TERA: The Exiled Realm of Arborea to gra z gatunku MMORPG stworzona przez studio Bluehole. Rozgrywka skupia się wokół Federacji Valkyon, stanowiącej sojusz ras żyjących na świecie. Nasz bohater uczestniczy w zmaganiach z siłami starającymi się zniszczyć ład i porządek tego fantazyjnego świata. Gra podaje 7 ras i 13 niezwykłych profesji, a także ciekawy, dość oryginalny system walki chwalony przez ogromną liczbę graczy. TERA, znane szerzej jako The Exiled Realm of Arborea, to darmowa gra MMORPG nie wymagająca opłat za rozgrywkę, rejestracja jak i sama gra są bezpłatne i wciąga na długie godziny nawet wybrednych graczy.
Wśród kolejnych cech gry MMORPG TERA, godnych szczególnej uwagi są m.in. rozbudowany system polityczny, umożliwiający przejmowanie panowania nad określonymi terytoriami/obszarami, chwalony przez innych graczy tryb PvP oferujący różnorakie rodzaje potyczek i specjalnie przygotowanie do nich areny, zaawansowaną, szczegółową grafikę, a także znak firmowy produkcji – BAM-y, tj. gigantyczni bossowie rozsiani po świecie gry. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że gra Tera nie jest typową grą z systemem pay2win (płac by wygrać, być lepszym, mieć przewagę), ponieważ nie jest problemem zdobycie setów takich, jakie posiadają gracze wydający prawdziwą gotówkę na m.in. ulepszenia swojego bohatera. Jest to tylko kwestia poświęcenia nieco dłuższego czasu na zdobycie interesującego nas ekwipunku bez płatności prawdziwą gotówką, co również chwalone jest przez rzeszę fanów gry, tak więc Tera zalicza się do gier typu free2play, także nie wydając grosza można zostać naprawdę godnym pogromcą przeciwników.


Tera, Tera gra, gra mmorpg Tera, gra przeglądarkowa Tera, gra na przeglądarkę Tera, MMORPG gra Tera, gra przeglądarkowa Tera, opinie Tera, multiplayer Tera, Tera gracze, Tera recenzja gry, Tera gra browser, Tera gra MMO, Tera gra MMORPG, MMO Tera, MMORPG free to play

9 KOMENTARZE

  1. Mnie też wciągneła, fajnie się gra, mam spoko towarzystwo, jak ktoś chce dołączyć to pisać do mnie, mój nick:
    Pevus17x

     
  2. Warto zacząć grać, naprawdę, bo gracze są bardzo przyjacielsko nastawieni, w teamie gra jest naprawdę kozak;)

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here