The Sims 4: Witaj w Pracy jest dodatkiem do bardzo popularnej serii gier The Sims 4. Tym razem producenci skupili się na zawodowej karierze Simów – w grze mogą oni zostać kucharzami, policjantami czy też lekarzami. Nie licząc zawodowej kariery Simów, twórcy gry poszli jeszcze dalej – dodano nowe lokacje w których można kierować Simem, a także obcych którzy jak się okazują żyją wśród ludzi.

Nowa odsłona przygód The Sims 4 Witaj w Pracy, wyszła od zespołu odpowiedzialnego za powstanie pierwszej części gry – Maxis. Dodatek w głównej mierze skupia się na tytułowej pracy. Twórcy gry skupili się w dodatku na trzech nowych profesjach jakie Sim może wykonywać – policjanta, lekarza oraz naukowca. W przypadku lekarskiej ścieżki rozwoju Sim, pracując w szpitalu gracze będą mogli odebrać poród, przeprowadzić standardowe badanie czy nawet operację ratującą życie. Jako policjant staje się kadetem akademii policyjnej, kariera jest na tyle pogada że może zakończyć się nawet posadą komendanta policji. Jako naukowiec wirtualny człowiek będzie mógł przeprowadzać badania i wynajdować nowe wynalazki.

W związku z wprowadzeniem kilku nowych zawodów, wprowadzono do gry nowe lokalizacje. Jest to między innymi szpital, komisariat policji, a także laboratorium badawcze. Producenci zatroszczyli się także o dodanie kilku nowych umiejętności dla Simów. Dzięki temu wirtualni ludzie będą mogli między innymi nauczyć się fotografować czy piec. Dzięki temu Simowie będą mogli wykorzystać wypieki i zdjęcia w domu lub je sprzedać – dzięki temu będą mogli uruchomić oni swoją własną działalność, np. cukiernię. Twórcy gry postanowili wprowadzić do gry także element tajemniczości w postaci obcych. Jeżeli graczowi uda się odkryć ich tajemnicę, Sim trafi do specjalnego świata.

Gra The Sims cieszy się ogromną popularnością wśród graczy zarówno tych młodych jak i starszych. Gra jest bardzo innowacyjna, gracz wciela się w wirtualnego Sima, może rozpocząć przygodę jako singiel, albo jako cała rodzina. Jeżeli zaczyna jako singiel, budżet jakim dysponuje pozwala mu kupić małe mieszkanko. Z biegiem czasu jak i zarobkami sim zaczyna gromadzić środki pieniężne dzięki czemu jest w stanie wyposażyć swoje mieszkanie. Gracz może rozbudować dom – o dodatkowe pokoje na parterze czy dobudowę całego piętra. Do dyspozycji gracza został oddany szereg przedmiotów dekoracyjnych domów. Dzięki temu gracz będzie mógł udekorować swój dom dla sima jak tylko zapragnie – będzie mógł nawet dobrać kolor podłogi czy też kolor ścian.

W nowej odsłonie gry dzięki nowym zawodom gracz będzie miał możliwość wcielenia się we wcześniej wspomniane zawody. Jako lekarz przyjdzie mu się zmierzyć z łatwymi jak i z trudnymi zadaniami – począwszy od prostych badań, aż po bardzo skomplikowane operacje ratujące życie. Jako policjant gracz będzie rozwiązywał kryminalne zagadki, aż do upragnionego awansu na stołek komendanta policji. The Sims to nie tylko kariera i rozbudowywanie domu. Simsy to także budowanie rodziny i wychowywanie dzieci, a także umacnianie znajomości z sąsiadami.

5 KOMENTARZE

  1. Lubie ten dodatek, kurde mam 18lat ale sims 4 mnie wciąga, właśnie teraz pobieram ten dodatek hah, niedzielka cała dla mnie:P

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ