Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla gracza? Gdy wiesz, że ma konsolę Xbox i często gra na niej ze znajomymi, w takim przypadku prepaid Xbox Live Gold może być kapitalnym pomysłem na prezent. Czym dokładnie jest prepaid Xbox Live Gold i gdzie możemy go zakupić? Sprawdź z nami!

Samo zakupienie konsoli to jednak jeszcze nie wszystkie koszty, które ponoszą gracze. Muszą również pamiętać o zapłacie za same gry – te kosztują więcej niż w przypadku gier na PC. Poza tym gracze chcący grać z innymi osobami on-line także muszą ponieść jeszcze jeden wydatek, a mianowicie wykupić specjalny abonament Xbox Live Gold.

Co można zyskać z abonamentem Xbox Live Gold?

Xbox Live Gold pozwala na uzyskanie dostępu do trybu wieloosobowego dla graczy – możemy wtedy bawić się ze swoimi znajomymi lub też z innymi graczami na całym świecie.

Oprócz tego w ramach usługi możemy otrzymać dostęp do darmowych gier co miesiąc oraz specjalne zniżki w sklepie Xbox. Wobec tego nawet kilka miesięcy posiadania abonamentu Gold jest bardzo opłacalne!

Ile kosztuje abonament Xbox Live Gold?

Ceny za abonament Xbox Live Gold wynoszą 29 złotych za 1 miesiąc, 79 złotych za 3 miesiące oraz 249 złotych za 12 miesięcy. Nie jest to wobec tego niska cena, ale, biorąc pod uwagę usługi, które otrzymujemy, to korzystny wybór.

Co więcej, istnieją sposoby na to, aby zakupić prepaid Xbox Live Gold w jeszcze niższych cenach niż podane. Jak to zrobić?

Gdzie kupić abonament Xbox Live Gold?

Prepaid możemy zakupić na kilka sposobów, między innymi w formie kartonikowych kart w różnych sklepach – z grami, elektroniką, hipermarketach, kioskach. Możemy też zdecydować się na prepaid przez internet – to właśnie w sieci możemy znaleźć bardzo tanie karty – nawet o 20 procent! Pamiętajmy jednak o tym, aby sprawdzić, czy serwis oferujący nam prepaid Xbox Live Gold jest godny zaufania, aby nie narazić się na niebezpieczeństwo utraty pieniędzy.

Podsumowując, gdy szukasz dobrego upominku dla gracza, pomyśl o wykupieniu dla niego specjalnej karty prepaid. To sprawdzony prezent, który na pewno się przyda!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here