Pogromcy to gra przygodowa, w której gracz wciela się w młodego wojownika poszukującego sławy oraz uznania. Jego zadaniem będzie pokonanie trudnych przeciwników pochodzących ze świata fantasy. Jak również krwawe walki na arenie z innymi graczami, czy stawianie czoła inwazjom groźnych potworów.

Gra jest bardzo dynamiczna, dlatego już w pierwszych minutach gracz rzucony zostaje w wir akcji. Poszukiwacz przygód staje oko w oko z niebezpiecznym wilkiem, z którym musi podjąć nagłą walkę.

Postać głównego bohatera, tak jak i inni gracze, posiada swoje statystyki, dzięki którym możliwe jest oznaczenie mocy, zdrowia, a nawet pancerza wojownika. Pierwszymi, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczowi będą wilki, następnie wilkołaki i coraz bardziej wymyślne stwory ze świata fantasy.

Każdy pojedynek kończy się otrzymaniem punktów doświadczenia. Jeśli będzie on również wygrany gracz otrzymuje dodatkowe wyposażenie, czy też srebro, za które można wynająć trenera, który będzie także szkolić bohatera gry.

Gra oferuje dziesiątki rodzajów broni oraz pancerzy, a każdy z tych przedmiotów może zostać ulepszony, co zwiększy jego efektywność, a to z kolei przełoży się na statystyki bohatera.


Pogromcy, Pogromcy gra, gra mmorpg Pogromcy, gra przeglądarkowa Pogromcy, gra na przeglądarkę Pogromcy, MMORPG gra Pogromcy, gra przeglądarkowa Pogromcy, opinie Pogromcy, multiplayer Pogromcy, Pogromcy gracze, Pogromcy recenzja gry, Pogromcy gra browser

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here