WWE 2K17 jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej gry wrestlingowej, w której gracze mogą mierzyć się w różnych typach rozgrywki. Najnowsze WWE 2K17 posiada dużo lepiej rozwiniętą mechanikę rozgrywki w porównaniu do poprzedniej części – WWE 2K16. Twórcy odpowiedzialni za produkcję naprawdę dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej odzwierciedlić zmagania prawdziwych zawodników wrestlingu. Zarówno tych występujących w federacji WWE, jak również w federacji NXT. Dzięki takiemu miksowi zawodników, w grze będzie można spotkać nie tylko prawdziwe gwiazdy ringu, ale również i tych początkujących wrestlerów, którzy zapowiadają się na przyszłe gwiazdy. Oczywiście w grze WWE 2k17 nie mogło zabraknąć prawdziwych legend z ringu. Gracze będą mogli spotkać takich zawodników jak: Chris Jericho, Booker T, Fernando, Andre The Giant, The Rock, Goldberg, John Cena. Twórcy nie zapomnieli o żeńskich legendach z ringu; dzięki temu spotkać będzie można również Sashę Banks, Paige i siostry Bella.
Twórcy gry zadbali o poprawę realizmu walki w grze. Dzięki temu oprócz standardowych ciosów pojawiły się również obalenia, rzucania o matę, jak i wykorzystywanie rozmaitych przedmiotów. Nowy WWE 2k17 został wzbogacony o dodatkowy tysiąc nowych animacji ruchów, przez co ta odsłona jest jedną z najbardziej dopracowanych z całego cyklu. Co ważne dla tego tytułu, wprowadzono możliwość walk nie tylko na ringu. Gracze zmierzą się również poza nim, blisko publiczności, czy też jeszcze przed samym wyjściem na ring – za sceną.
Podobnie jak w poprzednich tytułach, tak samo w WWE 2k17 gracze będą mieli możliwość zmierzenia się w różnych trybach rozgrywki – dostępne one są zarówno w wersji single, jak i multi player. Jednym z ciekawszych trybów dostępnych w grze jest MyCareer, który doskonale znają wszyscy fani poprzednich części. To właśnie w tym trybie gracze zyskają możliwość prowadzenia swojej postaci po szczeblach kariery na sam szczyt, gdzie czekają na nich sława i mistrzowskie pasy. Jednakże twórcy najnowszego WWE 2k17 wprowadzili nowość do tego trybu. Gracze zyskali możliwość wyboru zachowania podczas udzielanych przez nich wywiadów. Gracze zyskają możliwość spokojnej rozmowy z mediami, czy wywołania bójki i trafienia przed sąd. Równie ciekawie zapowiada się tryb WWE Universe, który charakteryzowany jest na transmisje telewizyjne. Przed walką będziemy mogli zobaczyć wywiady, krótkie urywki walk, a nawet oprawę wchodzenia na ring. Pojawiła się tutaj także możliwość rozpoczęcia walki przed rozpoczęciem oficjalnej walki na ringu.
Prawdziwych fanów ucieszy niewątpliwie fakt bonusu, jaki oferują twórcy gry. Dla każdego gracza, który zdecyduje się na zakup gry w ofercie przedpremierowej, twórcy przewidzieli prezent w postaci grywalnej postaci. Gracze w prezencie dostaną legendarnego zawodnika – Billa Goldberga – w dwóch odsłonach, za czasów jego występów w WWE oraz w WCW. Dodatkowo oprócz legendarnego zawodnika – otrzymają dwie areny WCW. Sama gra zapowiada się niezwykle dobrze. Pełne animacje oraz postawienie na realizm skusi miłośników gier z gatunku bijatyk.


download WWE 2K17 pełna wersja pc, WWE 2K17, WWE 2K17 chomikuj, WWE 2K17 crack, WWE 2K17 crack do pobrania, WWE 2K17 demo do pobrania, WWE 2K17 demo gry, WWE 2K17 demo pc, WWE 2K17 download pc, WWE 2K17 download za darmo, WWE 2K17 działajaca wersja, WWE 2K17 gra do pobrania, WWE 2K17 gra za darmo, WWE 2K17 pełna wersja gry na pc, WWE 2K17 pobierz, WWE 2K17 pobierz za darmo, WWE 2K17 reloaded, WWE 2K17 ściągnij, WWE 2K17 ściągnij na pc, WWE 2K17 skąd pobrać, WWE 2K17 skidrow, WWE 2K17 torrent, WWE 2K17 utorrent, WWE 2K17 za darmo pc, skąd pobrać WWE 2K17 pc, WWE 2K17 do pobrania, pobierz WWE 2K17, WWE 2K17

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here