gry do pobraniaMroczny RPG to marzenie wielu graczy. Właśnie to oferuje najnowszy Vampyr od studia DONTNOD Entertainment. Protagonistą jest weteran chirurgii wojskowej, który wraca po I Wojnie Światowej, aby udzielać się i nieść pomoc ludziom podczas szalejącej epidemii grypy hiszpanki. W drodze jednak zostaje zaatakowany i ugryziony przez wampira. Od tego momentu bohater jest rozdarty pomiędzy swoim powołaniem, a powoli przejmującym nad nim kontrolę głodem zimnego krwiopijcy.

Fabuła Vampyra osadzona została w Anglii w początku XX wieku. Francuskie studio DONTNOD Entertainment odpowiedzialne za grę, znane jest między innymi z takich tytułów, jak Remember Me, czy przygodówki Life is Strange. Za wydawnictwo wersji PC odpowiedzialna jest firma Focus Home Interactive.

Vampyr oficjalny trailer gry

Gra Vampyr przenosi graczy do czasów Europy w okresie, w którym szalała epidemia niezwykle niebezpiecznej oraz zabójczej grypy hiszpanki, a na ulicach Londynu panowała przemoc oraz strach. Przyjdzie nam wcielić się w rolę Jonathana E. Reida – niezwykle poważanego chirurga wojskowego. Powraca on z frontu I Wojny Światowej z nową misją – niesienia pomocy chorym ludziom oraz odnalezienia sposobu na powstrzymanie niebezpiecznej choroby. Jednak coś staje na przeszkodzie – nasz bohater budzi się w grobie i odkrywa, że stał się wampirem. Od tego momentu Jonathan będzie musiał się zmagać nie tylko z panującą chorobą, ale również ze swoją nową przypadłością – ciągłego głodu krwiopijcy i pragnienia krwi. Prowadzić to będzie do podejmowania ciągle nowych decyzji – kogo zabić, a kogo uratować – każda decyzja będzie bowiem wpływać na dalszą fabułę gry.

Vampyr oferuje standardowy tryb erpegowej akcji. Podczas rozgrywki przemierzać będziemy mroczne zaułki Londynu, gdzie będziemy wykonywać szereg zadań głównych oraz szereg zadań pobocznych – dodatkowo będziemy mieli okazję do rozmów z napotkanymi na ulicach postaciami niezależnymi. Na ulicach przyjdzie nam również stanąć przed nowym wyzwaniem – nowym gatunkiem wampirów, które są niezwykle agresywne. Ich pojawienie może być powiązane z mutacją hiszpanki. Na naszej drodze staną nie tylko wampiry, ale również członkowie niezwykle starej organizacji – łowców wampirów. W walce wykorzystywać będziemy nie tylko gołe dłonie oraz broń białą, jak i palną, ale także nabyte w drodze ewolucji wampirze umiejętności.

Jak przystało na grę powiązaną z wampirami – motywem przewodnim będzie również element wypijania krwi z ofiar. Naszym żywicielem może zostać praktycznie każda napotkana postać – przeciwnik w walce, jak również przypadkowa osoba, którą spotkaliśmy podczas eksploracji. Bardzo często gracze będą musieli podjąć niezwykle trudne decyzje – raz wyeliminowana postać nie pojawi się na mapie ponownie, a jeżeli była powiązana z jakimś zadaniem, utracimy możliwość ukończenia danego questa. Twórcy postanowili na wprowadzenie do świata Londynu aż 60 postaci, które posiadać będą dokładny profil oraz cechy indywidualne – ich obecność wpływać będzie również na całe miasto. Dlatego pożywienie się losowo spotkaną osobą może okazać się niezwykle niemądrym posunięciem. Zdecydowanie lepszą decyzją przed pożywieniem się daną osobą, będzie zebranie o niej jak największej ilości informacji. Krew będzie również wpływać na współczynnik doświadczenia – im więcej jej wypijemy, tym silniejszy stanie się nasz bohater. Wypijanie krwi z łowców wampirów, czy szczurów będzie dawało graczowi doświadczenie, jednak dopiero po pożywieniu się mieszkańcem Londynu zdecydowanie odczujemy przyrost doświadczenia.


Vampyr gra do pobrania, Vampyr do pobrania, Vampyr pobierz, download Vampyr pełna wersja pc, Vampyr, Vampyr chomikuj, Vampyr crack, Vampyr crack do pobrania, Vampyr demo do pobrania, pobierz Vampyr, Vampyr, Vampyr demo gry, Vampyr demo pc, Vampyr download pc, Vampyr download za darmo, Vampyr działająca wersja, Vampyr gra za darmo, Vampyr pełna wersja gry na pc, Vampyr pobierz za darmo, Vampyr reloaded, Vampyr utorrent, Vampyr za darmo pc, skąd pobrać Vampyr pc, Vampyr ściągnij, Vampyr ściągnij na pc, Vampyr skąd pobrać, Vampyr skidrow, Vampyr torrent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here