World of Tanks jest grą komputerową, którą zalicza się do gatunku MMO. Została ona wyprodukowana przez firmę, która w głównej mierze zajęła się tematyką bitw pancernych stąd również sama nazwa wydania. Gra oferuje graczom zupełnie inny poziom rozrywki – stawia bowiem gracza jako dowódcę czołgu pancernego. Gracz ma do wyboru kilka nacji – podstawowymi są Niemcy, Stany Zjednoczone oraz Rosja. W miarę rozwoju gry i pojawianiu się nowych patchów do gry dodano nowe frakcje – między innymi Chiny, Japonię oraz Czechosłowację. Gra oferuje swoim fanom kilka rodzajów czołgów – począwszy od bardzo lekkich, średnich, ciężkich, niszczycieli czołgów aż po artylerię. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mógł dobrać czołg pod swój tryb gry. Czołgi oprócz podziału na frakcje i rodzaje są podzielone na tak zwane tiery – w grze wyróżnia się czołgi od I do X tieru, gdzie I to najsłabsze, a X najmocniejsze pojazdy. Dodatkowo jak każda produkcja bezpłatna, gra przewidziała mikropłatności. Dzięki nim gracz ma możliwość wykupienia czasu premium gry – dzięki niemu gracz zarabia 50% więcej kredytów (waluty w grze) oraz doświadczenia. Dzięki mikropłatnością możliwe jest także zakupienie złota (specjalnej waluty) czy kupienie czołgów premium – są one mistrzami w swoim tierze i umożliwiają graczom zarabianie większej ilości kredytów. Gra World of Tanks jest niezwykle popularna wśród zarówno młodych graczy jak i tych ze starszej daty. WoT doczekał się także swojego własnego turnieju oferującego prestiżowe nagrody za pierwsze trzy miejsca.

3 KOMENTARZE

  1. Super gra mmo, od czasu do czasu gram i wciąga na długie godziny, fajni gracze, fana grafika, polecam na weekendy i nie tylko 😉

     
  2. WOT nigdy mi się nie znudzi, fajne aktualizacje, nie trzeba wydawać pieniędzy żeby wygrać, gracze są zajebiści, najlepiej grać w grupie;)

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here