Terraria Download Pełna wersja

Terraria Download pełna wersja za darmo

Chociaż trudno jest przebić popularność Minecratfa, to Terraria Download także nie ma na co narzekać. Wokół tego tytułu także skupiło się całe mnóstwo fanów, którzy spędzają przy grze wiele godzin. Ma ona bowiem wiele do zaoferowania, dzięki czemu rozgrywka nie staje się nudna. Przekonaj się, czy jest to gra także dla ciebie.

Poznaj twórców Terraria Download

Za stworzenie Terraria za darmo odpowiadają Re-Logic, natomiast wydawcą gry jest 505 Games (znane między innymi z Deep Black czy Assetto Corsa). Ich inspiracją były gry powstałe w latach 80. i 90. Widać to w grafice, która od razu przywodzi na myśl liczne klasyki. Twórcom udało się stworzyć przyjemny świat, co widać po pozytywnych recenzjach oraz wysokiej sprzedaży (35 milionów egzemplarzy do 2020 roku).

Terraria Pełna wersja została wydana w 2011 roku na Microsoft Windows. Później gra została wydana także na konsole: PlayStation 3 oraz Xbox. Twórcy zadbali o to, by iść z biegiem czasu i wydawać nowe wersje, na nowsze sprzęty. Aktualnie gra jest dostępna także na urządzenia mobilne z Androidem, Windows Phone oraz iOS.

Terraria Pobierz Pełna wersja i rozpocznij rozgrywkę

Najprościej mówiąc, Terraria Download to typowy sandboks. Twoje główne zadania w grze obracają się wokół poszukiwania obiektów, niszczenia i budowania, tworzenia przedmiotów oraz, oczywiście, konieczności przetrwania. Jest to zatem eksploracja połączona z przygodówką. Nie odchodzi ona w ten sposób od rozwiązań, znanych już z innych tego rodzaju gier. Jednak świat przedstawiony w niej jest interesujący i pozwala na wielogodzinną rozrywkę.

Rozpoczynając rozgrywkę w Terraria, lądujesz w proceduralnie generowanym świecie. Otrzymujesz kilka narzędzi na start, którymi możesz się posługiwać, aby zdobyć swoje pierwsze zasoby. Musisz poszukać odpowiednich przedmiotów, aby podreperować swoje zdrowie i energię, ponieważ nie zaczynasz z ich najwyższego poziomu.

Jeśli lubisz poszukiwania, Terraria pobierz za darmo ze względu na rozległy świat. Musisz dokładnie go zbadać, ponieważ zasoby położone są w różnych obszarach mapy. Ponadto, aby wytwarzać konkretne przedmioty, musisz odnaleźć przeznaczone do tego miejsca, na przykład kowadło jest potrzebne do stworzenia zbroi.

Terraria do pobrania bez klucza: walka z wrogimi postaciami

Oprócz tego, że w Terraria Pełna wersja musisz zajmować się zbieraniem określonych przedmiotów i wypełnianiem potrzeb twojej postaci, to konieczna jest także obrona przed złymi stworzeniami różnej maści. Ich pojawianie się jest po części losowe, a po części uzależnione od czasu i twojego położenia na mapie.

Walka z wrogami w Terraria wymaga posiadania odpowiedniej broni. Dlatego warto, byś stworzył dla siebie miecz, łuk czy nawet pistolet. Co ciekawe, można także używać zaklęć i przywoływać sługusy. W grze będziesz musiał stawić także czoła bossom, do których pokonania mogą przydać się rzadkie przedmioty oraz specjalne mechanizmy walki. Warto jednak toczyć zwycięskie boje, ponieważ wówczas w Terraria Download pojawiają się nowe postaci (w tym także kolejni wrogowie) oraz przedmioty.

Jak pobrać Terraria Pełna wersja z aktualizacjami

Trzeba przyznać, że Re-Logic naprawdę dbają o swoich fanów. Od samego początku nie trzeba martwić się o to, jak pobrać Terraria Pełna wersja za darmo z aktualizacjami, ponieważ są one udostępniane na bieżąco. Pierwsze poprawki wprowadzono już w grudniu 2011 roku. Wówczas poprawiono system oświetlenia w grze, dodano nowe potwory, przedmioty i kilka innych elementów. Od tego czasu gra doczekała się już kilku aktualizacji, a użytkownik może mieć pewność, że zawsze korzysta ze świeżej wersji.

Ostatnia aktualizacja do Terraria pojawiła się w 2021 roku. Dzięki niej pojawiło się wsparcie dla użytkowników grających na Steamie. Warto także wspomnieć o tym, że gracze mogą samodzielnie tworzyć mody do gry, a następnie udostępniać je innym. Instalacja fanowskich modów jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę.

Terraria pobierz i zdecyduj, jaki tryb gry wolisz

Twórcy Terraria Download przewidzieli kilka trybów gry. Dzięki temu każdy użytkownik może zdecydować, jak w danej chwili chce spędzić czas w grze. Oczywiście standardowe opcje to tryb jedno- i wieloosobowy. Rozgrywkę możesz zatem prowadzić samemu, jak i z innymi graczami. W trybie multiplayer dopuszczalna jest obecność aż ośmiu użytkowników, więc naprawdę można się przy tym świetnie bawić.

Standardowe opcje to jednak jeszcze nie wszystko. Możesz także wpłynąć na poziom trudności w grze. Grając w Terraria Pełna wersja, decydujesz, czy chcesz prowadzić rozgrywkę w trybie Journey czy Master. Tryb „Journey” przypomina swobodną rozgrywkę, znaną wielbicielom Minecrafta z trybu kreatywnego. Natomiast Master to wyższy poziom trudności. Wówczas stajesz przed licznymi wyzwaniami i przeszkodami, które musisz pokonać.

Jak grać w Terraria Pełna wersja

Jak tylko wejdziesz do świata Terraria, przekonasz się, że gra jest niezwykle intuicyjna. Z pewnością sam szybko odkryjesz, w jaki sposób działa sterowanie. Jako postać w grze możesz szukać surowców, tworzyć obiekty i przedmioty, sadzić rośliny, eksplorować mapę i walczyć z wrogami. Większość napotkanych elementów możesz zniszczyć lub skorzystać z nich, zmieniając je w coś nowego.

Terraria

Tak naprawdę bardzo wiele zależy od twojej kreatywności. Świadczy o tym fakt, że tworząc nowe obiekty w Terraria, nie musisz ograniczać się do małych, prostych konstrukcji. Możesz także stworzyć wspaniałą fortecę, czy nawet całe miasto. Jeśli uda ci się stworzyć osadę, będziesz mógł ją zasiedlić. Zadowolenie jej mieszkańców wpływa na punkty, które uzyskujesz w grze.

Wyjątkowy świat Terraria za darmo to coś o wiele więcej, niż zwykła gra w 2D, która przywodzi na myśl oldschoolowe klimaty. To także rozrywka, która pozwala ci rozwinąć wyobraźnię i wytworzyć coś własnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *