House Flipper Download Pełna Wersja

House Flipper Download Pełna Wersja

Sprawdź swoje siły w handlu nieruchomościami dzięki House Flipper Download! To wyjątkowa seria, okraszona licznymi dodatkami, która pozwoli ci na odprężenie przy ciekawych zadaniach. Stwórz biznes życia, wykorzystując swoją pracowitość i kreatywność. Grę możesz również bezpłatnie pobrać w serwisie GrandGamer.pl, który posiada równie bogatą ofertę gier do pobrania.

House Flipper Download wprost od polskich twórców

Z pewnością na uwagę zasługuje fakt, że House Flipper jest polskim wytworem. Gra została opracowana przez Frozen District, które działa już od 2010 roku. Nie da się zresztą ukryć, że właśnie House Flipper to ich największy sukces. Firma nadal z wielkim powodzeniem tworzy dodatki do tej gry, dbając o swoich najwierniejszych fanów.

Co więcej, House Flipper Pełna wersja została wydana przez PlayWay SA. To polski wydawca gier nisko- i średniobudżetowych, działający na rodzimym rynku już od 2011 roku. Współpraca tych dwóch firm przyniosła za sobą premierę HF w maju 2018 roku. Przed oficjalnym wypuszczeniem gry postarano się także, by trafiła ona do popularnych w Polsce twórców na YouTube, którzy udostępnili jej przedpremierowe recenzje.

House Flipper Pobierz Pełna wersja na wybrany sprzęt

Twórcy House Flipper Download pomyśleli o kilku ważnych aspektach. Po pierwsze, gra jest nie tylko atrakcyjna, ale również dopasowana do odbiorcy w różnym wieku. Spokojnie mogą w nią grać także młodsi użytkownicy. Komunikaty są proste i klarowne, nie ma w nich żadnych treści, które byłby szczególnie niewłaściwe dla dzieci.

POLECAMY GRĘ:  BeamNG Drive Download Pełna wersja

Ponadto, House Flipper pobierz na dowolnie wybrany przez siebie sprzęt. Grę udostępniono bowiem zarówno na macOS, Microsoft Windows, jak i na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz w wersjach mobilnych na iOS i Androida.

Wymagania na House Flipper nie są szczególnie wygórowane, choć trzeba zwrócić uwagę na możliwości graficzne naszego sprzętu. Jako wymagania zalecane producent wskazał: procesor Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 4 GB HDD, system Windows 10 64-bit. Niemniej jednak, gra z powodzeniem zadziała także na minimalnych parametrach: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X lub lepsza, 4 GB HDD oraz Windows 7/8/10 64-bit.

Misje w House Flipper do pobrania bez klucza

Cała gra House Flipper Download jest symulatorem skupionym wokół remontów domów oraz ich sprzedaży na rynku nieruchomości. Pełnisz w niej zatem kilka atrakcyjnych funkcji, dzięki czemu rozgrywka jest urozmaicona. Różnorodność zadań sprawia, że nie nudzisz się i możesz spędzić z grą wiele przyjemnych godzin.

Misje wykonywane w House Flipper Pełna wersja mają dwie podstawy. Pierwszą z nich jest konieczność zarobienia odpowiedniej ilości pieniędzy na to, by w ogóle móc zacząć tworzyć własne imperium nieruchomości. W dalszej części rozwijasz swoją firmę, inwestujesz i czerpiesz kolejne zyski. Wszystko po to, aby stać się najpotężniejszym graczem na rynku.

Jak pobrać House Flipper Pełna wersja ze wszystkimi obiektami

Dobra wiadomość jest taka, że nie ma potrzeby, byś zastanawiał się jak pobrać House Flipper Pełna wersja ze wszystkimi przedmiotami, które przydadzą się do wykonywania zadań. Są one dostępne już w grze, musisz jednak albo je nabyć, albo zdobyć.

POLECAMY GRĘ:  The Sims 3 Download Pełna Wersja za darmo

Wykonując poszczególne zadania w House Flipper odblokowujesz kolejne narzędzia. Są to proste elementy, takie jak mop do sprzątania czy wałek do malowania ścian. Elementy wyposażenia możesz kupić w sklepie. Nabywasz w nim nie tylko przedmioty do urządzania wnętrz, ale taż na przykład różnobarwne farby.

Na czym polega gra w House Flipper?

No dobrze, ale na czym polega rozgrywka w House Flipper Pełna wersja? Zacznijmy od początku. Grę zaczynasz od otrzymania rudery, która jest twoim biurem. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, panuje prawdziwy bałagan.

W środku czeka też na ciebie laptop, który od teraz stanie się twoim centrum dowodzenia. To na nim będziesz kupował i sprzedawał nieruchomości, odbierał zlecenia od klientów i dzięki niemu przenosisz się do wybranych domów. Swoją ruderę możesz oczywiście posprzątać i wyremontować.

Początkowo w House Flipper za darmo zajmujesz się głównie cudzymi posiadłościami. Wykonujesz zlecenia dla pojedynczych osób, które polegają na sprzątaniu, malowaniu, naprawianiu różnych elementów etc.

Wszystkie przedmioty, których chcesz użyć, znajdziesz w sklepie online, dostępnym na tablecie. Całość wygląda bardzo realistycznie, sklep jest wzorowanych na popularnych marketach budowlanych, co przejawia się nawet w wytwornych nazwach farb.

Wykonując poszczególne remonty, zarabiasz pieniądze. Następnie przeznaczasz je na zakup nowych nieruchomości. Musisz je oczywiście wyremontować, w końcu na tym opiera się całe House Flipper. Po odświeżeniu, sprzedajesz je za wyższą cenę i w ten sposób twoja firma rośnie.

Dodatki do House Flipper Pełna wersja

Twórcy stworzyli również kilka ciekawych dodatków do gry. Jeśli remonty w tej odsłonie ci się spodobały, do House Flipper pobierz Apocalypse Flipper, w który zyskujesz więcej przedmiotów oraz pięć dodatkowych posiadłości do kupienia.

Wielu graczy zgłaszało, że świetnym udogodnieniem byłaby możliwość zajmowania się także ogrodami. Odpowiadając na zapotrzebowanie, w 2019 roku wydano dodatek Garden Flipper, w którym zajmujesz się renowacjami ogrodów. Twoje dzieła mogą być oceniane w specjalnych konkursach – im wyższa nota, tym drożej sprzedaż ów ogród!

POLECAMY GRĘ:  Euro Truck Simulator 2 Download Pełna Wersja

Idąc z duchem czasu, stworzono również specjalne wydanie Cyberpunk Flipper, gdzie rekwizyty i posiadłości zostały stworzone właśnie w stylistyce tej popularnej gry. Na przyszłość zapowiedziane zostały także inne dodatki do House Flipper: Zwierzęta oraz Luxury Flipper. Według informacji podawanych przez producentów, drugi z dodatków ma mieć wielkość co najmniej taką, jak podstawowa wersja gry.

Wyrusz na podbój rynku nieruchomości w House Flipper Download i przejdź drogę od zbierania śmieci w mieszkaniach klientów do obracania najdroższymi domami w okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *