The Forest Download Pełna Wersja

The Forest Download Pełna Wersja

Przeżyj prawdziwy horror z The Forest Download. Przekonaj się, czy będziesz w stanie przetrwać, gdy stracisz wszystko. Wejdź do świata polecanego przez graczy i spróbuj swoich sił w prawdziwie spartańskich warunkach. Dokąd zaprowadzą cię twoje decyzje?

Fabuła w The Forest Download

Choć  nie jest to ten rodzaj gry, w którym musisz odbyć konkretny scenariusz, to fabułę do The Forest Pełna wersja przygotowano w sposób naprawdę interesujący. Wcielasz się w postać mężczyzny, który podróżuje wraz ze swoim małym synkiem. Niestety, w czasie waszego lotu dochodzi do katastrofy, w wyniku której samolot rozbija się na rozległym półwyspie.

Samego momentu uderzenia o ziemię nie pamiętasz. W The Forest budzisz się na podłodze pokładowej, zalany krwią i możesz jedynie biernie patrzeć, jak jakiś dziwny stwór zabiera twoje dziecko. Od tej chwili jesteś zrozpaczony i zdany wyłącznie na siebie.

The Forest Pobierz Pełna wersja i spróbuj przetrwać

Po ocknięciu się we wraku samolotu nie pozostaje ci nic innego, jak spróbować przeżyć i odnaleźć syna. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w The Forest Download, jest zabranie wszystkich przydatnych rzeczy z pozostałości aeroplanu. Mogą to być leki, koce, plecak, czy nawet podstawowe narzędzia. W praktyce zabierasz wszystko, co da ci przewagę nad nieprzyjaznym otoczeniem.

Twoim przewodnikiem jest książka, w której znajdziesz informacja na temat twoich możliwości, potrzebnych przedmiotów oraz zadań. Tych ostatnich jest stosunkowo niewiele, ale trzeba pamiętać, że to gra survivalowe, więc samo w sobie przeżycie to twoja główna misja. Jeśli jest to klimat idealny dla ciebie, The Forest pobierz, by przekonać się, co jeszcze czeka na ciebie w grze.

POLECAMY GRĘ:  Minecraft Download Pełna Wersja

Obiekty i postaci w The Forest do pobrania bez klucza

Ze względu na to, iż jest to gra nastawiona typowo na przetrwanie, ogromną rolę w The Forest odgrywają wszelkiego rodzaju obiekty oraz postaci. Poruszając się po mapie musisz dokładnie eksplorować otoczenie. W ten sposób znajdziesz ubrania, zdobędziesz pożywienie, wodę czy leki. Możesz również wykorzystać naturę do tego, by jeść lub pozyskać drewno.

Mają odpowiednie zasoby w The Forest możesz wytworzyć wszystko, co będzie ci potrzebne. Przede wszystkim konieczne będzie zbudowanie schronienia. Z pewnością szybko stwierdzisz, że przydadzą ci się również narzędzia. Dobrze by było pomyśleć również o porządnej broni. Dzięki niej możesz zabijać napotkane zwierzęta, a co za tym idzie, zyskiwać mięso i skórę. To nie są jednak jedyne okoliczności, które zmuszą cię do pozyskania broni…

Lubisz się bać? The Forest pobierz, rozpocznij grę i poczekaj aż napotkasz pierwszego wroga. W tym świecie trafiasz bowiem na zmutowanych kanibali, którzy zamieszkują rozmaite osady. Musisz bronić się przed nimi cały czas – nie ma reguły, atakują zarówno jak jest jasno, jak i w ciemnościach.

Jak pobrać The Forest Pełna wersja: wymagania

Trudno uniknąć zaciekawienia tą grą, ponieważ sam pomysł na nią jest kreatywny i wciągający. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak pobrać The Forest Pełna wersja, spieszymy z wyjaśnieniem. Gra jest dostępna na Microsoft Windows.

Twórcy gry postawili przed użytkownikiem niewielkie wymagania. Do poprawnego działania The Forest potrzebny jest jedynie spełnienie wymagań: karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 SP1, Intel Core i5 3.1 GHz oraz 4 GB RAM.

Realizm w The Forest Pełna wersja

Bardzo mocną stroną The Forest Download jest dynamiczne otoczenie. Funkcjonujesz bowiem nie tylko w trybie dnia i nocy, ale również w różnych warunkach pogodowych. Rośliny uginają się pod twoimi krokami, a niektóre z nich czasami więdną. Dzięki takim szczegółom gra zdaje się bardziej realistyczna.

POLECAMY GRĘ:  Minecraft Download Pełna Wersja

Ciekawie przygotowane zostały także elementy horroru. Nocą możesz poruszać się po The Forest, przyświecając sobie na przykład zapalniczką. Postaci kanibali napawają obrzydzeniem, a wokół wraku samolotu, jak i w nim, walają się porozrzucane trupy pasażerów i załogi.

Realizm The Forest Pełna wersja przejawia się również w zachowaniu samego bohatera i jego organizmu. Musisz odpoczywać i spać, ale nie zaśniesz, jeśli będziesz zagrożony. Konieczne jest jedzenie odpowiedniej ilości posiłków – jeśli dobrze jadasz, jesteś silniejszy. Gdy pada deszcz, robi ci się zimno i trzęsiesz się. Takie rozwiązania sprawiają, że gra jest jeszcze ciekawsze.

Tryby gry i poziomu w The Forest

W The Forest Download gracz ma możliwość wyboru: tryb jedno- lub wieloosobowy. Przy czym tryb multiplayer wymaga podłączenia do Internetu. Łącznie w jednej rozgrywce może brać udział aż do czterech graczy. To świetny sposób na wypróbowanie gry wspólnie ze znajomymi.

Ponadto, rozpoczynając grę w The Forest, masz szansę wybrać odpowiadający ci poziom trudności. Pośród dostępnych opcji znajdziesz: poziom normalny, trudny (w którym są silniejsi wrogowie), survivalowy (w którym nie tylko wrogowie są mocniejsi, ale również o wiele ciężej jest przetrwać) lub spokojny (w tym trybie w ogóle nie ma wrogów).

Sanboksowy horror o charakterze surviwalowym, z otwarty światem, realistyczną grafiką i mocnymi wrażeniami – tak w skrócie można określić The Forest za darmo. Jeśli do tej pory nie znałeś tego tytułu, zdecydowanie polecamy się z nim zapoznać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *