gry do pobraniaNeed for Speed: Payback jest kolejną odsłoną niezwykłej serii, którą wszyscy gracze zdążyli już pokochać. Za najnowszą część odpowiedzialne jest studio Ghost Games, które poznaliśmy już wcześniej – z poprzednich dwóch części gry: Need for Speed Rivals oraz Need for Speed.

Need for Speed: Payback jest kolejną częścią, kontynuowaną przez Electronic Arts. Studio Ghost Games, które poznaliśmy za sprawą dwóch części Need for Speeda z 2011 oraz 2013 roku. Samo studio posiada jednak dużo większe doświadczenie z zakresu tworzenia gier wyścigowych. Zostało bowiem założone przez byłych pracowników Citerion Games – studia, które odpowiedzialne było między innymi za powstanie serii Burnout. Ważną informacją jest fakt, że Need for Speed: Payback powstał we współudziale ze społecznością graczy. To właśnie oni dołożyli do finalnego produktu kilka pozycji.

Need for Speed: Payback oficjalny trailer gry

W Need for Speed: Payback poznamy losy trójki bohaterów. Będzie to Tyler, Mac oraz Jess. Ekipa wcześniej liczyła o jedną osobę więcej, jednak ich wspólniczka zdradziła ich, a przez to stracili oni praktycznie wszystko. Chcąc odzyskać swoją pozycję oraz zemścić się, trójka bohaterów musi zmierzyć się z kartelem zwanym Familią. Problemem jest tylko to, że kartel ma wtyczki nawet w policji. Oznacza to, że trójka bohaterów jest zdana tylko i wyłącznie na siebie.

Gra Need for Speed: Payback przeznaczona na komputery stacjonarne jest typową grą wyścigową z elementami zręcznościowymi – podobnie, jak wszystkie poprzednie części z tej serii. Akcja gry rozgrywa się na otwartym terenie miasta Fortune Valley – występuje w nim pełny tryb dobowy. Podczas gry zmierzymy się z różnymi wyścigami, które podzielone zostały na kilka głównych kategorii. Jednym z najatrakcyjniejszych trybów gry w Need for Speed: Payback są pościgi policyjne. Nie licząc tego trybu, w grze będziemy oczywiście ścigać się na czas, brać udział w regularnych wyścigach, pokazach kaskaderskich, jak również w bitwach samochodowych. Jedną z niespodzianek, jakie występuję w NFS jest niewątpliwie jazda terenowa.

W grze będziemy mieli dostęp do bardzo dużej ilości pojazdów. Producenci oferują nam aż pięć kategorii samochodów – wyścigowe, drift, terenowe, drag oraz do ucieczki. Nazewnictwo nie jest przypadkowe, bowiem każdy typ samochodów przypisany jest do konkretnego trybu dostępnego w grze – dla przykładu samochód terenowy nie spełni się w trybie driftu. Dodatkowo, twórcy gry dodali możliwość dostosowania samochodów w Need for Speed: Payback – możliwa będzie modyfikacja samochodów pod względem osiągów oraz wyglądu. Gracze będą mieli możliwość przerabiania porzuconych wraków, czy ich restaurowania i przekształcania w świetne samochody.

Twórcy gry dodatkowo zapowiedzieli, że w Need for Speed: Payback każdy z trzech bohaterów dostępnych w grze posiada inne umiejętności. Będzie miało to znaczący wpływ na prowadzenie konkretnych samochodów – każdy bohater będzie posiadał unikatowe umiejętności wpływające na styl gry konkretnym rodzajem maszyn.  Wpłynie to na dużo lepszy feeling z rozgrywki.


Need for Speed: Payback gra do pobrania, Need for Speed: Payback do pobrania, Need for Speed: Payback pobierz, download Need for Speed: Payback pełna wersja pc, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback chomikuj, Need for Speed: Payback crack, Need for Speed: Payback crack do pobrania, Need for Speed: Payback demo do pobrania, pobierz Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback demo gry, Need for Speed: Payback demo pc, Need for Speed: Payback download pc, Need for Speed: Payback download za darmo, Need for Speed: Payback działająca wersja, Need for Speed: Payback gra za darmo, Need for Speed: Payback pełna wersja gry na pc, Need for Speed: Payback pobierz za darmo, Need for Speed: Payback reloaded, Need for Speed: Payback utorrent, Need for Speed: Payback za darmo pc, skąd pobrać Need for Speed: Payback pc, Need for Speed: Payback ściągnij, Need for Speed: Payback ściągnij na pc, Need for Speed: Payback skąd pobrać, Need for Speed: Payback skidrow, Need for Speed: Payback torrent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here