Każdy szanujący się fan piłki nożnej i tak samo każdy z graczy doskonale zna tytuł jakim jest Fifa. W tym roku mamy okazję poznać nowy tytuł jakim jest Fifa 16. Za produkcję gry, tak samo jak w przypadku pozostałych tytułów odpowiada oddział Electronic Arts. Gra oferuje swoim graczom możliwość udziału w wielu meczach i kierowanie wieloma drużynami, zarówno w trybie dla jednego gracza jak również w rozgrywce wieloosobowej.

Fifa 16 początkowo pojawiła się na konsolach. Jednak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich części i tutaj pojawiła się odsłona na komputery stacjonarne. Za produkcje Fifa 16 odpowiada kanadyjski zespół od Electronic Arts. Gra umożliwia graczowi przejęcie kontroli nad jedną z wielu drużyn, zarówno klubowych jak i narodowych. Wybraną drużyną można spróbować swoich sił zarówno w trybie dla jednego gracza jak również w grze multiplayer co daje jeszcze większe możliwości.

Twórcy zachwycili swoich fanów jedną nowością, która okazała się być przełomowa. W grze developerzy umożliwili graczom rozegranie spotkań żeńskimi drużynami narodowymi. Umożliwili oni rozrywkę w trybie szybkiego meczu, turnieju dla jednej osoby jak również spotkania z rodzaju szybkiego meczu poprzez sieć. Twórcy gry dali graczom do dyspozycji dwanaście żeńskich drużyn narodowych. W grze są to drużyny Austrii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwecji, Meksyku, Hiszpanii, a także Stanów Zjednoczonych. Drużyny żeńskie zostały dokładnie odwzorowane, dzięki czemu każda z zawodniczek posiada charakterystyczne cechy dla ich prawdziwych odpowiedników. Jedynym minusem w grze może okazać się brak możliwości rozgrywania meczy pomiędzy męskimi, a żeńskimi reprezentacjami.

Gra swoją premierę będzie miała pod koniec września 2015 roku. W polskiej wersji językowej w rolę komentatorów wcielą się jak w przypadku poprzednich części Włodzimierz Szaranowicz wraz z Dariuszem Szpakowskim.

Fifa 16 oferuje swoim graczom niezwykły realizm i rozgrywanie meczów nie tylko w trybie dla jednego gracza ale również dla wielu graczy. Wszystko zostało starannie odwzorowane dzięki specjalnym nagraniom i ich późniejszym korektom graficznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe zostało odwzorowanie zawodniczek – ich mimiki twarzy jak i specyficznych zachowań. Nagrania umożliwiły przeniesienie do wirtualnego świata zawodniczek z 12 państw.

Wszyscy gracze doskonale znają tytuły Fifa. Cieszy się on ogromnym powodzeniem i co roku zaskakuje nowymi odsłonami. We wrześniu tego roku gracze będą mieli przyjemność rozegrania swoich potyczek w tytule Fifa 16. W grze pojawiła się jedna, ale za to ogromnie grywalna zmiana w postaci żeńskich drużynowych. Jedynie część graczy może doszukać się tutaj minusów jakimi jest niemożliwość rozegrania meczy żeńsko – męskich. Gra oferuje niezwykle realistyczne mecze w czasie ustawionym przez samego gracza. Może to być krótkie spotkanie lub długa rozgrywka. Dzięki podłączeniu z internetem gracze mogą rywalizować między sobą dzięki meczom multi-player. Dzięki takiemu rozwiązaniu przed graczami rozpościerają się zupełnie nowe możliwości sprawdzenia się z graczami z całego świata.

Aktualizacja:

Od jakiegoś czasu dostępna jest także FIFA 17 do pobrania która posiada jeszcze więcej ciekawych nowości i ulepszeń w porównaniu do poprzedniczki. Zachęcamy do pobrania nowszej części gry z serii FIFA!

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnio znalazłem fajny FIFA Mobile hack który daje nam coinsy i vip pointy do naszego konta w FIFA Mobile. Sam korzystam, bo daje mi to dość sporą przewagę nad moją konkurencją, która jest w czołówce gry. Jakby ktoś chciał skorzystać, to zapraszam i gorąco zachęcam, bo warto.

    A co do FIFA 16 to fajna gra, tylko ma sporo bugów, ale FIFA 17 jest moim zdaniem o wiele lepsza, pod względem grafiki głównie.

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here