Wikings War of Clans jest to darmowa gra strategiczna na przeglądarkę, w której gracz przenosi się do czasów, w których żyli Wikingowie. Jest to świat pełen męstwa, ale i przemocy. Tutaj liczy się siła i spryt, a rolą gracza jest pokonywanie kolejnych trudności i podbój świata Wikingów.

Jest to pierwsza gra strategiczna, której akcja została osadzona w czasach wikingów. Gracz na początku swojej drogi jest wodzem zwykłej, małej wioski wikingów. Rozwój i postęp zależy od umiejętności i zaangażowania gracza. Musi on wykazać się odwagą, pomysłowością i męstwem. Gra posiada funkcję doradcy, który wprowadza gracza w grę i przedstawia jej zasady.

Po wybudowaniu podstawowych domów gracz, wódz wyrusza ze swoimi wojownikami na podbój pobliskich terenów, podczas którego plądrują i grabią wszystko co spotkają na swojej drodze. Jak sama nazwa wskazuje, gra posiada funkcję klanów. Oznacza to, że w sąsiedztwie mieszkają inni gracze, wodzowie. Można z nimi walczyć lub prowadzić zgodną politykę, tworzyć sojusze.


Vikings War of Clans, Vikings War of Clans gra, gra mmorpg Vikings War of Clans, gra przeglądarkowa Vikings War of Clans, gra na przeglądarkę Vikings War of Clans, MMORPG gra Vikings War of Clans, gra przeglądarkowa Vikings War of Clans, opinie Vikings War of Clans, multiplayer Vikings War of Clans, Vikings War of Clans gracze, Vikings War of Clans recenzja gry, Vikings War of Clans gra browser, Vikings War of Clans gra MMO, Vikings War of Clans gra MMORPG, MMO Vikings War of Clans, MMORPG free to play Vikings War of Clans

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here