↓↓Link do pobrania GTA 5 na końcu↓↓

Grand Theft Auto 5 to kolejna odsłona z serii gier, którą każdy gracz doskonale zna. GTA 5 to gra typu gangsterskiego od studia Rockstar North. Kolejna odsłona gry przenosi gracza do miasta Los Santos i w jego okolice. Miasto ukazane w grze wzorowane było na słynnym Los Angeles, a także okolic południowej Kalifornii. Twórcy gry przy produkcji poszli na całość i dali graczowi możliwość wejścia do miasta, które żyje swoim własnym życiem, wiele elementów rozgrywki zostało poprawionych tak samo jak bohaterowie.

GTA V od Rockstar North po raz kolejny przenosi gracza w okolice Kalifornii. Uniwersum dobrze znanej serii rozgrywa się w wymyślonym stanie San Andreas, które składa się z dwóch głównych miast. Los Santos jest jednym z nich, w którym rozgrywa się akcja nowej odsłony gry. Po raz kolejny studio RN w swojej produkcji pokazuje zachowania ludzi ze świata rzeczywistego w sposób komiczny.

W grze GTA V gracz ma możliwość wcielenie się w zupełnie nowych bohaterów. Michael jest jednym z nich, były złodziej banków który został objęty programem ochrony świadków. Trevor jest pilotem wojskowym w stanie spoczynku, który dodatkowo zmaga się z problemami psychicznymi. Trzecim bohaterem jest Franklin – młody mężczyzna pochodzący z getta, którego głównym zdaniem było odzyskiwanie samochodów od klientów którzy nie byli w stanie się spłacić. Każdy z trójki bohaterów wywodzi się z zupełnie innego i odmiennego środowiska społecznego, które można doskonale zlokalizować w grze i poznać je od podstaw. Studio RN skonstruował grę w arcymistrzowski sposób, dzięki temu praktycznie w każdym momencie rozgrywki gracz ma możliwość przełączenia się pomiędzy jednym z trzech bohaterów. Zabieg ten pozwala na zdecydowanie szybszą eksplorację miasta oraz znalezienie się w centrum akcji za pomocą jednego skrótu klawiszowego.

Jedną z głównych zalet nowej odsłony serii jest zróżnicowanie okolicy w jakiej osadzona jest akcja gry – dzięki temu gracz ma możliwość poruszania się po zatłoczonych ulicach, przedmieściach miasta, ale także na pustyniach, polach uprawnych, dolinach, bazach wojskowych a także na piaszczystym wybrzeżu miasta Los Santos. Świat przedstawiony w GTA V (link GTA 5 do pobrania gry) jest największym jaki do tej pory został oddany do dyspozycji gracza. Ekipa z RN dopracowała go w najdrobniejszych szczegółach – pomogły w tym nie tylko dane statyczne z regionów Kalifornii ale także wyprawy terenowe ekipy.

Gracz ma możliwość eksploracji miasta i jego okolic, nie będąc skrępowanym przez fabułę i główne zadania. Co najważniejsze w grze zostało ukrytych wiele mini gier dzięki którym gracz czerpie przyjemności z poznawania świata – spotkać można grę w golfa, tenisa czy choćby nawet uprawianie yogi. Nie da się ukryć jednak, ze sedno gry i przyjemność z niej stanowią wykonywane zadania. Składają się na nie tylko pobicia czy napady na bank. Niektóre zadania są ściśle powiązane z bohaterami gry. Gracz ma do dyspozycji szereg pojazdów – są to między innymi rowery, motocykle, samochody, ciężarówki, helikoptery czy też skutery wodne.

Gra zdecydowanie przeznaczona jest dla starszego grona odbiorców.

GTA 5 Do Pobrania

↓link poniżej↓

6 KOMENTARZE

  1. Działa. Wreszcie znalazłem dobre miejsce do pobierania gier. Pykam w GTA 5 już od rana i ciężko mi się oderwać od gry;D

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ