Wojna Tytanów to niezwykle rozbudowana gra przygodowa. Bohater, jako jeden z tytanów bierze udział w epickiej historii, której jest częścią. Gracz, tytułowy tytan nieustannie walczy o dominację w świecie, w którym żyje, a jest to miejsce tajemnicze, gdzie toczy się nie tylko walkę z innymi graczami- tytanami, ale również można zyskać przychylność smoka.

Wraz z postępem gry, bohater staje się ze zwykłego wojownika, silnym i potężnym tytanem.

Podstawowym trybem walki są potyczki na arenie, podczas których nie tylko osiąga się zwycięstwo, ale również zbiera starożytne relikwie. Walki jeden na jednego są wysoko premiowane i prowadzą do starć grupowych w Koloseum.

Bohater może się również zmierzyć z oddziałami Nieśmiertelnych i wziąć udział w bitwie o Starożytne Ołtarze.

Bohater dysponuje różnego rodzaju bronią, mieczami, sztyletami, łukami, toporami, które można ulepszać, zwiększać ich efektywność. Mniej cierpliwi gracze mogą zakupić pełne wyposażenie w sklepie gry. W walce można liczyć na pomoc bojowych stworzeń, takich jak smok, hydra, tygrys, cerber czy pantera, które zwiększają statystyki gracza i są przy tym cennymi towarzyszami przygód.


Wojna Tytanów, Wojna Tytanów gra, gra mmorpg Wojna Tytanów, gra przeglądarkowa Wojna Tytanów, gra na przeglądarkę Wojna Tytanów, MMORPG gra Wojna Tytanów, gra przeglądarkowa Wojna Tytanów, opinie Wojna Tytanów, multiplayer Wojna Tytanów, Wojna Tytanów gracze, Wojna Tytanów recenzja gry, Wojna Tytanów gra browser

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here