SpellForce 3 jest kolejną już odsłoną niezwykle popularnej serii gier. Twórcy nie odeszli od wypracowanych latami konceptów – w trzeciej odsłonie dostaniemy niezwykle wciągającą grę strategiczną z elementami bardzo rozbudowanego RPG. Dodatkowo wszystko zostało osadzone w świetnym klimacie fantasy. Gracze skupiać się będą nie tylko na werbowaniu nowych jednostek oraz rozbudowywaniu swojej bazy wypadowej – skupić się będą musieli również na rozwijaniu umiejętności swojego głównego bohatera, jak i jego kompanii. SpellForce 3 będzie prequelem do poprzednich odsłon serii. Dzięki temu gracze zyskają cały, duży i spójny świat, a nie zlepek stosunkowo niewielkich wysp.

Gra SpellForce 3 osadzona jest przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części gry, poznajemy świat Eo zanim został on rozerwany i podzielony na dużą ilość niewielkich wysepek. Dzięki temu każdy z graczy rozpoczynający przygodę w kolejnej części gry może dokładnie prześledzić wydarzenia, które doprowadziły do rozpadu świata i powstania otoczenia znanego z pierwszej części gry. Niezwykle istotny okaże się również udział Kręgu w tych wszystkich wydarzeniach; organizacji, która zrzesza w swoich szeregach trzynastu najpotężniejszych magów ze wszystkich ras. Głównym zagrożeniem, z jakim będą musieli zmierzyć się gracze w SpellForce 3, będzie nowa, tajemnicza frakcja – Arcane.

Zgodnie z przyzwyczajeniami graczy, podobnie w SpellForce 3, twórcy gry postawili na połączenie mechaniki RTS oraz RPG. Gracz podobnie, jak w innych grach z gatunku RPG tworzy swoją własną postać i ją rozwija, a z czasem dołącza do innych bohaterów. Twórcy gry postawili na jeszcze większy rozwój postaci gracza, twórcy odeszli między innymi od tradycyjnego podziału na klasy postaci, jakie znaliśmy do tej pory. Twórcy gry postawili w tej odsłonie gry na szereg nowych umiejętności, zdolności oraz specjalizacji, dzięki którym gracz będzie w stanie stworzyć postać według swoich własnych upodobań. Podczas przeszukiwania lochów gracze zyskają możliwość sterowania maksymalnie sześcioosobową grupą herosów. Podczas tego typu eksploracji gra przypomina nieco gatunek hack-n-slash, gdzie umiejętności przypisane są do odpowiednich klawiszy, gracz mierzy się z grupkami wrogów i rozwiązuje zagadki, czy omija pułapki. Alternatywą dla lochów i podziemi jest świat na powierzchni, w którym gracz również będzie musiał się odnaleźć. To na powierzchni gracz będzie musiał wznieść swoje obozowisko oraz werbować swoje wojsko, które będzie go wspomagało w walce. W SpellForce 3 walki jest jeszcze więcej, gracze będą mieli do dyspozycji prawdziwe armie, a nie zbrojną bandę, znaną z poprzednich części. W tej części gry dużo większy nacisk położono na formację jednostek. Na przebieg walk duży wpływ będą miały także inne czynniki – między innymi ukształtowanie terenu, widoczność, czy wcześniej przeprowadzony zwiad.

Spell Force 3 – Poznaj historię uniwersum

Gra została osadzona przed wydarzeniami znanymi graczom z poprzednich części. Dlatego też wszystkie znane lokacje z pierwszej i drugiej części zostały diametralnie zmienione. Gracze nie będą już podróżować pomiędzy małymi wyspami za pośrednictwem dobrze znanych portali. Wydarzenia z trójki dzieją się przed rozpadem świata, dlatego będziemy mieli okazję poznania kontynentu w całości i przemierzania go bez ograniczeń.


download SpellForce 3 pełna wersja pc, SpellForce 3, SpellForce 3 chomikuj, SpellForce 3 crack, SpellForce 3 crack do pobrania, SpellForce 3 demo do pobrania, SpellForce 3 demo gry, SpellForce 3 demo pc, SpellForce 3 download pc, SpellForce 3 download za darmo, SpellForce 3 działajaca wersja, SpellForce 3 gra do pobrania, SpellForce 3 gra za darmo, SpellForce 3 pełna wersja gry na pc, SpellForce 3 pobierz, SpellForce 3 pobierz za darmo, SpellForce 3 reloaded, SpellForce 3 ściągnij, SpellForce 3 ściągnij na pc, SpellForce 3 skąd pobrać, SpellForce 3 skidrow, SpellForce 3 torrent, SpellForce 3 utorrent, SpellForce 3 za darmo pc, skąd pobrać SpellForce 3 pc, SpellForce 3 pobierz, SpellForce 3 do pobrania, pobierz SpellForce 3, SpellForce 3

4 KOMENTARZE

 1. Pamiętam jak grałem w pierwszą część Spell Force, byłem jeszcze gówniakiem:)
  Teraz po tylu latach mam okazję już zagrać w Spell Force 3, tak się jaram 😛
  Teraz pobieram, zaraz odpalam i ciekawi mnie, czy będzie tak bardzo klimatyczna jak pierwsza część, mam nadzieje, że tak:)

   
 2. Przegapiłem premierę Spell Force 3 upsss. Już pobieram, ta gra była swego czasu super, ciekawa jaka jest teraz.

   
 3. Świetny RTS i w sumie też gra strategiczna. Nareszcie coś, co mnie wciągnęło i właśnie takie gry jak Spell Force 3 chcę, żeby były tworzone dla nas, dla graczy.

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here