gry do pobraniaFIFA 18 to najnowsza część z serii jednej z najpopularniejszych gier piłkarskich – FIFA. Premiera gry była dość bardzo oczekiwana ze względu na nowości i ulepszenia wprowadzone w tej grze. Najnowsza produkcja posiada tryb singleplayer a więc tryb kariery, tryb journey itp. oraz w tryb multiplayer w postaci trybu FIFA Ultimate Team oraz jego rozgałęzienia w tryby FUT Draft i Ligi oraz inne rozwiązania, o których się dowiesz w tym miejscu.

FIFA 18 – Nowe zmiany

Gra FIFA 18 z pewnością uległa typowym zmianom, bo wprowadzono usprawnienia w mechanice gry, ulepszono oprawę graficzną względem poprzedniczki (FIFA 17), która charakteryzuje się teraz wysoką jakością grafiki dzięki nowej technologi Frosbite. Poza grafiką ciekawie się prezentuje sposób poruszania naszych zawodników oraz rywali, ponieważ czuć, że postacie poruszają się nieco ciężej i bardziej realistycznie. Usunięto problemy poprzedniczki takie jak nagłe upadki zawodników podczas, gdy sytuacja tego nie przewidywała, np. gdy rywale znajdowali się dalej od naszego zawodnika, on nagle upadał, co było dość denerwującym przypadkiem, jednak w FIFA 18 rozwiązano też uciążliwy problem. Wracając do efektów graficznych warto zwrócić uwagę na realistyczne postacie piłkarzy, bowiem teraz wyglądają jak żywe, czuć te emocje piłkarzy na twarzach i miejscami można ich pomylić z prawdziwością i o to chodzi twórcom FIFA 18. Kolejne zmiany dotyczą także stadionów, ponieważ w tej części FIFA stadiony wręcz imponują swoim wyglądem za dnia i w nocy, a system oświetlenia stadionów jest tak realistyczny, że może doprowadzić nas do pozytywnego szoku, poprzez nadmiar detali oraz realistyczne zachowanie kibiców na trybunach, ale podczas gry warto zwrócić uwagę także na takie szczegóły jak flagi czy też banerami kibiców, które nie są na zasadzie kopiuj-wklej, a różnią się między sobą i reagują na podmuchy wiatru.

W grze FIFA 18 wprowadzono także poprawki toru lotu piłki czy też zachowania bramkarzy, a dzięki poprawkom w poruszaniu piłkarzy, ci poruszają się teraz ciężej jakby faktycznie biegli po trawie, co jest bardzo dobrą informacją, bo gra stała się przez to bardziej realistyczna, jednak na początku stwarza nam pewne trudnośći, bowiem piłka, która również porusza się bardziej realistycznie, jest teraz cięższa do przyjęcia ale łatwa do stracenia, także w FIFA 18 główne role odgrywają nasze umiejętności, jeszcze bardziej w stosunku do poprzedniej części serii gry.

Drobne usprawnienia FIFA 18

Usprawnień jest sporo, jednak skupmy się na tych nieco ciekawszych jak wprowadzanie zmian bez wchodzenia do opcji zarządzania zespołem i to bez dodatkowych przerw, za pomocą odpowiedniej kombinacji klawiszy. Usprawniono także opcję niskiego oraz wysokiego dośrodkowania, dodano bardziej agresywny odbiór piłki w którym jak na logikę przystało, ryzykujemy żółtą lub czerwoną kartką. Uproszczono rzuty karne i rzuty wolne, które w FIFA 17 były nieco skomplikowane, na szczęście twórcy FIFA 18 zdali sobie z tego sprawę i poprawili to na naszą korzyść.

Wymagania sprzętowe gry FIFA 18

Wymagania minimalne:

System operacyjny: Windows 7/8/8.1 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 55 GB
Obsługiwane karty graficzne spełniające wymagania minimalne: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Zalecana konfiguracja:

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
Procesor: Intel i5-3550K @ 3,4 GHz lub AMD FX 8150 @ 3,6 GHz
RAM: 8GB
Miejsce na dysku twardym: 55 GB
Minimalne obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon R9 270
DirectX: 11.0


download fifa 18 pełna wersja pc, fifa 18, fifa 18 chomikuj, fifa 18 crack, fifa 18 crack do pobrania, fifa 18 demo do pobrania, fifa 18 demo gry, fifa 18 demo pc, fifa 18 download pc, fifa 18 download za darmo, fifa 18 działajaca wersja, fifa 18 gra do pobrania, fifa 18 gra za darmo, fifa 18 pełna wersja gry na pc, fifa 18 pobierz, fifa 18 pobierz za darmo, fifa 18 reloaded, fifa 18 ściagni, fifa 18 ściagni na pc, fifa 18 skąd pobrać, fifa 18 skidrow, fifa 18 torrent, fifa 18 utorrent, fifa 18 za darmo pc, skąd pobrać fifa 18 pc

6 KOMENTARZE

  1. Moja ulubiona część, gra się bardziej realistycznie i widać to nawet na przykładzie piłki, która zachowuje się jak prawdziwa:)

     
  2. Podoba mi się ta część serii ^^
    Ogólnie dość sporo się zmieniło, zwłaszcza w wyglądzie. Poza tym te nowe menu jest cudowne, bardzo przejrzyste:)
    Grałem i nadal gram i będę grał. Polecam FIFA 18 😉

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here