gry do pobraniaElex to gra RPG, która została osadzona w bardzo dużym świecie – fikcyjny i postapokaliptyczny. W świecie rządzi zaawansowana technologia wymieszana z mocą magiczną. Za Elex odpowiedzialne jest studio Piranha Bytes – które jest doskonale znane graczom z niezwykle popularnej serii gier Gothic.

Akcja gry Elex osadzona została w bardzo mrocznym, postapokaliptycznym uniwersum – na każdym kroku będzie można spotkać magię oraz zaawansowaną technologię. Podczas rozgrywki trafiamy na planetę Magalan – kilka lat wcześniej uderzył w nią meteoryt. Katastrofa doprowadziła do upadku cywilizacji, która zamieszkiwała tamtejsze tereny. Na jej zgliszczach powstał zupełnie nowy świat, założony przez nielicznych ocalałych. Jednak wraz z meteorytem na planecie pojawiło się coś jeszcze – nieznany wcześniej pierwiastek, tytułowy elex. Wykorzystuje się go do produkcji uzbrojenia, jak i stosowania magicznych umiejętności. Używanie go jednak skutkuje pojawieniem się efektów ubocznych – używający go zaczynają tracić ludzkie odczucia. Jednak pomimo tych informacji, o złoża tego surowca ciągle toczą się walki.

Elex oficjalny trailer gry

Społeczeństwo, jakie wyrosło na zgliszczach planety Magalan, podzieliło się na kilka obozów. Najsilniejszy obóz to tak zwani Albowie – jest to frakcja o imperialistycznych zapędach, poprzez nadużywanie elexu zatracili oni swoje człowieczeństwo, kierują się swoimi własnymi interesami. Przeciwko grupie Albów stają trzy kolejne obozy. Berserkerzy, którzy dążą do harmonii z naturą, zaawansowani technologicznie Klerycy oraz stroniący od wszystkiego Banici.

W Elex zaczynamy jako generał Albów – zostajemy zdradzeni przez naszych pobratymców i pozostawieni na pastwę losu. Udaje się nam jednak przeżyć i wracamy do siebie w obozie Berserkerów, gdzie nie pamiętamy wydarzeń z naszej przeszłości. Od tego momentu przed graczem zostaje otwarta możliwość pokierowania naszymi losami. Będziemy przemierzać nowy, nieznany świat, aby następnie dołączyć do Berserkerów, Kleryków lub Banitów. Każdy z obozów inaczej wyobraża sobie przyszłość świata oraz zupełnie inaczej planuje swoją przyszłość.

W miarę pomagania konkretnej frakcji zyskamy dostęp do magii, niekonwencjonalnej broni, jak i potężnej technologii.

Producenci oddali do dyspozycji graczy ogromny świat, który nie jest podzielony ekranami logowania. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie prowadzić eksplorację, nie będąc zmuszani do oglądania ciągłego ekranu ładowania. Jedynym ograniczeniem w eksploracji okazać się może jedynie level naszego bohatera, jak również poziom niektórych przeciwników. Terytoria, jakie przyjdzie nam zwiedzać, są bardzo zróżnicowane – odwiedzimy między innymi bagna, pustynie, ośnieżone lasy, jak i zielone puszcze. Przemierzanie tak ogromnego terenu może być nurzące w późniejszym etapie gry – właśnie dlatego twórcy wprowadzili możliwość szybkiej podróży. Jest to dokładnie ten sam system, jaki doskonale znamy z innych tytułów (np. Skyrim). Dodatkowo możemy skorzystać z bardzo wygodnego środka transportu, jakim jest plecak odrzutowy będący na naszym wyposażeniu.


Elex gra do pobrania, Elex do pobrania, Elex pobierz, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra za darmo, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex utorrent, Elex za darmo pc, skąd pobrać Elex pc, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent

3 KOMENTARZE

  1. Świetna gra, udało się pobrać z najnowszym patchem, żadnych problemów nie miałem, można brać stąd, jest czysto i w miare szybko pobiera, tylko ta werfikacja sms jest jakaś zryta, ale u mnie działa i polecam.

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here