gry do pobraniaDestiny 2 jest kontynuacją pierwszej odsłony gry. Jest to pierwszoosobowy shooter, który w głównej mierze nastawiony jest na rozgrywkę wieloosobową. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Bungie Software. W porównaniu do pierwszej odsłony gry, druga jej odsłona zapowiada się dużo lepiej. Sami producenci przyznają, że wprowadzili wiele udogodnień oraz usprawnień dzięki którym, gra będzie jeszcze przyjemniejsza. Większy nacisk kładziony jest na tło fabularne, jak i dużo bardziej rozbudowaną konstrukcję planet.

Destiny 2 kontynuuje wydarzenia dobrze znane z pierwszej części gry. Tytuł zatem jest w dalszym ciągu grą FPP z elementami MMO. Dodatkowo przy pracy nad tytułem zaangażowane było studio Vicarious Visions – a znane jest ono między innymi z serii Skylander, czy też Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Podobnie jak poprzednia część, również i ta przeznaczona będzie na konsolę PlayStation 4 oraz Xboks One. Twórcy jednak zapowiedzieli, że pojawi się również wersja na komputery stacjonarne. Pierwsza część gry pominęła platformę PC, dlatego tym bardziej pecetowcy zacierają ręce na pełne wsparcie od producenta. Dodatkowo druga część posiadać będzie grafikę w rozdzielczości 4k, jak i odblokowaną liczbę klatek na sekundę.

Destiny 2 oficjalny trailer gry

Akcję Destiny 2 w wersji PC rozpoczynamy po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Ostatnie Miasto uległo destrukcji po ataku Czerwonych Legionów, którymi dowodzi Ghaul. Niedobitki rozpierzchły się po galaktyce. Zadaniem gracza jest nie tylko ich zjednoczenie i kontratak, ale również odzyskanie utraconych mocy. Fabuła w Destiny 2 odgrywa dużo większą rolę, niż miało to miejsce w poprzedniej części. Następujące po sobie wątki fabularne poznajemy dzięki przerywnikom filmowym, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia całą rozgrywkę.

Zabawę w Destiny 2, podobnie jak w pierwszej części rozpoczynamy od stworzenia naszej postaci. Główny element zabawy to eksploracja światów, wykonywanie poszczególnych zadań oraz misji pobocznych, a także kooperacja w misjach. Dzięki temu możliwe będzie zebranie najlepszego ekwipunku, który w pojedynkę byłby bardzo ciężki do zebrania. Twórcy Destiny 2 wzięli sobie do serca wszelkie uwagi graczy dotyczące poprzedniej części gry. Efekty można podziwiać w najnowszej odsłonie gry. Zdecydowanej poprawie uległy planety, które teraz są znacznie większe, jak również zwiększono poziom trudności, jaki na nich panuje – to już nie będzie zwykły spacer po kolejnej planecie. Twórcy gry postawili również na bardziej rozbudowaną eksplorację planet. Teraz wytrwali gracze, lubujący się w „zwiedzaniu” każdego dostępnego miejsca w grze, będą niezwykle szczęśliwi – na planetach znajdą bowiem ukrytych miejsc. Twórcy gry postawili również na rozpoczęcie rozgrywki na jednym poziomie.
W praktyce oznacza to brak możliwości zaimportowania postaci, którą grało się w pierwszej części. Dzięki temu każdy – nowy i stary gracz – zaczynać będą na jednym poziomie.

Destiny 2 to nie tylko zabawa jednoosobowa. Producenci postawili na niezwykle rozbudowany system kooperacji. Są to w tym wypadku sześcioosobowe instancje, trzyosobowe misje Strike, jak również wiele aspektów z rozgrywki aren – czyli PVP.


Destiny 2 gra do pobrania, Destiny 2 do pobrania, Destiny 2 pobierz, download Destiny 2 pełna wersja pc, Destiny 2, Destiny 2 chomikuj, Destiny 2 crack, Destiny 2 crack do pobrania, Destiny 2 demo do pobrania, pobierz Destiny 2, Destiny 2, Destiny 2 demo gry, Destiny 2 demo pc, Destiny 2 download pc, Destiny 2 download za darmo, Destiny 2 działająca wersja, Destiny 2 gra za darmo, Destiny 2 pełna wersja gry na pc, Destiny 2 pobierz za darmo, Destiny 2 reloaded, Destiny 2 utorrent, Destiny 2 za darmo pc, skąd pobrać Destiny 2 pc, Destiny 2 ściągnij, Destiny 2 ściągnij na pc, Destiny 2 skąd pobrać, Destiny 2 skidrow, Destiny 2 torrent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here