Gothic 2 Download Pełna Wersja

gothic 2 download pełna wersja

Wkrocz do mrocznego świata z niepowtarzalnym klimatem, jak znajdziesz tylko w Gothic 2 Download. Zagraj w kolejną odsłonę słynnego Gothika, na którą czekało tak wielu graczy na całym świecie. Wciel się w Bezimiennego i zobacz, jak potoczą się twoje dalsze losy.

Wydanie Gothic 2 Download

Po wielkim sukcesie pierwszej części Gothika, gracze aż przebierali nogami, by móc zagrać w Gothic 2 Download. Na szczęście nie musieli zbyt długo czekać, a kolejna odsłona okazała się bezpośrednim sequelem jedynki. Kontynuujesz zatem losy Bezimiennego w walce dobra ze złem.

Produkcją Gothic 2 Pełna wersja zajęło się Piranha Bytes, a wydaniem gry  JoWooD Entertainment. Za polską odsłonę odpowiada oczywiście CD Projekt, który współpracował przy niej ze Start International Polska oraz T-REX. W Polsce, tak jak w całej Europie Środkowo-Wschodniej, gra stała się na tyle popularna, że powstały wokół niej całe społeczności fanowskiej.

Świat Gothic 2 Pobierz Pełna wersja i poznaj fabułę

Po raz kolejny znajdujesz się w świecie gry Gothic 2 Download jako Bezimienny. Jak zapewne pamiętasz, w ostatniej batalii został on uwięziony pod gruzami Świątyni, w której przyszło mu stoczyć finalny bój. Gdy wydaje się, że nie ma już dla niego szansy na ucieczkę, w magiczny sposób zostaje uwolniony.

Kto użył potężnej mocy, by wydostać go spod gruzów? Wybawcą Bezimiennego w Gothic 2 Pełna wersja jest Xardas. To nekromanta o wyjątkowej sile. Od niego bohater dowiaduje się o ogromnym niebezpieczeństwie, z którym musi borykać się Khornis. Na wyspie aż roi się od smoków, stojących na czele armii ciemności, dążącej do zawładnięcia światem.

POLECAMY GRĘ:  Stardew Valley Download Pełna wersja

W Gothic 2 Download musisz zatem nie tylko stoczyć klasyczne pojedynki i bitwy, ale również działać strategicznie. Walka z siłami zła wymaga od ciebie skupienia i pozyskania cennych sojuszników. Musisz także zdobyć Oko Innosa, będące w rękach paladynów. Tylko w ten sposób będziesz mieć szansę na rozmowę ze smokami.

Lokacje w Gothic 2 do pobrania bez klucza

Bogaty świat Gothic 2 pobierz wraz z pełną wersją gry. Masz w nim dostęp do trzech lokacji, które różnią się od siebie znacząco. Na pewno zauważysz także różnorodność fauny i flory dookoła, która urozmaica rozgrywkę i czyni eksplorację jeszcze ciekawszą. Do jakich miejsc udasz się zatem swoim Bezimiennym bohaterem?

Pierwszym miejsce w Gothic 2 Download jest okolica portowego miasta, która mimo sielskiej scenerii, jest pełna niebezpieczeństw. Wędrując po niej, napotkasz jaskinie czy polany, ale nie możesz dać się zwieść pięknym krajobrazom, musisz zachować czujność.

W Gothic 2 Pełna wersja możesz trafić także do Górniczej Doliny, którą powinieneś kojarzyć już z poprzedniej części. Jeśli jednak nie grałeś w jedynkę, wyobraź sobie miejsce będące unaocznieniem absolutnego spustoszenia, zniszczenia i strachu.

Ostatnim miejsce w Gothic 2 Download jest Dwór Irdorath. To mroczne miejsce wywołuje dreszcze. Stanowi ono jedną z czterech zaginionych świątyń Beliara, bóstwa ciemności.

Jak pobrać Gothic 2 Pełna wersja z dodatkową lokacją?

Wymienione powyżej miejsca nie są jedynymi, które Bezimienny może odwiedzić. Do Gothic 2 pobierz oficjalne rozszerzenie – Noc Kruka – i zyskaj nowe możliwości. Dodatek wydano w 2003 roku i został ciepło przyjęty przez fanów. Skorzystasz w nim z rozszerzonej fabuły, dodatkowej lokalizacji oraz nowych obiektów.

Jako Bezimienny w Gothic 2 Download Noc Kruka, pomagasz Magom Wody. Odkrywasz także Jarkendar, Dolinę Budowniczych, po której będziesz podążał poprzez zróżnicowany pod względem natury teren. Przemierzasz w niej bagna, plaże, pustynne kaniony, kopalnie, góry i jaskinie. Pojawią się także nowe poboczne gildie, takie jak Magowie Wody, Wodny Krąg, Bandyci oraz Piraci. Zyskujesz też nowe magiczne przedmioty, ale i ścierasz się z nowymi potworami.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 3 Download Pełna Wersja

Wymagania do Gothic 2 Download

Wiesz już, jak pobrać Gothic 2 Pełna wersja z dodatkowymi artefaktami i mapą. Chcemy jeszcze podrzucić ci garść informacji na temat technicznej strony gry. Możesz nabyć ją w sposób tradycyjny, w wersji na płycie lub skorzystać z dystrybucji cyfrowej. Gra została wydana na Microsoft Windows.

Jeżeli chodzi o wymagania, jakie musisz spełnić do Gothic 2 Download, to są one niewielkie. Wśród zalecanych parametrów producent wskazał procesor Pentium III 1.2 GHz, 512MB RAM 64MB, akcelerator 3D oraz 2.2 GB HDD. Przyznasz, że każdy dzisiejszy pecet udźwignie tę grę.

Rozgrywka w Gothic 2 Pełna wersja

Świat przedstawiony oraz fabuła pozwolili twórcom na wprowadzenie różnorodnych elementów rozgrywki do Gothic 2 Download. Jako Bezimienny musisz zdobywać informacje, handlować oraz uczyć się poprzez dialogi z innymi postaciami. Dodatkowo eksplorujesz mapę, wykonując rozmaite misje i, oczywiście, walczysz.

Swoją postać w Gothic 2 Download musisz rozwijać. Podnosisz nie tylko swoje umiejętności związane z walką, ale także inne kompetencje. Możesz doskonalić się na przykład w kierunku używania alchemii, będącej trudną, ale bardzo przydatną sztuką magiczną. Poziom umiejętności Bezimiennego nie jest tylko pustym frazesem w Gothic 2 Download. Jeśli nie rozwiniesz swojej postaci w wystarczający sposób, nie dasz rady wykonać niektórych misji. Każdy z oponentów wymaga coraz to większej siły i lepszej strategii. Dlatego nie lekceważ tej części gry.

Walka dobra ze złem nigdy się nie kończy, a trudna sztuka łączenia doświadczenia w boju, z potężną wiedzą mogą być przytłaczające. Pokieruj losem Bezimiennego w Gothic 2 Download, aby pokazać, że nic nie jest ci straszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *