Mass Effect 4 – czyli Andromeda jest tytułem niezwykle wyczekiwanym przez wszystkich fanów gatunku oraz poprzednich części. W czwartej odsłonie niezwykle popularnego RPGa gracze wcielają się w członka międzygalaktycznej ekspedycji. Jej celem jest zbadanie nowej galaktyki – tytułowej Andromedy. Zadaniem gracza będzie przemierzanie nowej galaktyki, gdzie będzie wchodzić w interakcję z zamieszkującymi ją stworzeniami. Do tego występuje tu bardzo rozbudowana główna linia fabularna oraz szereg zadań pobocznych. Główną siłą nowego Mass Effect jest jego fabuła osadzona w nowej galaktyce. Wydarzenia rozpoczynają się w 2176 roku, czyli na siedem lat przed pierwszym kontaktem ze znanymi fanom gry Żniwiarzami. Głównym celem wyprawy, w którą oprócz ludzi zaangażowani byli również inni mieszkańcy Drogi Mlecznej, była budowa Ark. Arki to potężne statki, których celem jest transport przedstawicieli danego gatunku z rodzimej planety do nowej galaktyki – do Andromedy. Zadaniem ekspedycji jest nie tylko zbadanie nowego świata. Jednym z zadań jest również znalezienie takiego świata, w którym będzie możliwe założenie nowego domu oraz znalezienie sposobu na szybsze podróże galaktyczne. Łączność pomiędzy Arkami zapewniona jest dzięki Nexusowi – centralnej jednostce komunikacyjnej, która działa tak samo jak Cytadela, która jest doskonale znana każdemu fanowi gry. Poszczególnymi statkami dowodzą Pionierzy – elitarni żołnierze. Podczas podróży do nowej galaktyki, członkowie ekspedycji przebywali w hibernacji przez ponad sześćset lat – dlatego tez nie są świadomi wydarzeń, jakie miały miejsce w Drodze Mlecznej od czasu ich wylotu. Głównymi bohaterami nowego Mass Effect: Andromeda jest Sarah oraz Scott Ryder – dzieci Aleca Rydera, Pioniera Arki Hyperion i jednocześnie legendarnego członka zespołu N7. Od tego, którego patagonistę gracz wybierze na samym początku gry, zależą niektóre wydarzenia, które mają miejsce w późniejszej rozgrywce.

Mass Effect Andromeda do pobraniaTak samo, jak we wcześniejszych częściach Mass Effect, tak samo i w Andromedzie fabuła jest wzbogacona o różne zdarzenia występujące w trakcie rozgrywki. Nie licząc głównego wątku fabularnego, gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnych wydarzeniach pobocznych. Dzięki temu gracz nie tylko zyska możliwość poznania historii zrekrutowanych do jego drużyny poszczególnych członków, ale również ma szansę odkryć historię planet. W trakcie rozgrywki gracze poznają nową rasę – Kettów.
Rozgrywka w nowym Mass Effect daje graczom możliwość poznania historii świata samodzielnie, jak również w trybie kooperacji. W trybie multiplayer aż czterech graczy będzie miało możliwość wspólnej rozgrywki. Tego typu zabawa jest podobna do trybu z Mass Effect 3 – gracze również będą mieli za zadanie odpieranie kolejnych fal przeciwników. Jednakże w Andromedzie pojawia się plecak odrzutowy, dzięki czemu rozgrywka staje się dużo bardziej dynamiczna i rozbudowana. W grze wprowadzono również system mikropłatności – za prawdziwą gotówkę – gracze zyskają możliwość zakupienia nowego uzbrojenia. Przedmioty w sklepie cyklicznie będą się zmieniać. Podczas rozrywki gracze będą zyskiwać nie tylko doświadczenie, ale również punkty prestiżu. Przyznawane będą one w zależności od stylu gry, jaki prezentuje dany gracz. Za zebrane punkty prestiżu gracze będą mieli możliwość wykupienia dodatkowych premii – takich jak np. większa ilość zdrowia.


download Mass Effect: Andromeda pełna wersja pc, Mass Effect: Andromeda, Mass Effect: Andromeda chomikuj, Mass Effect: Andromeda crack, Mass Effect: Andromeda crack do pobrania, Mass Effect: Andromeda demo do pobrania, Mass Effect: Andromeda demo gry, Mass Effect: Andromeda demo pc, Mass Effect: Andromeda download pc, Mass Effect: Andromeda download za darmo, Mass Effect: Andromeda działajaca wersja, Mass Effect: Andromeda gra do pobrania, Mass Effect: Andromeda gra za darmo, Mass Effect: Andromeda pełna wersja gry na pc, Mass Effect: Andromeda pobierz, Mass Effect: Andromeda pobierz za darmo, Mass Effect: Andromeda reloaded, Mass Effect: Andromeda ściągnij, Mass Effect: Andromeda ściągnij na pc, Mass Effect: Andromeda skąd pobrać, Mass Effect: Andromeda skidrow, Mass Effect: Andromeda torrent, Mass Effect: Andromeda utorrent, Mass Effect: Andromeda za darmo pc, skąd pobrać Mass Effect: Andromeda pc, Mass Effect: Andromeda do pobrania, pobierz Mass Effect: Andromeda, Mass Effect: Andromeda

1 KOMENTARZ DO GRY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here