WWE 2K16 Download Pełna Wersja

wwe 2k16 download pełna wersja

WWE 2k16 Download jest kolejną odsłoną gier z serii wrestlingowej, której początki sięgają roku 2000. Gra cieszy się popularnością nie tylko wśród fanów gier z gatunków bijatyk ale również wśród fanów wrestlingu. W grze gracz wciela się w jednego z zapaśników dostępnych z pośród naprawdę szerokiej bazy. Gracze mają możliwość zagrania zarówno wrestlerami będącymi już na emeryturze jak również wielkimi gwiazdami sportu – gra skupia się na graniu w trybie kariery.

WWE 2K16 jest kolejną produkcją gier poświęconych serii gier o wrestlerach. W roku 2000 po raz pierwszy ukazała się graczom gra o wrestlerach – wówczas jeszcze na konsolach PS One – WWF Smackdown!. Cykl gier został zapoczątkowany przez firmę THQ, jednak w roku 2012 kiedy firma upadła serię przejęła marka 2K Games – zespół ten wraz z Yuke’s od roku 2012 odpowiadają za kontynuację gier o wrestlerach.

WWE 2K16 Download

W grze gracz ma możliwość stanięcia w szranki na największych arenach zapaśniczych. Tryb kariery prowadzi go od pojedynku do pojedynku, gdzie kontroluje wrestlerów z dawnych lat jak i tych znanych wszystkim obecnie. WWE 2K16 Download przyniosła graczom wiele zmian i usprawnień – poprawiona została zarówno strefa techniczna jak i wizualna. W grę WWE 2K16 Pełna Wersja mają możliwość pograć wyłącznie posiadacze konsol.

Jak wynika z przecieków w grze jest możliwość odblokowania wielu tytułów – aż około trzydzieści pięć pasów mistrzowskich. Gra oferuje niezwykle wyrazistą grafikę. Każdy z zawodników został niezwykle dokładnie odwzorowany jak również jego ruchy dopasowane do codziennego stylu. Gracze będą mieli możliwość stanięcia w szranki zapaśnikami znanymi jeszcze z lat ’90 jak i tych z ’15.

Każdy gracz znajdzie tutaj zawodnika, którego sympatyzuje i lubi. Przy wykonywaniu ciosu gracz będzie miał możliwość sprawdzenia jakie części ciała zostały uszkodzone i jak bardzo. Co najważniejsze w grze klimat jest budowany także przez komentatorów – w ich rolę wcielili się jedni z najważniejszych komentatorów wrestlingowych ze stanów.

POLECAMY GRĘ:  Tekken 7 Download Pełna Wersja

Podczas rozgrywki w momencie prezentowania zawodników twórcy zastosowali bardzo ciekawe rozwiązanie. W tle na telebimie wmontowano urywki z prawdziwych prezentacji jak i walk poszczególnych zawodników. Dzięki temu wszystko jest bardzo realistyczne, a gracz czuje się tak jakby był w tym momencie w centrum gali.

WWE 2K16 Pełna Wersja

Gra została zaopatrzona w mocną i dynamiczną ścieżkę dźwiękową, dzięki czemu rozgrywki stają się jeszcze bardziej dynamiczną. Podczas rozgrywki każdy z graczy będzie miał możliwość zaobserwowania jak również wyprowadzenia ciosów które bardzo dobrze zna z prawdziwych pojedynków wrestlerów.

Gra WWE 2K16 za darmo jest idealną propozycją dla każdego gracza ceniącego sobie dobre gry akcji z gatunku bijatyk. W grze znajdzie ogromny wachlarz postaci którymi będzie w stanie pokierować – wrestlerów znanych z aktualnych ringów jak również wrestlerów legendy takich jak np. Hulk Hogan. Nie tylko fani bijatyk, ale także wszyscy fani wreslingu, którzy chcieli by się poczuć jak ich idole. Gra wygląda bardzo dobrze, a jej premiera przewidziana jest na październik roku 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *