gothic 3 Pełna wersja, od razu musisz wiedzieć, że ta gra dostępna jest wyłącznie na Microsoft Windows. Możesz nabyć ją zarówno w formie fizycznej, jak i online. Co do wymagań, jakie musisz spełniać, to producenci zalecają procesor Pentium 4 3 GHz, 1.5 GB RAM, kartę graficzną 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 4.6 GB HDD oraz Windows 2000/XP. Gra ma swoje lata, ale nadal jest wciągająca, dlatego tak niskie wymagania z pewnością są dużym atutem.

Gildie i broń w Gothic za darmo

Sporą zmianą w rozgrywce jest to, że w Gothic 3 nie musisz przystępować do żadnej gildii. Nie ma także znaczenia, dla kogo chcesz wykonywać zlecenia. Gildie dzielą się na dwa rodzaj – główne oraz poboczne. Istnieje sześć głównych gildii: asasyni, buntownicy, najemnicy, gońcy leśni, nordmarczycy oraz koczownicy. Wśród gildii pobocznych znajdziesz magów, niewolników i orków.

Grając w Gothic 3 Download za darmo, masz do dyspozycji bardzo szeroki ekwipunek. Możesz korzystać zarówno z broni do walki wręcz, jak i na dystans. Nowością w tej części są włócznie oraz halabardy. Poszczególne rodzaje broni możesz nabyć na drodze handlu, poprzez zabicie przeciwnika wyposażonego w nią lub po prostu znajdując skarb.

Sięgnij po Gothic 3, zdecyduj, po czyjej stronie chcesz stanąć i zmierz się z potężnymi wrogami. Rozwiń swoje umiejętności i naucz się perfekcyjnie władać bronią oraz magią, aby móc dążyć do wyznaczonego celu.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 2 Download Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *