The Sims 2 Download Pełna Wersja za darmo

The Sims 2 Download Pełna Wersja

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem pierwszej części The Sims, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym tytułem, a może grasz w najnowszą wersję – The Sims 4 Download. Koniecznie musisz zagrać w The Sims 2 Download! Ten genialny symulator życia wciągnie cię bez reszty, a zmiany wprowadzone przez producenta po sukcesie pierwszej części zwalą cię z nóg.

Co nowego znajdziesz w The Sims 2 Download?

Nowa The Sims 2 za darmo gry to idealny przykład na to, jak dobrze wykorzystać uwagi fanów do tego, by ulepszyć grę. Tym razem Electronic Arts zdecydowanie się postarało, pokazując liczne ulepszenia. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż pomimo potencjalnej nieskończoności rozgrywki, do popularnych Simsów dodano konieczność wyznaczenia sobie życiowego celu. To ogromny przeskok w stosunku do poprzedniej części.

Co więcej, The Sims 2 to także nowe, atrakcyjne mapy. Pojawiło się kilka świeżych funkcjonalności, związanych z okolicą, w której będą żyły twoje Simy. Do gry dodano także ulepszenia związane z tworzeniem domów – są nowe opcje oraz kolejne obiekty, dzięki którym ulepszysz wystrój kreowanych przez siebie wnętrz.

Nie można także pominąć nowości związanych z czasem, bowiem robią one naprawdę sporą różnicę w grze. Aby łatwo się o tym przekonać, The Sims 2 pobierz za darmo już teraz i sprawdź, jak szybko twój Sim będzie na przykład brał kąpiel. Czynności, które wcześniej zajmowały postaciom mnóstwo czasu, w nowej wersji gry odbywają się o wiele szybciej. W ten sposób, zaspokajając podstawowe potrzeby, nie marnujesz pozostałego do wykorzystania czasu w ciągu dnia.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 1 Download Pełna Wersja

The Sims 2 Pobierz Pełna wersja i stwórz wyjątkowe postaci

Grę w The Sims 2 dobrze jest rozpocząć od stworzenia własnej postaci. Co prawda można wykorzystać losowe Simy lub już utworzone rodziny, ale własny Sim daje o wiele więcej satysfakcji z rozgrywki. W trybie tworzenia możesz zdecydować, czy stworzysz jednego Sima, czy od razu całą rodzinę.

Na samym początku ustalasz takie elementy, jak personalia Sima, jego wiek, kolor skóry oraz podstawy związane z sylwetką. Najnowsza wersja gry – The Sims 2 Download – umożliwia także wybór kształtu twarzy. Ponadto, decydujesz także o tym, jakie włosy powinna mieć twoja postać. Rozwinięta jest także kwestia ubioru. Samodzielnie decydujesz, w czym twój Sim będzie chodził na co dzień, jaki będzie mieć strój kąpielowy czy też wieczorowy.

To jeszcze nie koniec tworzenia postaci! W The Sims 2 wybierasz cechy charakteru. Interesującym elementem jest znak zodiaku, który określa cechy osobowości twojego Sima. Do twoich zadań należy także ustalenie dążeń postaci. Możesz zatem uznać, że będzie ona dążyć do zdobycia wiedzy, założenia rodziny, zdobycia popularności, bogactwa czy nawet realizacji pragnienia romansowania.

Ciekawym elementem każdej postaci w The Sims 2 są jej pragnienia i obawy. Wytyczają one to, co twój Sim chciałby w pewnym okresie czasu zrobić, a czego się boi. Element ten nie jest stały i wraz z różnymi wydarzeniami w simowym życiu twojej postaci, ulega zmianom. Stworzony przez ciebie Sim może na przykład pragnąć zdobycia miłości innej postaci. Gdy będzie ją mieć, może zapragnąć ślubu lub dzieci. Równie ważne są obawy: na przykład przed utratą pracy lub ukochanego. Zdobyte dzięki unikaniu porażek i spełnianiu pragnień punkty, można wymienić na specjalne przedmioty.

Nowe obiekty The SIms 2 do pobrania bez klucza i zmiany w rozgrywce

Gra The Sims 2 została skonstruowana tak, by wszystkie nowe obiekty z poprzedniej wersji oraz te, które umieszczono w niej teraz, znajdowały się w standardowych kategoriach interfejsu służącego do budowy i urządzania domu. Jedną z takich nowości jest możliwość zbudowania fundamentów pod dom. Nie dają one żadnych dodatkowych efektów, ale trzeba przyznać, że prezentują się bardzo dobrze. Ponadto, w trybie budowania można także postawić taras.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 3 Download Pełna Wersja za darmo

Jeśli jesteś fanem innej pozycji od Maxis, jaką jest Sim City 4, to The Sims 2 pobierz koniecznie – dzięki tej grze będziesz w stanie wcielić swoje wizje urbanizacyjne w życie. Nowa wersja gry pozwala bowiem na import rozkładu budynków właśnie ze wspomnianego wyżej tytułu. Twórcy gry umożliwi także stworzenie własnej, zupełnie nowej dzielnicy.

Niektóre obiekty w The Sims 2 za darmo także zyskały nowe funkcjonalności. Na przykład telefon umożliwia zatrudnienie opiekunki do dziecka. To prawdziwa gratka dla tych, których lubią powiększać rodzinę Simów, ale niekoniecznie chcą co chwilę zajmować się niemowlęciem.

Innym przykładem jest komputer, który umożliwia między innymi czat online ze znajomymi. Nie jest to zmiana jedynie kosmetyczna – w tej wersji rozmowa przez telefon czy czat także mają wpływ na realizację potrzeby towarzystwa u twojego Sima.

Jak pobrać The Sims 2 Pełna wersja z dodatkami

Grę The Sims 2 możesz pobrać na stronie producenta lub nawet kupić w wersji na płycie. Warto jednak rozejrzeć się także wśród dostępnych dodatków. W tym miejscu wymienimy kilka najbardziej popularnych. Pierwszym z nich jest Uniwersytet, dzięki któremu pojawiają się w grze uczelnie wyższe oraz nowa dzielnica – kampus. Do wyboru są także nowe kariery, takie jak przyrodnik czy artysta. Po raz pierwszy możesz także mieć do czynienia z zombie.

Jeśli zainteresowało cię zombie w The Sims 2 pobierz dodatek Życie Nocne. W tej wersji będziesz mógł spotkać wampiry. Innym powszechnie lubianym dodatkiem są Pory Roku. Zmienia się tam nie tylko pogoda, ale także kariera, która może przerodzić się w poszukiwacza przygód lub dziennikarza. Jak widać, każdy z dodatków cechuje się odrębnymi elementami, które wzbogacają twoją rozgrywkę.

Na co jeszcze zwrócić uwagę w The Sims 2?

Podobnie jak w pierwszej części, w The Sims 2 Download także musisz spełniać potrzeby swoich Simów. Nadal widoczne są zatem paski głodu, zabawy, towarzystwa, pęcherza, komfortu, higieny, wystroju i energii. Jeśli nie będziesz dbał o ich odpowiedni poziom, twój Sim może umrzeć.

POLECAMY GRĘ:  Farming Simulator 19 Download Pełna Wersja za darmo

Taki sam efekt może mieć nieszczęśliwy wypadek – na przykład, gdy zapomnisz umieścić czujnika dymu przy kuchence i twój Sim spłonie. Musisz także pamiętać o tym, że nawet przy najlepszej grze, czas twojego Sima wreszcie dobiegnie końca. The Sims 2 posiada bowiem ulepszenie pod postacią starzejących się Simów. W tej części pojawiło się także kilka nowych interakcji między Simami na różnym poziomie znajomości.

Wspominaliśmy już o tym, że dobrze jest spełniać pragnienia swojej postaci w The Sims 2. Trzeba jednak zwrócić jeszcze uwagę na karierę Sima. W tej kwestii niewiele się zmieniło, choć niekiedy awans można uzyskać nie tylko dzięki umiejętnościom, ale także poprzez losowe sytuacje, które będą pojawiać się w oknach dialogowych. Nowością jest natomiast możliwość czerpania korzyści z zajęć w domu – można bowiem sprzedawać namalowane przez Sima obrazy lub napisane przez niego powieści.

Jak widzisz, w The Sims 2 czeka na ciebie wiele nowości, a także te tradycyjne elementy, które pokochało miliony fanów gry na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *