gry do pobraniaGracze wreszcie doczekali się kontynuacji gry z 2015 roku. Za Project CARS 2 odpowiedzialne jest to samo studio – Slighty Mad. Producenci zatroszczyli się między innymi o dodanie nowych tras, powiększenie garażu, dodanie trybu współpracy w kampanii oraz dodanie kilku nowych opcji sieciowych.

Project CARS 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej pierwszej części gry z 2015 roku. Twórca, czyli Studio Slighty Mad znane jest między innymi z takich tytułów jak Test Drive: Ferrari Racing Legends, czy serii Need for Speed: Shift. Część druga – podobnie jak pierwsza – została częściowo sfinansowana dzięki portalowi World of Mass Development. Dzięki temu przy tworzeniu gry uczestniczyli również sami gracze, którzy mieli możliwość przekazania twórcom swoich uwag. Założenia w drugiej części gry nie zmieniły się od tych znanych z pierwszej części. Dzięki temu gra pozostała dalej przy niezwykle realistycznym podejściu do modelu jazdy – deweloperzy jednak dodali wiele opcji, które oddziałują na poziom trudności przeciwników, jak również pozwalają na wyłączenie lub włączenie ułatwień w trybie jazdy –w tym optymalizacja linii jazdy, czyli wyświetlanie linii jazdy na torze.

Project CARS 2 oficjalny trailer gry

W przeciwieństwie do pierwszej części gry, w drugiej gracze otrzymali zdecydowanie większy wachlarz lokacji. Twórcy dali graczom aż 50 lokalizacji, co przekłada się na aż 200 tras!
W drugiej części gracze dostali aż 200 samochodów w 40 różnych kategoriach – w tym zupełnie nową kategorię samochodów koncepcyjnych.

Gracze będą mieli możliwość gry w dwóch trybach – single oraz multi player. Opcją podstawową jest tutaj oczywiście kampania przeznaczona dla jednego gracza – jednak graczy ucieszy fakt możliwości jej przejścia w trybie co-opa. Wówczas druga osoba wciela się w rolę pilota, czy też innego członka drużyny. Project CARS 2 oferuje również rozgrywkę w trybie multiplayer. Ten tryb ucieszy każdego z graczy – daje bowiem możliwość nie tylko pojedynkowania się z konkretnymi graczami, ale również brania udziału w wyścigach z udziałem większej ilości graczy. Dodatkowo twórcy zapewniają, że w trybie multi będziemy mieli możliwość zmierzenia się z wieloma zadaniami, wyzwaniami oraz rankingami.

Dodatkowo każdy z graczy, który lubi majsterkować przy wirtualnym samochodzie znajdzie coś dla siebie, twórcy gry zatroszczyli się również o liczne opcje pozwalające na dostosowanie naszego samochodu, a następnie jego przetestowanie na przygotowanym przez nas samych torze.

Project CARS 2 zapowiada się niezwykle interesująco. Dzięki współpracy twórców oraz graczy możliwe było osiągnięcie niezwykle realnego modelu jazdy – wszystkie uwagi, jakie przekazywali testerzy, trafiły do twórców, a oni zaimplikowali je do produktu finalnego. Model jazdy byłby niczym, w momencie, kiedy nie byłoby miejsca do testowania nowych maszyn. Studio zadbało również i o ten aspekt. Dzięki dodaniu ogromnej ilości lokalizacji – aż 50 – możliwe było dodanie wielu tras. W Project CARS 2 gracze do dyspozycji będą mieli blisko 200 tras, na których będą mogli się ścigać.


Project CARS 2 gra do pobrania, Project CARS 2 do pobrania, Project CARS 2 pobierz, download Project CARS 2 pełna wersja pc, Project CARS 2, Project CARS 2 chomikuj, Project CARS 2 crack, Project CARS 2 crack do pobrania, Project CARS 2 demo do pobrania, pobierz Project CARS 2, Project CARS 2, Project CARS 2 demo gry, Project CARS 2 demo pc, Project CARS 2 download pc, Project CARS 2 download za darmo, Project CARS 2 działająca wersja, Project CARS 2 gra za darmo, Project CARS 2 pełna wersja gry na pc, Project CARS 2 pobierz za darmo, Project CARS 2 reloaded, Project CARS 2 utorrent, Project CARS 2 za darmo pc, skąd pobrać Project CARS 2 pc, Project CARS 2 ściągnij, Project CARS 2 ściągnij na pc, Project CARS 2 skąd pobrać, Project CARS 2 skidrow, Project CARS 2 torrent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here