The Guild 3 jest kolejną odsłoną serii gier o charakterze ekonomicznym, która została wzbogacona o dodatkowe elementy z gier RPG. Gracze mają możliwość sprawdzenia swoich sił w kilku ścieżkach kariery, w grze osadzonej w średniowiecznym świecie. Napotkane zadania oraz cele różnią się w zależności od wybranej klasy postaci, dlatego jest w czym wybierać.
Cała seria The Guild została zapoczątkowana w 2002 roku i to wówczas zadebiutowała jako gra łącząca w sobie elementy strategii ekonomicznej, gier RPG, jak również symulatora życia. Trzecia odsłona gry, tak samo, jak jej poprzednie części zaprojektowana została z myślą o posiadaczach komputerów stacjonarnych.
The Guild 3Fabuła gry The Guild 3 została osadzona w 1400 roku – czyli w późnym średniowieczu. To właśnie wtedy pewien etap w życiu ludzi zaczął się kończyć, a zastąpiony został zupełnie nowym postrzeganiem świata. W grze tak samo, jak w poprzednich częściach, graczowi przyjdzie wcielić się w rolę średniowiecznego mieszczanina, który zajmuje się przede wszystkim handlem oraz polityką. Zadaniem każdego z graczy będzie stworzenie silnej dynastii – będzie musiała ona przetrwać nie tylko długie lata, ale również zmiany, jakie zachodzić będą w Europie. Pierwszą dużą różnicą, jaką można zaobserwować w trzeciej części gry to brak zwartej, klasycznej kampanii fabularnej. Fabuła została nakreślona w sposób sandboksowy. Gracze będą mieli możliwość wykonywania poszczególnych zadań oraz opowieści, które w bardzo delikatny sposób będą ze sobą powiązane.


Pod względem mechaniki gry, trzecia odsłona The Guild nie odbiega od rozwiązań znanych graczom z poprzednich części serii. Gra skupia się przede wszystkim na tworzeniu i rozwijaniu swojego własnego biznesu, a możliwe jest to na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego, jaką drogę wybierze gracz – np. poprzez handel dobrami, w których dany gracz się wyspecjalizował. Gracze podczas swojej przygody zyskają również możliwość dołączenia do jednej z gildii, które występują w grze. Zyskają możliwość dołączenia np. do gildii alchemików. Dzięki przynależności do jednej z gildii, czy frakcji, gracz zyska możliwość poznania np. nowych umiejętności specjalnych – dzięki temu zyska możliwość stopniowego wpływania na otaczający go świat.
W The Guild 3 już nie będziemy mieli możliwości podążania jedną, zwartą linią fabularną. Dużo większy nacisk położono na scenariusze, których jest w grze około 12. Gracze zyskają możliwość odwiedzenia kilku zróżnicowanych miast oraz okolic znajdujących się w ich sąsiedztwie. Twórcy gry położyli również nacisk na sztuczną inteligencję – NPCów, na których gracze trafią podczas swojej wędrówki.

The Guild 3 i inteligentne postacie NPC

Na potrzeby The Guild 3 opracowano specjalny system pozwalający postaciom niezależnym analizować ich otoczenie i reagować na zaistniałe sytuacje. Gracze muszą mieć na uwadze również stosunki, w jakich żyją z mieszkańcami miasta. Ich stosunek do naszego bohatera będzie miał istotny wpływ na przebieg całej rozgrywki. Warto zatem odpowiednio planować swoje działania, nie zaszkodzi również zainteresowanie się polityką – dzięki temu można zyskać nie tylko stałą pensję, ale również potrzebne przywileje oraz kontakty.


download The Guild 3 pełna wersja pc, The Guild 3, The Guild 3 chomikuj, The Guild 3 crack, The Guild 3 crack do pobrania, The Guild 3 demo do pobrania, The Guild 3 demo gry, The Guild 3 demo pc, The Guild 3 download pc, The Guild 3 download za darmo, The Guild 3 działajaca wersja, The Guild 3 gra do pobrania, The Guild 3 gra za darmo, The Guild 3 pełna wersja gry na pc, The Guild 3 pobierz, The Guild 3 pobierz za darmo, The Guild 3 reloaded, The Guild 3 ściągnij, The Guild 3 ściągnij na pc, The Guild 3 skąd pobrać, The Guild 3 skidrow, The Guild 3 torrent, The Guild 3 utorrent, The Guild 3 za darmo pc, skąd pobrać The Guild 3 pc, The Guild 3 do pobrania, pobierz The Guild 3, The Guild 3

3 KOMENTARZE

 1. Działa!
  Ta gra jest super! Nie znam lepszej gry od Guild 3 bo tylko ta gra oferuje mi np. zarządzanie swoim biznesem oraz działanie w polityce, w międzyczasie mogę likwidować konkurencję za pomocą miecza, a to wszystko w czasach średniowiecza, a to lubie gry średniowieczne, bo mają super klimat.
  Polecam The Guild 3 bardzo, jak ktoś nie grał to niech żałuje!

   
 2. Ta gra jest extra! Bardzo polecam pobrać ją z tej strony, nie miałem problemów z instalacją i z uruchomieniem. Już się ostro wciągnąłem, ale takie jest The Guild 3 – mocno wciąga i o to chodzi!
  Pozdrówka

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here