gry do pobraniaCyberpunk 2077 jest kolejną grą od studia CD Project RED. Wielu fanów zastanawia się, czy twórcom uda się stworzyć grę tak inną niż tytuły, jakie do tej pory realizowali.

Cyberpunk 2077 przenosi gracza w zupełnie inny świat, niż ten znany nam obecnie i który możemy podziwiać na co dzień. Gracze przenoszą się w grze do 2077 roku, gdzie bardzo duża część globu została zniszczona przez bomby termonuklearne – cały rejon znanego nam dzisiaj Bliskiego Wschodu zamienił się przez to w szklaną pustynię. Nieustające walki pomiędzy narodami doprowadziły do zniszczenia planety — wyjałowiły ziemie, zabiły większość zwierząt. Przez to zaistniały kolejne kryzysy – tym razem ekonomiczne, które przyczyniły się do jeszcze mocniejszego zaiskrzenia konfliktu. Część państw zaczęło próbować przeciwdziałać problemom jednak skończyło się to fiaskiem.

Rozpoczęła się degeneracja i prymitywizacja społeczeństwa, a wraz z tym zjawiskiem brutalne zajścia. Wynalazki, jakie zaczęły się pojawiać w tym okresie, wpasowały się idealnie w sytuacje codziennego życia pozostałych przy życiu ludzi, którzy byli sobie w stanie na nie pozwolić.

Cyberpunk 2077 do pobraniaŚwiat i to, co po nim pozostało, przejęły megakorporacje – państwa oraz organizacje stały się podstawą do powstawania multikontynentalnych interesów. Biznes opanował praktycznie wszystkie strefy życia codziennego – począwszy od konsumpcji, poprze zdrowie, prywatne życie aż po strefę psychiczną. Rok 2077 to upadek rządów, które nie są już w stanie zapanować nad kryzysem i zapewnić swoim obywatelom bezpieczeństwa – policja jaka pozostała nie występuje wszędzie, a jak już jest to nie posiada odpowiedniego sprzętu, aby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom. Bezpieczeństwo obywateli zapewniają korporacje, dysponujące prywatnymi armiami – część z nich jest w pełni zcyborgizonowanych i bardzo dobrze opłaconych.

Świat jest bardzo zróżnicowany, a część rejonów została opanowana przez anarchię i inne totalitarne systemy zarządzane przez dyktatorów. Stany zjednoczone – będące głównym źródłem cyberpunków – były opanowane nie tylko przez stan wojenny, ale i też terror (do którego zalicza się także powstanie neoluddystów).

Jedna czwarta część ludzkości jest bezdomna i bezrobotna co powoduje jeszcze większe konflikty. Rynek pracy jest czymś zupełnie innym niż znany ze starych czasów – nie podpisuje się tutaj umowy na lata, lecz na całe życie, podczas którego pracuje się dla jednej z wielkich korporacji w nieludzkich warunkach. Ludzie, decydujący się na pracę, służą poniekąd korporacjom przez swoje życie powoli będąc wchłanianymi przez firmy i dającymi się manipulować i kontrolować. Podpisując umowę, ludzie zrzekają się swojego życia, jest to poniekąd zaprzedanie duszy firmie, gdyż zyskuje ona prawa do eksploatowania wszystkich naszych możliwości. Nie istnieje pojęcie opieki – korporacje rozumieją je zupełnie inne – np. poprzez montowanie detonatorów w mózgu pracownika czy chipów kontrolnych. Każdy sprzeciw czy złe wykonywanie swoich obowiązków ma swoje konsekwencje – techno niewolnictwo staje się po 2020 roku czymś zupełnie realnym.

Cyberpunk pobierz

Jedynym słusznym rozwiązaniem z zaistniałej sytuacji wydawać się mogła ucieczka – możliwe jest to na dwa sposoby albo do świata wirtualnego lub do wyimaginowanego. Część ludzi ucieka do świata wirtualnego, podpinając się do komputera i spędzając tam resztę swojego życia. Inni natomiast zatruwają swój organizm poprzez zażywając narkotyki. Narkotyki – pomimo tego, że większość plantacji kokainy została zniszczona, co z kolei doprowadziło do kilku wojen w Ameryce – są ogólnodostępne w postaci nowoczesnych środków do odurzania. Najbardziej wpływowi biznesmeni są w stanie pozwolić sobie na narkotyki, które nie posiadają negatywnych skutków ubocznych, jednak ci, których na to nie stać zażywają substancje wpływające negatywnie na ciało i umysł.

Świat jest zdegradowany, nie istnieje prawo ani porządek. Tym, co pozostało, rządzą megakorporacje posiadające wielkie i mechaniczne armie. Bardzo duża część ludzkości żyje w ubóstwie i głodzie narkotykowym. Do tego świata przenosi się gracz i to w nim walczy o przetrwanie.


download Cyberpunk 2077 pełna wersja pc, Cyberpunk 2077, Cyberpunk 2077 chomikuj, Cyberpunk 2077 crack, Cyberpunk 2077 crack do pobrania, Cyberpunk 2077 demo do pobrania, Cyberpunk 2077 demo gry, Cyberpunk 2077 demo pc, Cyberpunk 2077 download pc, Cyberpunk 2077 download za darmo, Cyberpunk 2077 działajaca wersja, Cyberpunk 2077 gra do pobrania, Cyberpunk 2077 gra za darmo, Cyberpunk 2077 pełna wersja gry na pc, Cyberpunk 2077 pobierz, Cyberpunk 2077 pobierz za darmo, Cyberpunk 2077 reloaded, Cyberpunk 2077 ściągnij, Cyberpunk 2077 ściągnij na pc, Cyberpunk 2077 skąd pobrać, Cyberpunk 2077 skidrow, Cyberpunk 2077 torrent, Cyberpunk 2077 utorrent, Cyberpunk 2077 za darmo pc, skąd pobrać Cyberpunk 2077 pc, Cyberpunk 2077 do pobrania, pobierz Cyberpunk 2077, Cyberpunk 2077

1 KOMENTARZ DO GRY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here