gry do pobraniaAssassin’s Creed – tytuł, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Każdy gracz – fan, czy też nie – doskonale wie, czego dotyczy ta gra. Fanów bez wątpienia ucieszy fakt, że już niedługo będą mieli możliwość zagrania w najnowszą odsłonę Assassin’s Creed: Empire. Tytuł ma być prequelem do całej serii gier, a przeniesie on gracza do czasów starożytnego Egiptu. W grze przyjdzie wcielić się nam w Bayeka – nubijskiego wojownika, który jest jednocześnie jednym z założycieli bractwa Assasynów.

Za Assassin’s Creed: Origins odpowiedzialne jest studio Ubisoft. Jak podkreślają producenci, ich nowa gra ma być wstępem do wszystkich znanych już części Assassin’s Creed. Nowa część ma wprowadzać wiele usprawnień oraz zmian. Dodatkowo pojawią się nowe rozwiązania w mechanice gry oraz w konstruowaniu fabuły. Co jest istotne, jest to pierwsza część Assassin’s Creed, która została osadzona w starożytności. Dodatkowo gracze pecetowi cieszyć się będą mogli rozdzielczością 4k.

Assassin’s Creed: Origins oficjalny trailer gry

Akcja gry Assassin’s Creed: Origins odbywa się w Egipcie, w czasie kiedy swoje początki ma tytułowa organizacja Assassinów. Gracze odkryją, że za powstaniem organizacji stoi intryga, którą to będą odkrywać w miarę przechodzenia gry. Gracze wcielą się w Bayeka z Siwy – jednego z zasłużonych wojowników nubijskich. Nubijczycy służyli faraonowi jako agenci oraz elitarni stróże porządku. Jednak zaczęli oni stawać się reliktem, w momencie, kiedy do głosu zaczęły dochodzić wpływy z Grecji – za sprawą dynastii Ptolemeuszy. Nasz bohater wskutek zachodzących zmian postanawia się dostosować do nowych realiów, w jakich przyszło mu się znaleźć. Tak samo, jak w każdej z poprzednich części, tak i w Assassin’s Creed: Origins akcja będzie miała swoje epizodyczne wątki osadzone w teraźniejszości. Dzięki nim gracz pozna kolejne tajemnice, jakie skrywa forma Abstergo Industries – która jest przykrywką dla Templariuszy, wrogów Assassynów.

Assassin’s Creed: Origins oddaje do dyspozycji graczy pełen, otwarty świat, który swoimi rozmiarami przypomina ten znany z Assassin’s Creed IV: Black Flag. Gracze będą mogli odwiedzić takie miasta jak Giza (gdzie znajdziemy Piramidy, czy Sfinksa), odwiedzimy mniejsze miasta pokroju Fajum oraz zwiedzimy Deltę Nilu. W nowej części gry zrezygnowano z podzielenia mapy na mniejsze sektory, które w miarę przemieszczania się, doczytywały się. Niezwykle ważną rolę w nowym Assassinie odgrywa eksploracja, podczas której znajdziemy między innymi zatopione wraki statków. Mapę będziemy mogli zwiedzać biegając po niej w formie freeruningu lub też dosiadając konia, czy wielbłąda. W miarę rozgrywki przyjdzie nam jednak zasiąść na łodzi, czy też powozić rydwanem.

Świat gry również został zmieniony w porównaniu z tym, znanym z wcześniejszych części.

W nowym Assassin’s Creed nasz bohater będzie mógł oswajać dzikie zwierzęta i w miarę potrzeby wykorzystywać je w walce. Dodatkowo postacie neutralne po raz pierwszy zostały podporządkowane cyklowi dnia oraz nocy. Ich czynności również mają wpływ na to, czy pojawią się aktualnie w danej lokalizacji. Ma to niewątpliwie wpływ na całą rozgrywkę – to właśnie oni zlecać nam będą zadania główne, czy poboczne.


Assassin’s Creed: Origins gra do pobrania, Assassin’s Creed: Origins do pobrania, Assassin’s Creed: Origins pobierz, download Assassin’s Creed: Origins pełna wersja pc, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins chomikuj, Assassin’s Creed: Origins crack, Assassin’s Creed: Origins crack do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo do pobrania, pobierz Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins demo gry, Assassin’s Creed: Origins demo pc, Assassin’s Creed: Origins download pc, Assassin’s Creed: Origins download za darmo, Assassin’s Creed: Origins działająca wersja, Assassin’s Creed: Origins gra za darmo, Assassin’s Creed: Origins pełna wersja gry na pc, Assassin’s Creed: Origins pobierz za darmo, Assassin’s Creed: Origins reloaded, Assassin’s Creed: Origins utorrent, Assassin’s Creed: Origins za darmo pc, skąd pobrać Assassin’s Creed: Origins pc, Assassin’s Creed: Origins ściągnij, Assassin’s Creed: Origins ściągnij na pc, Assassin’s Creed: Origins skąd pobrać, Assassin’s Creed: Origins skidrow, Assassin’s Creed: Origins torrent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here