Tekken 7 Download Pełna Wersja

tekken 7 download pełna wersja

Najnowszy Tekken 7 Download to gra wyczekiwana przez wszystkich miłośników serii, jak również tych, którzy uwielbiają gry z serii bijatyk. Gracze ponownie wcielą się w swoje ulubione postacie, przy pomocy których będą potykać się na zróżnicowanych arenach, w różnych lokacjach. Wszystko oczywiście zostało poprzeplatane wątkiem fabularnym, który pojawiał się również w poprzednich częściach. Po raz pierwszy od dłuższego czasu również posiadacze komputerów stacjonarnych będą mogli oddać się przyjemności grania w Tekkena.

Tekken 7 Download

Najnowszy Tekken 7 Download  posiada jedną z najbardziej mrocznych historii z całej serii, która pod tym względem przypomina starego Tekkena 4 z 2002 roku – to niewątpliwie ucieszy każdego z fanów serii. Podobnie jak w poprzednich częściach, tak samo i w najnowszej odsłonie graczowi przyjdzie stanąć do walki w turnieju King of the Iron Fist. Pomiędzy kolejnymi turniejowymi walkami, gracze poznają niezwykle mroczną historię konfliktu pomiędzy Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą oraz wnukiem Jinem Kazamą. Dość ciekawą informacją niewątpliwie jest pojawienie się w fabule innej niezwykle znanej postaci – Akuma – znanej z innego tytułu bijatyk – Street Fighter.

Tekken 7  Download opiera się na walkach w charakterze jeden na jeden. Wszystko odbywa się na ciekawie zaprojektowanych arenach, na których można wykorzystać elementy otoczenia. Do dyspozycji graczy oddano trzydzieści sześć grywalnych postaci – w tym dwadzieścia postaci znanych jest z pierwotnej arkadowej wersji gry. Wśród nich znaleźli się nie tylko Ci doskonale znani każdemu graczowi, ale również całkiem nowe postacie. W nowym Tekkenie 7 pojawiło się kilka nowości w mechanice.

Między innymi Rage Art – dzięki niemu możliwe jest wyprowadzenie serii krytycznych ataków, które są w stanie zabrać aż 30 procent życia przeciwnikowi. Drugą nowością jest Power Crush, dzięki któremu możliwe jest dalsze atakowanie pomimo uderzenia i wytrącenia z równowagi. W Tekkenie pojawił się również tak zwany Screw Attack. Przy jego pomocy możliwe jest uderzenie przeciwnika będącego w powietrzu i wyrzucenie go w bok, a to pozwala na zadanie dodatkowych obrażeń. W grze pojawiło się również kilka zmian w sterowaniu, które przypominać ma to z gry free-2-play Tekken Revolution.

POLECAMY GRĘ:  WWE 2K16 Download Pełna Wersja

Tekken 7 Pełna Wersja

W najnowszym Tekkenie 7 gracze zyskają możliwość rozgrywki w pojedynkę, jak również w trybie wieloosobowym. Najważniejszą część gry stanowi jednak bardzo rozbudowany Story Mode. To właśnie w nim można podziwiać ciekawe cutscenki oraz dialogi pomiędzy poszczególnymi postaciami, a dzięki temu odkrywać mroczną fabułę gry.

Najnowszy Tekken 7 jest niewątpliwie tytułem, który zaspokoi oczekiwania każdego z fanów serii, jak i miłośnika bijatyk. Niewątpliwym plusem dla nowej części jest możliwość uruchomienia gry na sprzęcie stacjonarnym, co wcześniej było niemożliwe. Na uwagę zasługuje również powrót do bardzo dobrego, mrocznego klimatu, znanego z 2002 roku. Tekken 7 za darmo niewątpliwie ucieszy każdego gracza posiadającego sprzęt stacjonarny, twórcy gry kazali im długo czekać na kompatybilną wersję gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *