Gothic 2 Download Pełna Wersja

gothic 2 download pełna wersja

Wkrocz do mrocznego świata z niepowtarzalnym klimatem, jak znajdziesz tylko w Gothic 2 Download. Zagraj w kolejną odsłonę słynnego Gothika, na którą czekało tak wielu graczy na całym świecie. Wciel się w Bezimiennego i zobacz, jak potoczą się twoje dalsze losy.

Wydanie Gothic 2 Download

Po wielkim sukcesie pierwszej części Gothika, gracze aż przebierali nogami, by móc zagrać w Gothic 2. Na szczęście nie musieli zbyt długo czekać, a kolejna odsłona okazała się bezpośrednim sequelem jedynki. Kontynuujesz zatem losy Bezimiennego w walce dobra ze złem.

Produkcją Gothic 2 Pełna wersja zajęło się Piranha Bytes, a wydaniem gry  JoWooD Entertainment. Za polską odsłonę odpowiada oczywiście CD Projekt, który współpracował przy niej ze Start International Polska oraz T-REX. W Polsce, tak jak w całej Europie Środkowo-Wschodniej, gra stała się na tyle popularna, że powstały wokół niej całe społeczności fanowskiej.

Świat Gothic 2 Pobierz Pełna wersja i poznaj fabułę

Po raz kolejny znajdujesz się w świecie gry Gothic 2 Download jako Bezimienny. Jak zapewne pamiętasz, w ostatniej batalii został on uwięziony pod gruzami Świątyni, w której przyszło mu stoczyć finalny bój. Gdy wydaje się, że nie ma już dla niego szansy na ucieczkę, w magiczny sposób zostaje uwolniony.

Kto użył potężnej mocy, by wydostać go spod gruzów? Wybawcą Bezimiennego w Gothic 2 Pełna wersja jest Xardas. To nekromanta o wyjątkowej sile. Od niego bohater dowiaduje się o ogromnym niebezpieczeństwie, z którym musi borykać się Khornis. Na wyspie aż roi się od smoków, stojących na czele armii ciemności, dążącej do zawładnięcia światem.

POLECAMY GRĘ:  Gothic 3 Download Pełna Wersja

W Gothic 2 musisz zatem nie tylko stoczyć klasyczne pojedynki i bitwy, ale również działać strategicznie. Walka z siłami zła wymaga od ciebie skupienia i pozyskania cennych sojuszników. Musisz także zdobyć Oko Innosa, będące w rękach paladynów. Tylko w ten sposób będziesz mieć szansę na rozmowę ze smokami.

Lokacje w Gothic 2 do pobrania bez klucza

Bogaty świat Gothic 2 pobierz wraz z pełną wersją gry. Masz w nim dostęp do trzech lokacji, które różnią się od siebie znacząco. Na pewno zauważysz także różnorodność fauny i flory dookoła, która urozmaica rozgrywkę i czyni eksplorację jeszcze ciekawszą. Do jakich miejsc udasz się zatem swoim Bezimiennym bohaterem?

Pierwszym miejsce w Gothic 2 Download jest okolica portowego miasta, która mimo sielskiej scenerii, jest pełna niebezpieczeństw. Wędrując po niej, napotkasz jaskinie czy polany, ale nie możesz dać się zwieść pięknym krajobrazom, musisz zachować czujność.

W Gothic 2 Pełna wersja możesz trafić także do Górniczej Doliny, którą powinieneś kojarzyć już z poprzedniej części. Jeśli jednak nie grałeś w jedynkę, wyobraź sobie miejsce będące unaocznieniem absolutnego spustoszenia, zniszczenia i strachu.

Ostatnim miejsce w Gothic 2 jest Dwór Irdorath. To mroczne miejsce wywołuje dreszcze. Stanowi ono jedną z czterech zaginionych świątyń Beliara, bóstwa ciemności.

Jak pobrać Gothic 2 Pełna wersja z dodatkową lokacją?

Wymienione powyżej miejsca nie są jedynymi, które Bezimienny może odwiedzić. Do Gothic 2 pobierz oficjalne rozszerzenie – Noc Kruka – i zyskaj nowe możliwości. Dodatek wydano w 2003 roku i został ciepło przyjęty przez fanów. Skorzystasz w nim z rozszerzonej fabuły, dodatkowej lokalizacji oraz nowych obiektów.

Jako Bezimienny w Gothic 2 Download Noc Kruka, pomagasz Magom Wody. Odkrywasz także Jarkendar, Dolinę Budowniczych, po której będziesz podążał poprzez zróżnicowany pod względem natury teren. Przemierzasz w niej bagna, plaże, pustynne kaniony, kopalnie, góry i jaskinie. Pojawią się także nowe poboczne gildie, takie jak Magowie Wody, Wodny Krąg, Bandyci oraz Piraci. Zyskujesz też nowe magiczne przedmioty, ale i ścierasz się z nowymi potworami.

POLECAMY GRĘ:  Stardew Valley Download Pełna wersja

Wymagania do Gothic 2

Wiesz już, jak pobrać Gothic 2 Pełna wersja z dodatkowymi artefaktami i mapą. Chcemy jeszcze podrzucić ci garść informacji na temat technicznej strony gry. Możesz nabyć ją w sposób tradycyjny, w wersji na płycie lub skorzystać z dystrybucji cyfrowej. Gra została wydana na Microsoft Windows.

Jeżeli chodzi o wymagania, jakie musisz spełnić do Gothic 2, to są one niewielkie. Wśród zalecanych parametrów producent wskazał procesor Pentium III 1.2 GHz, 512MB RAM 64MB, akcelerator 3D oraz 2.2 GB HDD. Przyznasz, że każdy dzisiejszy pecet udźwignie tę grę.

Rozgrywka w Gothic 2 Pełna wersja

Świat przedstawiony oraz fabuła pozwolili twórcom na wprowadzenie różnorodnych elementów rozgrywki do Gothic 2 za darmo. Jako Bezimienny musisz zdobywać informacje, handlować oraz uczyć się poprzez dialogi z innymi postaciami. Dodatkowo eksplorujesz mapę, wykonując rozmaite misje i, oczywiście, walczysz.

Swoją postać w Gothic 2 musisz rozwijać. Podnosisz nie tylko swoje umiejętności związane z walką, ale także inne kompetencje. Możesz doskonalić się na przykład w kierunku używania alchemii, będącej trudną, ale bardzo przydatną sztuką magiczną. Poziom umiejętności Bezimiennego nie jest tylko pustym frazesem w Gothic 2. Jeśli nie rozwiniesz swojej postaci w wystarczający sposób, nie dasz rady wykonać niektórych misji. Każdy z oponentów wymaga coraz to większej siły i lepszej strategii. Dlatego nie lekceważ tej części gry.

Walka dobra ze złem nigdy się nie kończy, a trudna sztuka łączenia doświadczenia w boju, z potężną wiedzą mogą być przytłaczające. Pokieruj losem Bezimiennego w Gothic 2 Download, aby pokazać, że nic nie jest ci straszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *